Реклами 2

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Tue May 29, 2007 3:11 pm

Пършевица :
http://vbox7.com/play:0b9267e4

И цялата кампания с животните.....

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 29, 2007 3:17 pm

Палавка е тая, да. Но и тотално неизвестна за мене :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 29, 2007 3:40 pm

Аз не деля рекламите на чужди и наши, деля ги на тъпи, нетъпи, готини, безумно тъпи и неспасяеми. За тъпи реклами се класират всички прахове за пране, които правят бялото наистина бяло, пък ако ще да са с леля Мария или с който там. "Шуърчек" е мега! :mrgreen: Обичам си ги тея щъркели веее! "Евтерпа" пък е извън класацията, няма ко да се спори. Но тва "попопопопопо"... Е не, нямам думи! :evil:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue May 29, 2007 4:03 pm

Аз пък най-мразя рекламите в Арена. ИДИОТИ СКАПАНИ! НЯМАТ НИКВО ПРАВО! Това да не им е ла***ната безплатна телевизия, дето не съм гледал от малък. И където винаги можеш да смениш канала и да отидеш до ВЦ-то. :roll: При положение, че плащам 6 (даже 7!! :evil: ) кинта, да се гаврят с достойнството, вниманието и времето ми по такъв начин е просто непростимо. :evil: :evil: :evil:

Хванах му цаката, де. Просто влизам 10 минути след обявения час, точно навреме за първия от трейлърите, които никога не изпускам. 8-) Лошото е, че в Мола ми рекламите, макар и доста по-малко, са омешани с трейлърите. :roll:

Смятайте колко шум вдигам, при положение, че съм изложен на не повече от 5-10 реклами (чат-пат в кината) вместо на стотици по ТВ-то. :roll: :mrgreen: :evil:

Иначе най-омразната е последната на Кока Кола (с калинката), в която всичките 6-7 млади мъже са изключително грозни, кльощави, ниски и гърчави, но въпреки това получават женско внимание и се кефят. My ass. :twisted:
Last edited by shayhiri on Tue May 29, 2007 4:14 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue May 29, 2007 4:10 pm

Бтв рекламата с кланиката е особено тъпа, НО самата калинка и кадрите с нея са зверски (по моят вкус за грамадни кръгловати неща, които се мърдат или биват мърдани :oops: :oops: :oops:).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue May 29, 2007 4:21 pm

Съгласна съм за рекламите, кат си плащам билета и скъпата кола, очаквам да не ме облъчват с нещо, което не искам.
Шайхири, някои жени се кефят и на други неща освен на коремни мускули, явно тези са от тях...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 29, 2007 4:36 pm

Ах, калинка!!!! Има страхотна реклама за... Ъъъъъ... Пежо! С две калинки, дето се пецкат, с извинение :oops: Ама много е сладка!!!! Ама и нея не са я пускали отдавна :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Tue May 29, 2007 4:40 pm

Най-тъпата реклама за всички времена е за някакъв прах за пране. Беше нещо такова: стара жена с аристократичен вид обяснава на млад мъж, как никога няма да му позволи да се ожени за повлекана като :латинско име:. Типична сцена от сапунен сериал. И изведнъж ни в клин ни в ръкав минава една гъба и "изпира" екрана... следва представяне на перилен препарат. :shock:
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Tue May 29, 2007 5:27 pm

Специално за Марфа защото това ми е една от любимите реклами .... а и музичката е страшна....
http://www.youtube.com/watch?v=1H7AFRG-SDU

А за рекламите в Арена :< еййй няма такава глупост как може да пускат въобще нещто различно от трейлъри.....ама това е ...Money Makes Life Funny !!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue May 29, 2007 5:28 pm

Марфа ти благодари! :D :ghostche: :panda:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue May 29, 2007 5:35 pm

Morwen wrote:Съгласна съм за рекламите, кат си плащам билета и скъпата кола, очаквам да не ме облъчват с нещо, което не искам.
Шайхири, някои жени се кефят и на други неща освен на коремни мускули, явно тези са от тях...
Ми, не. Никоя нормална жена не би ги взела насериозно. Тия гърчавеляци нарочно ги бяха избрали такива, за да се подмажат на тълпата подобни. Но съм сигурен, че ефектът е бил обратен. :roll: Ако си грозен и мизерен и съответно имаш проблеми с жените - и видиш как друг такъв очевидно няма, по-весело ли ще ти стане? :mrgreen: А ако не си грозен и мизерен пък просто ти се доповръща. В рекламния бизнес са от кол и въже (поне у нас) а би трябвало задължително да им искат магистратура по психология - и то в качествен университет.

Колата никой не ви я навира насила, както и скъпия шоколад. :lol:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue May 29, 2007 5:41 pm

:) Калинките рулирааат :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue May 29, 2007 10:14 pm

Бе, не я помня конкретната реклама, честно казано. Да никой не ни тика нито колата, нито шоколада насила,ние си ги харесваме по собствена воля и в ква връзка това?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue May 29, 2007 11:40 pm

Щото мрънкаше, че е скъпа. А за шоколада, щото ми писна от вчера да чета във всички теми вербализирани проявления на абстинентен синдром. :P

На следващата прожекция ще я видиш рекламата. Но може пак да не я забележиш, щото тия бяха такива безнадеждни мръхляци, че дори не биха могли да спрат окото на жена. :idea:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
holo
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Mar 06, 2007 10:32 am

Post by holo » Mon Jun 11, 2007 9:45 am

Мен лично ме дразни рекламата на Своге "Мама спечели". Като видя малкия мушморок да се хили ...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests