За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Anea Night
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Tue Jul 27, 2010 12:45 pm

За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Anea Night » Tue Jul 27, 2010 12:49 pm

Здравейте на всички. Anea Night на вашите услуги. Но може и Мила ако желаете. От много време не се бях занимавала с форуми по различни причини, но след като се запознах със списанието си казах,че определено трябва да обърна внимание и на форума. Прекрасно списание, наистина.
Какво друго да кажа за себе си… На 20 съм, от Варна. Студентка по психология, пак във Варна. Бих тръгнала да описвам характер и други подобни, но си мисля,че тези неща най-добре се научават с времето. Когато човек е себе си, разбира се. Чета много и разнообразно, но любимите ми книги са фентъзи, ужаси, класически романи, исторически книги, митологии, книги по психология и философия. Пиша. Проза, поезия, текстове на песни, друг е въпроса колко са добри. Следващата ми страст е музиката-разнообразни стилове метъл, ембиент, готическа музика, средновековна, класическа музика, опера. Интересите ми също са много, дори прекалено много.
Ако искате да научите нещо повече, питайте без притеснения, ще отговоря с удоволствие. Надявам се тук да открия интересни хора, с които да общувам и да науча различни интересни неща, защото човек наистина се учи докато е жив.
:)
Image

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 27, 2010 2:52 pm

Оne of us... one of us... one of us :D

Тъй де, добре дошла.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Jul 27, 2010 4:31 pm

Добре дошла:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

zktc
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Fri Jul 30, 2010 11:24 pm

Post by zktc » Fri Jul 30, 2010 11:40 pm

Здравейте, на 20 съм, студент
Ще се опитам да пиша тук може би :roll:
страстта ми е гледането на филми и киното като цяло. Гледам най-вече стари и нови non-mainstream филми (годината за мен е без значение), но все пак отдавам и заслуженото на Холивуд понякога. Лошото е че гледането на такива филми те превръща в гаден сноб :lol: . Но обещавам, че няма да се правя на интересен, а и по принцип не обичам спорове :mrgreen:
Не съм голям меломан, но като си помисля колко групи и стилове съм слушал и продължавам - май съм си голям такъв. Най-любими групи са ми - Red Hot Chili Peppers и The Doors, освен това обожавам lounge, funk, rock, indie, soul, hip-hop и pop (последното защото има много добри парчета понякога)
Четенето никога не ми е било страст, но като имам свободно време прочитам по някоя книга - най-вече някоя супер известна класика, която си заслужава
По-принцип пиша рядко, така че споко :)

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jul 31, 2010 10:18 am

Welcome :). Не е нужно да си гаден сноб за да пишеш в секция филми, но все пак помага :wink:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Sumrak
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Sat Jul 31, 2010 2:33 pm

Post by Sumrak » Sat Jul 31, 2010 3:30 pm

Здравейте!!
Да се представя с няколко думи:на 26 години съм от Велико Търново,работещ студент :P .......през свободното си време(ако остане)играя футбол,а след футбола евентуално кръчмичка и така!!
Музика:кефя се на банди като Гайдамаки,Мандрi,Тінь Сонця,Аркона,Сварга,Король и Шут,Наив и др подобни
филми:рядко се случва да зяпам някой филм,обаче тръпна в очакване на "Песен за Огън и Лед"-сериалчето.
книги-започнах със Р.Фийст(и още си го тача)минах през Толкин и сега съм се спрял на Мартин(и неговата песен незавършена)и Ериксън!
pc-игри:много съм се зарибил по Commandos1,2,3,Desperados,Robin Hood-The Legend of Sherwood и Gothic1 и 2
Това е,друго не се сещам!!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Aug 01, 2010 3:43 pm

Добре дошъл! :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Aug 01, 2010 3:44 pm

Супер тъкмо си търсим хора за футбол :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Rentless
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Aug 06, 2010 7:44 pm

Post by Rentless » Fri Aug 06, 2010 8:04 pm

Ами, добър вечер.
Аз съм един левент на двайсет и шест от Варна. Със средно образование, не пия, не пуша, продавам зарзават, говоря английски и съм алергичен към котки. В момента лекувам острата си мания към Пратчет с помощта на "Туп!".

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Aug 06, 2010 8:48 pm

О, някой от Варна, наайс.
Добре дошъл и дано се задържиш, че бая хора постват "здрасти" и след това не пишат....
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Member
Commoner
Posts: 32
Joined: Sun Jul 18, 2010 9:51 pm

Post by Member » Fri Aug 06, 2010 11:28 pm

Здравейте,

От доста време чета списанието и следя дискусиите във форума и вече започна да ми става малко неудобно така да ... "подслушвам", та реших да се представя .
Казвам се Георги, на 20 години съм, от София, студент по медицина. Чета основно фентъзи, гледам доволни количества анимета и от време на време пускам и някой филм. Ами, с две думи това е, пък повече вероятно ще се разкрие в действие :). Ще се опитам да се включвам по темите, доколкото мога и естествено да не се излагам, много :).

User avatar
vanioto
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:37 pm

Post by vanioto » Sun Aug 15, 2010 9:42 pm

Здравейте.

Името ми е Иван. Започнах да чета форума преди 3-4 дена, намерих някои познати никнеймове от други форуми и реших да се регистрирам, защото ми харесват дискусиите, които се получават в различните теми. :wink: Определено, трябва някой път да дам шанс и на списанието.

User avatar
Maverick
Smallfolk
Posts: 7
Joined: Wed Aug 18, 2010 12:36 pm

Post by Maverick » Wed Aug 18, 2010 1:02 pm

Здравейте! Петър се казвам, на 19, вече студент, от Курило :lol: ( това е до София). Някои сигурно ме знаят от Forplay. Киното ми е страст още от малък барабар с рисуването, с гейминг започнах да се "занимавам" преди 5 г. Любимият ми жанр е sci-fi. Общо взето чета актуална литература (да се разбира: всичко, писано от средата на миналия век до днес), с изключение на тейн шитовете (вие си ги знаете(без HP, с него си израстнах и си е любим)) :mrgreen:
Приятен ден и "довиждане!"

raylight
Sorcerer
Posts: 377
Joined: Sat Aug 28, 2010 8:21 pm
Location: Sofia
Contact:

Post by raylight » Sat Aug 28, 2010 8:28 pm

Здравейте, казвам се Лъчезар, сравнително млад, относително четящ книги и пишещ глупости на всякакви теми. Имам дори блог :)

По професия съм програмист, по призвание - учен (готвя се за доктор), а в мечтите си съм писател. Видях форума и ми хареса колко четящи хора видях тук, при това с доста по - цивилизовано отношение от много други форуми. И аз като вас предпочитам да избивам комплекси творчески, вместо по другия начин :)
В традициите вграждаме себе си – ценностите си, светогледа си, паметта си, мъдростта си, себе си жертваме, за да предадем своите познания, но и страхове на бъдещите поколения през хилядолетията.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Aug 28, 2010 11:09 pm

И по другия начин и по другия... :twisted: Кхъм,добре дошъл. :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests