Blade Runner 2049

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Moderators: Roland, Morwen, Marfa, Roamer

трубадур
Ascendent

Re: Blade Runner 2049

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 9:27 am

бе лето е келеш на квадрат южуали, а за тъпата му банда не ми се ще да се присещам, но и аз нямах ядове с него, да не говорим, че по принцип пичът на екран няма лабаво. mr nobody и реквиемът не са случайни филми.

И да, батиста беше единственото смислено нещо в последния бонд, където самият бонд, екшънът и всичкото бяха колосално лейм, да не говорим, че и жените напоследък в бондовете са някакъв абсолютен пас. Минус олга курурурурулянкото, към която имам твърде големи симпатии, но това вече е отпреди цели 2 филма.

Matrim
Moderator

Post by Matrim » Wed Nov 01, 2017 11:02 am

Amelia wrote:
Wed Nov 01, 2017 6:26 am
Много красив и много тъп филм.

Надявам се следващият път, когато някой заспи на йониката си, да го уволнят, а не да вкарват получения продукт с възможно най-надупен звук в саундтрака на филма.
:yay: :yay:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Nov 01, 2017 11:06 am

coldie
Archmage

Post by coldie » Wed Nov 01, 2017 4:27 pm

Amelia wrote:
Wed Nov 01, 2017 8:40 am
Гослинг просто не мога да го взема насериозно с тая неговата физиономия, което значи, че съсипва за мен всеки сериозен филм, в който го вкарат.
Един от най-правдоподобно играещите и влизащи в ролята актьори. Гледала ли си Drive?

Ако ги съдим по лични виждания за физиономията на някой, то тогава за мен Последният Джедай, ще е голям провал, щото физиономията на дъртия Хамил, въобще не ми покрива представата, за улегнал, мъдър и прочее човек.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Thu Nov 02, 2017 4:08 am

Лето е добър актьор, но тук ми изглежда много miscast-нат, а и глупостите, които го бяха накарали да приказва, не подобряват положението. Гослинг също е добър актьор, който тук е miscast-нат. С тоя бейбифейс и произлизащото от него бета-излъчване винаги ми е изглеждал като изнежено средно ниво мениджърче на опашката в Старбъкс. Просто не ми се връзва с тази роля (и с никоя от сериозните му роли). Аз изпитвам някаква дълбока ирационална неприязън към него и Джейк Джиленхал и съответно всеки филм с тях е априори изпортен за мен. Иначе не са лоши в професията си, хората, ама нимоа просто с тея техните мутри.

Иначе съм съгласна, че филмът е експириънс. От визуална гледна точка наистина е рядко срещано явление. И не говоря само за постапокалиптичните красоти, а и за всичките визуални метафори, наблъскани в тея красоти. За съжаление, обаче, инфото, което ни предават с неща, които не са визия - т.е. със сценарий, диалози и звук - сере на всичко, постигнато от визията.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Wed Nov 15, 2017 9:29 pm

Ха, не било само зелени фонове... :shock:
https://www.boredpanda.com/cinematograp ... -workshop/
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Nov 15, 2017 9:35 pm

Е то след като в некви мега скъпи филми като Карибски пирати петорката и последния торец показват, че още не сме стигнали момента, дека ще заместваме чаршафа незабележимо оставаше точно тоя филм да се мъчат с тая гняс. Откак е обявен се говореше, че ще го правят по олд-скуул начина, което ми се ще да беше нормално, а не нещо, на което единствено Нолън държи, щом опрем до суперпродукции. :ninja: