Episode III - TEH premiera

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu May 19, 2005 11:24 pm

А ти, sweetheart, защо не се обади, че ще ходиш, за да се видим? Или е много страшно да се запознаем :P?

:twisted: Това последното беше за Любимец 13.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 19, 2005 11:40 pm

Spoiler: show
Мдам, след като прегледах скрийнъра - сори, НЯМА "Дарт/Лорд Сидиъс" в нито едно обръщение. Той сам се свързва с тях и единствената им реплика е "Yes, my lord" или "It will be done, my lord".
Демек, you LOOOOSE, General Kenobi!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri May 20, 2005 12:00 am

Eh kak nikvi nervi niamam mama mu stara....

Eftime kazhi kvo kaza v guild chata na Burning Legion!!!!!!!

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri May 20, 2005 9:20 am

Аз пък сбърках да прочета темата на subBlack и сега се наспойлих (яка дума :) ) много яко. Е, какво да се прави, аз сам съм си виновен. Но поне вече съм сигурен, че ще отида да гледам филма.

П.П. Включването е малко така спам, ама какво да се прави. Може да се чете като напомняне на Мор или да маха subBlack или да му сложи нужните екстри. :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 20, 2005 7:07 pm

Позволете ми виртуално да изпищя от възторг --> дръпнах си саундтраците на старите епизоди и съм на път да скоча през прозореца от кеф.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri May 20, 2005 9:13 pm

Та гледах го и мога да кажа с чиста съвест, че ми хареса. Вярно, не очаквах нищо особено от него, но си беше развлекателен. Към края дори можеше да мине за добър. Като изключим много слабата и безцелна първа ... може би третина филма си беше наред. Е, прехода от нерешителност към служене на Дарт Сидиъс беше много зле направен, но аз бях готов и за нещо по-лошо, пък дори и да имаше нещо по-добро като сценарии Хейдън Кристенсен надали щеше да се справи, така че това не е голяма загуба.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 21, 2005 9:25 am

Хех, сам ще си остана с виждането, че беше перфектен за Star Wars-атмосферата...
And you can't dance with a devil on your back...

matsi
Merchant
Posts: 87
Joined: Mon Jan 17, 2005 2:02 am

Post by matsi » Sat May 21, 2005 10:25 am

така и не мога да разбера какво не му харесвате на Хейдън Кристенсен.На мен ми хареса играта му

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Sat May 21, 2005 11:48 am

На мен също доста ми хареса. Още като се появиха надписите ... in a galaxy far away... надянах една идиотска усмивка и през цялата първа третина се кефих като третокласник:) Към средата лееекинко взеха да ме дразнят любовните сцени, но пък последната третина, макар и наистина да куцаше доста на места, честно казано ме израдва. Предателството на Анакин не ми се стори твърде убедително, но по-скоро от гледна точка на някои недоизпипани моменти в режисурата и актьорската игра. Иначе що годе успях да се поставя на мястото на Анакин и да ми стане тъжно, защото него НАИСТИНА много го смачка животът. И визията беше добра, и атмосферата си ме грабна точно по старваски... можеше да е и по-добър, но и така ми хареса достатъчно. Йода рулз:)
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
O-Ren Ishii
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2005 5:12 pm
Location: In the zone where normal things don't happen very often...

Post by O-Ren Ishii » Sat May 21, 2005 10:48 pm

'Star Wars' grosses record $50 mln in first day
The final chapter in the "Star Wars" movie saga grossed a record $50 million from its first 24 hours in North American theaters, the highest box office tally ever for a single day, 20th Century Fox said on Friday.
Opening Thursday on some 9,400 screens in nearly 3,700 U.S. and Canadian theaters, "Star Wars: Episode III -- Revenge of the Sith" generated $16.5 million in ticket sales from sold-out debut midnight showings packed with costumed fans and went on to accumulate $50,013,859 in receipts by day's end.
Ми май цифрите сами говорят за себе си.Добър или не чак толкова да успееш да вкараш толкова много хора да го гледат за един ден....Лукас заслужава адмирации.
представителната извадка от:Yahoo movies
Richard Marx-Hazard-всеки път,когато я пуснете се чувствайте поздравени:)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun May 22, 2005 9:48 am

Бе за мен приходите от първия ден не са показателни. В смисъл, 27 години Star Wars са водели към тоя филм, разбираемо е да направи рекорд в началото. Въпросът е след първия месец какви ще са резултатите. Но аз лично мисля да гледам пак...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
O-Ren Ishii
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2005 5:12 pm
Location: In the zone where normal things don't happen very often...

Post by O-Ren Ishii » Sun May 22, 2005 6:14 pm

Точно такива хора като теб и мен ще направят приходи и през първия месец...и през следващите...Така че цифрите са си баш показателни.Освен това говорим за последния филм от сагата, така че всички ще отидат да го гледат,все едно кога.
Richard Marx-Hazard-всеки път,когато я пуснете се чувствайте поздравени:)

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Mon May 30, 2005 10:47 am

След като половина ми приятели бяха го гледали на комповете си и постоянно обсъждаха нещо за филма, а аз им се карах, виках и бих да не ме споилват изтърпях най-накрая и вчера(след изпит по математика на който почти не реших нищо) го гледах в мултиплекса.
Филма ми хареса..... .... до някъде.Екшънът си е мега добър.Пейзажите също.Бе окото беше пленено.Уода, Уинду,R2D2 ,Палпатин бяха представени добре.Сега вече като съм гледал сичко имам подозрения че R2D2 владее силата, ама не си признава.Ся лошото.
То хубаво да се използват почти всички музикални теми от предишните епизоди, ама нещо ново няма ли?Само май при битката Оуби 1 с/у Анакин се чу нещо ново.Което го бях чувал на някакъв трейлър А hero falls май беше.Точно преминаването на Анакин към тъмната страна момента беше адски не убедително както тука някой каза.
Ми той вече бил минал чертата ми защо тогава отиде при Уинду да му казва че канцлера е сита.Защо след като разбра че канцлера е сит не разбра че той през цялото време го е манипулирал?????????Тъп ли е?да(много).
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon May 30, 2005 11:13 am

Не съм съгласен с това за Анакин, ма вече писах тука из спойлерите защо така мисля, не ми се повтаря. А R2D2 не знам дали владее силата, ма установихме, че той е единственият герой в тоя филм, който всъщност е в състояние да се крие зад маската на Вейдър. Само ни баламосват с тоя Анакин, да знаете!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon May 30, 2005 6:41 pm

Между другото, ето тук можете да намерите сценария на Епизод ІІІ и да придобиете представа за някои детайли, пропуснати в диалозите от самия филм.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests