Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 16, 2013 9:42 am

Само тоя бял цвят нещо не ме грабва, вярно че си е самолет де :D.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu May 16, 2013 10:58 pm

Белият цвят най-много им тичка на Lancer-ите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 17, 2013 1:36 am

http://booklamp.org/

Пандора за книги - бая яко :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 17, 2013 7:45 pm

This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri May 17, 2013 8:24 pm

Грр очаквах избирането на висящи щори да е нещо много елементарно, просто си харесвам цвят и тралала. Ма тия щори много тънки ми се видят и светло си минава през тях. Направо имам чувството, че цялата стая ще е светла, а то е противно на идеята за една щора. Май ще се плаща дъбъл пак, един път си ги купуваш и слгаш, за да видиш, че е твърде светло и втория за да сложиш друг тип щори. :?

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 17, 2013 9:23 pm

Тамън се връщам от разходка до Крушунските водопади, мега яки са. Голям пътепис беше днеска с тия евтините рекламни екскурзии ама си заслужаваше целия ден мотаене ;).

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 17, 2013 9:41 pm

Много са красиви наистина. До Деветашката пещера ходихте ли? Тя е там наблизо. Ква беше тая екскурзия?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 18, 2013 9:23 am

Еми въпросната рекламна екскурзия е малко на късмет с кой ще се паднеш. Организира ги фирма С рекламна цел, да не се бърка с туроператор. Ето това е офертата, направо си е без пари.
http://www.beckreisen.bg/reklamni_eksku ... opadi.html
офертират /основно на пенсионерите/ ето такива неща http://www.mercator-g.com/index.php?categoryID=1, но е направено много умело, като изключим, че има презентация час и нещо за зарибяване по горните, ако не бяха безумно скъпи тия магнитни шитове може и да се върже човек повече ама едно магнито одеалце да си земе една от бабаите за 500 кинта и е платила курса :). Иначе програмата беше ок, има и обяд приличен включен цената - скара със зелева салатка, хляб и някакава белезникаво бяла течност която се опитваше да се пробута за таратор, ама са ядивни. Особено като си станал в 6 и не си ял. Имах късмет да уцеля яко ново бусче, и готини шофер и момичето дето водеше беше голяма сладурана със забавното име Ашли. От Пловдив, което сигурно го обяснява. :). Иначе програмата е от 7;30 до 9 до Ябланица, презентация и обяд и щъкане, има як локум и халва из района и масивно количесто мангали на площадчето. Към 12 до 3 път до Крушуна, която е завряна на кучи гъз. Осъмнеса на водопадите за час два и аре кръгом към София, като по пътя от Ловеч и натам ни пра най-брутална градушка докато се движим с 40 по селски път дето адвам се разминават две коли, едра като лешници, нищо се не види щото мъглата се дигна след жегите за секунди, вътре се запоти, паднали клони по пътяи изобщо евала на шофера, тотален сайлънт хилл беше в един момент. И така...
Пещерата не беше в програмата :(

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat May 18, 2013 11:37 am

Аз не бих могла да изтърпя да ме лъжат нагло един час и да се правя, че им вярвам за цялата магнитна простащина, поне ако екскурзията не е по-стабилна :lol: Ама хубаво, че поне си си изкарал добре.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat May 18, 2013 4:42 pm

Е то ти си имаш собствен превоз няма и смисъл :) Аз както и да го въртя за 18 кинта е ок, не бих рискувал с офертите им за чужбина де :). Мене ме изкефи пича дето презентираше колко добре го правеше, като фокусник беше. Но определено ако мога пак ще ги посетя водопадите. Пъти по яко ще е с компания с кола де, ще се организираме се, така и не видях Деветашката пещера, а е близо уж. Ама ако щъкате с Пенчев с новата придобивка силно ги препоръчваме, оунват сума ти от 100те обекта. Жоро ако днеска са ходили натам ще потвърди ;)

Баси и отработния ден е днеска, няма кой Мяу да ти каже по улиците.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed May 22, 2013 1:21 pm

Мангалите колко нагла раса са не е реално. Влиза в магазина и пита дали можем да му оправим телефона, ние с телефони не се занимаваме и го опътвам към сервиз за телефони, на 2 крачки от нас. Хвърля едно око на лаптопите и пита, може ли на изплащане - може. Айде да пробваме. В смисъл, просто ей така, ако мине номера. :neutral:

На договор ли си? Ми не, аз в Германия работя. (?) Колко ти е заплатата? 700 лева. (?) Пускал ли си кредит? Не съм. Хоп вкарвам му данните в Jet и воала има го в системата. Оказва се, че бил пускал преди 2 години един път. Отказаха го, разбира се.

И всичките са така. Не виждам никаква перспектива за тая раса.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed May 22, 2013 3:47 pm

Мангалите май не са друга раса :roll:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed May 22, 2013 4:44 pm

JaimeLannister wrote:Мангалите май не са друга раса :roll:
Ми не знам, аз като друга раса ги виждам. Нещо от сорта на генетично ограничени човешки същества, неспособни да се развиват past a certain point. Поне мързела си да можеха да преборят... :neutral:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed May 22, 2013 5:10 pm

А аз имам същите подозрения за теб, Амикае. Ко прайм сега?
Вземи се научи да си удряш спирачка на тъпотиите от време на време.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed May 22, 2013 5:14 pm

И за негрите са говорели така, нали знаеш. Проблемът при циганите не е в генетиката им, а в изкривения морал на техните общности. Ако ти ги виждаш като друга генетично увредена раса, "така ми се вижда" просто не е аргументация.

Честно казано, точно случката, която си разказал не е нещо потресаващо или което и определени българи не биха направили. Опитали са се да измамят кредитна компания. Доста чисти българи го правят, някои и с гордост, при това.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests