Гледано напоследък, Part IV

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Cruella
Commoner
Posts: 35
Joined: Thu May 07, 2009 2:34 am

Post by Cruella » Wed Jun 17, 2009 11:38 pm

Ммм, добра идея, мерси :)

User avatar
pnv_Creator
Misting
Posts: 328
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:48 am
Location: Screw you guys Im going home

Post by pnv_Creator » Wed Jun 17, 2009 11:40 pm

Като стана въпрос за Интервю с вампир (който според мен е от малкото читави вампирски филми), искам да ви препоръчам един от любимите ми в жанра и изобщо. Не се лъжете че е чак на 192 място в Imdb, просто хората не могат да го оценят :)
Та, за пропусналите:

http://www.imdb.com/title/tt1139797/

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 18, 2009 12:56 am

Беше ме загубил като читател на постовете ти покрай едно мнение за Уочмен, но този филм много ме заинтригува и мисля да го пробвам веднага. Мерси

За Алфа Дог - на мен много ми хареса. Определено ми стана тъжно за края и въобще цялото идиотско разивитие на истинския живот понякога. и Джъстин определено направи много добра роля напук на очакванията ми.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jun 18, 2009 12:59 am

Let the Right One In е масово считан за баси якото нещо. Четох му ревю в Empire и съм си го свалил. Та не е нужно само на ПНВ да се осланяш, наистина аз досега кофти мнение за тоя филм не съм чувал :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jun 18, 2009 3:35 am

Сега го гледах. Страхотен филм, просто страхотен. Момиченцето ме остави без думи. Слага тъпнята Здрач в малкото си джобче. Ето това е филм за вампири баси!

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Jun 18, 2009 9:30 pm

Само да не му готвеха американски римейк тъй рано...ениуей, филмът наистина е удивителен.


Гледах си отново The Painted Veil, за пореден път наслаждавайки се на Нортъновото пресъздаване на фин садизъм и сухарство, с който измъчваше Уотс.
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 19, 2009 1:52 am

Billy Elliot

Великолепен филм, просто великолепен! Толкова разкошен, толкова искрен, толкова, ъм... мой. Можех само да мина без порасналия Били накрая, но иначе съм в абсолютен възторг. Що не се намира кой да ми ги набутва тия филми овреме, баси?!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Fri Jun 19, 2009 6:57 am

Щото от само себе си се налага презумпцията, че всеки, достатъчно гламав да си пилее младостта във форума за кино, вече е гледал христоматийни филми като "Били Елиът" :P

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jun 19, 2009 9:27 am

Roland wrote:Billy Elliot

Великолепен филм, просто великолепен! Толкова разкошен, толкова искрен, толкова, ъм... мой. Можех само да мина без порасналия Били накрая, но иначе съм в абсолютен възторг. Що не се намира кой да ми ги набутва тия филми овреме, баси?!
:yay:
Мне, аз бих, но честно казано, въобще не бях сигурна, че ще е твой филм и нямах идея, че е христоматиен... :dunno:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Jun 19, 2009 11:17 am

Ми де да те знаем, че не си го гледал :lol: Радвам се, че ти е харесал, моето мнение беше същото навремето (и аз можех да мина без порасналия Били накрая).
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Cruella
Commoner
Posts: 35
Joined: Thu May 07, 2009 2:34 am

Post by Cruella » Fri Jun 19, 2009 3:35 pm

Vivian wrote:
Cruella wrote:Сега съм на вълна комедии и от време на време по нещо на Райън Гослинг, а при него бол много добри филми.
Просто съчетай двете с Lars and the Real Girl. ;)
Гледах го. То не е толкова комедия, колкото драма. Пак страхотна игра, както казах, той няма слабо. И още не мога да разбера защо ме трогна толкова, баси, по принцип без проблем разбирам посланието на даден филм :wink:

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Fri Jun 19, 2009 6:40 pm

Roland wrote:Billy Elliot

Великолепен филм, просто великолепен! Толкова разкошен, толкова искрен, толкова, ъм... мой. Можех само да мина без порасналия Били накрая, но иначе съм в абсолютен възторг. Що не се намира кой да ми ги набутва тия филми овреме, баси?!
Е, сега вече има кой! :mrgreen:
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Sat Jun 20, 2009 10:15 pm

От край време съм била любителка на класическите трилъри за серийни убийци и всяка година си гледам Ханибал Лектъровите филми (често и по два пъти). Днес минах Червения Дракон, който обожавам твърде много и Мълчанието на Агнетата, което винаги се удивявам колко перфектен филм е. :mrgreen: Чудя се дали да не взема да изгледам след малко и Ханибал, в който има толкова много пропилян потенциал...
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 21, 2009 1:30 am

На второ и трето (съответно) гледания и двата ме изкефиха още повече. Първият е все така леко еймлес, но всъщност много интересен през цялото време, а вторият е малък бисер по всеки показател :) Но разбира се това е просто защото с Ицо харесваме момченца... :neutral:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Jun 21, 2009 1:35 am

А, аз съм придирчив. Харесвам само кадърно играещи момченца. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests