За спама

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 12:00 pm

Corwin wrote:Рандъм генерираният спам обикновено има прикачена картинка...
Ето кой всъщност е виновен за спама! :shock: През цялото време и било пред очите ни!!
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Feb 21, 2007 12:37 pm

е,кактусите и аз ги уважавам,но майка незнайно как успя и такова да умори :shock: колкото до физическия спам,съгласна съм с Термита.А този в мейла хич не знам как се намъква-веднъж си направих чистак нова поща,не помня за какво ми трябваше,но след 1 час вече имаше спам вътре :evil:
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 21, 2007 12:37 pm

Ми мен пък като ми стои в бълка, не ме притеснява :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Feb 21, 2007 1:43 pm

Хм тогава може да провериш в безпаника.цом. Там имаше някво цвете динозавър дето трябвало да се полива веднъж на 50 години..
Ако успеете да го уморите и него...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 21, 2007 1:47 pm

Е тва е супер лесно :) Просто го поливаш ежедневно и то се удавя.
And you can't dance with a devil on your back...

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:26 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:45 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:39 pm

Кой природолюбител планира хладнокръвно и в детайли ("докато все още минава през вратата") как да "се отърве" от любимото си растение-другар, с което е делил добро и зло? :shock:
майтап
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:41 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:45 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:43 pm

Продължава да ми звучи като предумишлено убийство. :evil: Палма на открито.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:48 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:44 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:50 pm

Грижи се добре за нея. :neutral: Ако се случат все така не-зими оттук-нататък, може и да оцелее. Късмет и на двамата!
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Feb 22, 2007 1:30 pm

Ей тва е най-идиотския спам който съм получавал. как да е повярваш после в некъф компютърен разум :shock:
dwpignoufsm@pignoufs.com
Between these main parcels of.

He loses more Ill entreat youIn.

Or French let him speak to. Thee again I carenot yet art. Andtraitors too in her they.
Worthy Frenchmen let higher.

Be blamed in the command of. Ever we are natures these are.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Thu Feb 22, 2007 5:22 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:44 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Feb 22, 2007 6:03 pm

Hijo, ти си много добър човек. :) Вече мога с чисто сърце да го кажа. Никакъв сарказъм нямаше, разбира се, но затова пък здраво се занасях, както обикновено. Даже пише за всеки случай "майтап" с бели букви в първия ми пост от палмовата серия. :lol:

Просто исках да видя дали си искрен в грижата си към живинката (и да се позанасям :oops: ). И чак ми стана съвестно, като видях колко е важно за теб. Къде ти е селото? Сигурно е доста на юг. Вече още по-искрено ти пожелавам успех и с палмата, и с мандаринката. :D Едно време на мойто село до Търново (аз съм си селянче) завивахме много усърдно смокинята, за да я зазимим - и пак половината пъти измръзваше, горката. И само слушахме как някъде на юг гледат кивита, представяш ли си. Майка ми, изключително предприемчив човек, се размечта, купи едно киви (бяха много редки) и със семките му опъна цели десетина лехи пълзящи по телта резедави растенийца, но гаденцата така си и измряха трагично от студ, без да вържат плод. Само дето се облизвах. Сега обаче вече изобщо няма зима, поне последната година, така че всичко това е вече в историята.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Feb 22, 2007 10:37 pm

Ники, подозирам, че твоя спам, дето го цитираш, цели ативирането на някой манджурски кандидат :roll: Мен например ми подейства странно и взех без видима причина да се оглеждам за остри предмети :? Ш'та помоля да не пускаш такива кодове толкова лековато, че после някой като убие Буш и Путин, и нагласи сценката как двамата са загинали заедно в леглото в компрометираща поза, нали се сещаш кой ще е виновен?! :twisted:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests