Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Sep 24, 2014 9:34 am

Ники, и аз подозирам, че майстора си е измислил една част от тези пари. Питай и някой друг.
moonlight, с какво се занимава бившата фирма? И ако не е някаква тайна, коя е, та да няма шанс някой тук да си има вземане-даване с тях?
Бих ти предложила не само да ги съдиш, а и да им изпратиш всевъзможни инспекции... И какво, миналата година не ви е изплащал пари половин година?
Last edited by Morwen on Wed Sep 24, 2014 1:23 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Sep 24, 2014 10:54 am

В такива моменти, ако иска да ми плаща. Минавам вечерта и му нарязвам гумите на мерцедеса и пак ще се изръси едни 2000 лева. :lol:

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Sep 24, 2014 7:38 pm

Дам понатовари ме майстора тоя път ама и 11 неща смени ама май и аз ще го сменя за следващото, ама и установих, че няма автокъща в бг дето да не са минимум дребни жалки мошеници. Са се надявам поне да харчи както викат хората 4-5/100 дизела поне тва да ми е неква утеха. хли хлип.

Поне в чест на истината в КАТ не беше толкова зле колкото очаквах, само от 9;30 до 13;40 в обора там, ама с 1 ходене щом е си е уин чист. :roll:

Трябваше да снимам тонколонката дето викат да си земеш документите, очевадно е била стара преди соца и сигурно е звучало от нея Лили Иванова като е почвала, някой хъхреше предсмъртно на домофона и евентуално си чуваш някаква форма на името в някакъв момент по светъл и от Бингооо.
Булдога с перука зад гишето, който гледах с трепет дали ще използва лявата си ръка поне да натисне спейса докато чука с 1 пръст на дясната съсредоточено клавиатурата е ясен, някъде явно ги отглеждат такива за пред гишета за всякакви цели.
Поне всичко бях извадил копия и приготвил с информация от разни форуми щото там на 1 лепнат на гишето нейде лист пише кво се иска, ест на друг на съседния прозорец пише, че за едното (съкращението му ДПП вместо договор за... да пишат) се иска и копие та не успяха да ме върнат за разлика от разплаканото бабе пред мен. Ама пада и се като си зима инвалидна кола за внука скъпа да се оправя. Слабите там не оцеляват!
Информация няма нигде, само празна будка в бараките, системата с таблата и номерчетата също е изтляля, ако е работела изобщо някога.
Абе едно и също си е там с 2 думи откак го има и така и ще си остане.


_____________________________
муунлайт - тва за пращането на проверки е добър вариант има да го разиграват поне масивно. иначе бягай и не поглеждай назад :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Sep 24, 2014 8:22 pm

Хааааахахахахаххаахах!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Sep 25, 2014 10:03 am

Ники, ще ме прощаваш, ама ако на колата 11 неща са й били за спешно сменяне, вероятно е нямало да върви. Следващия път иди и при някой друг. Вероятно и той ще ти иска 800 лв, но за различни неща... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Sep 25, 2014 10:37 am

Те майсторите си преценят добре на кой могат да ги въртят тия номера, макар не всички да са такива. За съжаление и там трябва да си подготвен и да знаеш поне повърхностно как работи двигателя на колата, и кое кога и защо трябва да се сменя. Иначе ти влизат в 11х комбо и си вземаш демидж.

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Sep 25, 2014 10:41 am

А, те така ги напудрят в автокъщите, че ще върви сигурно до момента в който нещо генерално се преебе и до там. Абе не си е като голф 3 :D. Определено напраих лека тактическа грешка ама карай, познатото зло и пито платено тоя път, човека го ползвам от 5 години и каквото е сменявал не се пипало повече до ново 20. Иначе частите ми ги е дал на добри цени като сравнявам, явно си е метнал едни 200 кинта за труд за 2 дена :(. Абе ще видя днеска дали върви най-сетне, че важи каското вече, поне имам кола на теория икономична, хар хар.

иначе май и тия трябва да се избягват... тва е возилото.
http://lizingovi.cars.bg/c808064
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Sep 25, 2014 11:38 am

Винаги можеш да питаш за съвет и тук. Все ще се намерим няколко ентусиаста да ти помогнем със съвет. :)

Иначе какво точно взе и за колко?

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Sep 25, 2014 4:16 pm

Ммм, то съвети много и нито един с един повтарящи се :). Българина освен от политика и футбол разбира и от коли по рождение :D. Aма после нещата опират до късмет не е като два месеца да не обиколих къде ли не и изчетох форуми. За съвети всеки и готов ама никой не му се рискува да препоръчва конкретно техника на ближния щото то си е и до късмет. И аз избягвам да рекламирам тоя или оня лаптоп, че после тъпо като се омажат нещата по някаква неведома причина. Ей тая обява в предишния ми пост зех, подобна де, че бяха няколко. Както и да е, ще ближа рани и простя с мераците за пс4-ката тая година и така :). Бръмчах си днеска цял ден доволен съм за са поне, стига съм омрънквал тука :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 26, 2014 10:32 pm

Толкова много разфасовах служебната кола, че вече мога да оценя фолксфаген за половин час :). Дори ме научиха къде да чукам катализатора за ръждасалост :twisted:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Sep 29, 2014 12:40 pm

След дълго и математическо нищене реших да си променя драстично фитнес програмата и да фокусирам върху корем. Защото с диетата за качване на маса и тежките тренировки, изобщо грам не свалях от корем. Намалих приемането на калории с около 50%, увеличих приема на вода и от понеделник до петък съм във фитнеса. Около 30-40 минути тренировка, 15-20 пътека(защото не мога повече :lol: ) и останалото колело.

За 3 седмици съм свалил над 4 килограма, видимо от кръста и торса. Без да се лишавам от хапване, макар и да изпитвам сериозен глад преди лягане. Наливам се яко с вода и си представям, че е храна. :lol:

С това изненадващо темпо смятам до 2 месеца трябва да съм с почти плосък корем и доста по-стабилни крака, защото си заделям и един ден за тренировка на крака. И се връщам обратно на щангата.

С всичко това искам да кажа, че ако не ходите на фитнес, започнете. Аз ходя от половин година и ми върна енергията, силата и издръжливостта. Заслужава си дори само за различните кардио тренировки. Може да се вмъкне във всяка част на деня. Аз докато работех ходих сутрин в 8 часа и това ме вкарваше в обороти и ме ободряваше преди работа.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Sep 29, 2014 12:43 pm

Ще почнем... ама не сега. :mrgreen:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Mon Sep 29, 2014 2:51 pm

Amikae wrote:След дълго и математическо нищене реших да си променя драстично фитнес програмата и да фокусирам върху корем. Защото с диетата за качване на маса и тежките тренировки, изобщо грам не свалях от корем. Намалих приемането на калории с около 50%, увеличих приема на вода и от понеделник до петък съм във фитнеса. Около 30-40 минути тренировка, 15-20 пътека(защото не мога повече :lol: ) и останалото колело.

За 3 седмици съм свалил над 4 килограма, видимо от кръста и торса. Без да се лишавам от хапване, макар и да изпитвам сериозен глад преди лягане. Наливам се яко с вода и си представям, че е храна. :lol:

С това изненадващо темпо смятам до 2 месеца трябва да съм с почти плосък корем и доста по-стабилни крака, защото си заделям и един ден за тренировка на крака. И се връщам обратно на щангата.

С всичко това искам да кажа, че ако не ходите на фитнес, започнете. Аз ходя от половин година и ми върна енергията, силата и издръжливостта. Заслужава си дори само за различните кардио тренировки. Може да се вмъкне във всяка част на деня. Аз докато работех ходих сутрин в 8 часа и това ме вкарваше в обороти и ме ободряваше преди работа.
В началото проблемът ти не е бил в упражненията ,а в диетата. С комплексни упражнения от типа на клякания, дедлифтове и др. се изгарят повече калории отколкото с разните упражнения за корем.
Първите около 2 килограма които се свалят са water weight, a не изгорени мазнини. Когато спреш диетата и тялото ти презареди запасите си от гликоген ще си ги върнеш.
При мъжете запасите от мазнини които се изгарят последни са около корема и кръста, а при жените около бедрата и дупето.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Sep 29, 2014 3:29 pm

Onslaught wrote:
Amikae wrote:След дълго и математическо нищене реших да си променя драстично фитнес програмата и да фокусирам върху корем. Защото с диетата за качване на маса и тежките тренировки, изобщо грам не свалях от корем. Намалих приемането на калории с около 50%, увеличих приема на вода и от понеделник до петък съм във фитнеса. Около 30-40 минути тренировка, 15-20 пътека(защото не мога повече :lol: ) и останалото колело.

За 3 седмици съм свалил над 4 килограма, видимо от кръста и торса. Без да се лишавам от хапване, макар и да изпитвам сериозен глад преди лягане. Наливам се яко с вода и си представям, че е храна. :lol:

С това изненадващо темпо смятам до 2 месеца трябва да съм с почти плосък корем и доста по-стабилни крака, защото си заделям и един ден за тренировка на крака. И се връщам обратно на щангата.

С всичко това искам да кажа, че ако не ходите на фитнес, започнете. Аз ходя от половин година и ми върна енергията, силата и издръжливостта. Заслужава си дори само за различните кардио тренировки. Може да се вмъкне във всяка част на деня. Аз докато работех ходих сутрин в 8 часа и това ме вкарваше в обороти и ме ободряваше преди работа.
В началото проблемът ти не е бил в упражненията ,а в диетата. С комплексни упражнения от типа на клякания, дедлифтове и др. се изгарят повече калории отколкото с разните упражнения за корем.
Първите около 2 килограма които се свалят са water weight, a не изгорени мазнини. Когато спреш диетата и тялото ти презареди запасите си от гликоген ще си ги върнеш.
При мъжете запасите от мазнини които се изгарят последни са около корема и кръста, а при жените около бедрата и дупето.
Навярно си прав за диетата.

Иначе аз не наблягам толкова на някакви специфични упражнения. Просто бягам докато се уморя максимално и след това минавам на колелото. И също не съм на някаква специална диета, и не гладувам. Но се храня с пълнозърнести храни, палачинки/макарони за закуска. Ям доста зеленчуци, ям манджи и си позволявам да хапвам пълнозърнест хляб. Но не ям пържено и сладко, понякога изяждам една ябълка между трите главни хранения.

Абе по груби мои сметки на ден изгарям повече калории, отколкото консумирам. И резултатите ми са видими, макар да се подготвях психически, че септември няма да видя разлика, всъщност съм отслабнал значително в кръста и най-новите ми дънки изобщо не ми стават, буквално се свличат от мен.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 29, 2014 7:00 pm

От 106 см талия миналата година сега съм 85 см :)
Не съм стъпвал във фитнес и ям боклуци. Добре, че си бях запазил някакви стари дънки от като бях в гимназията че нищо не ми става иначе без пристягане на колана отвъд последната дупка.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests