Дебилът Джордж Буш - младши май ще спечели отново?!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Nov 03, 2004 1:57 pm

Бе те и двамата - да хванеш единия, да блъснеш другия, че да гледаш кой ще падне първи! Единият развява Осама като знаме, другият използва циклона във Флорида, единият плаче от умиление пред "Остин Пауърс", другият е по-неориентиран и от муха в хладилник...
Начи, 20 били в Охайо. Ми като гледам, Буш продължава да води там, пък не знам...

Да им имам избирателната система, btw!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Wed Nov 03, 2004 2:23 pm

Marfa wrote:Сайбър, при условие, че нашто народ си избра за премиер Симеон, едва ли имаме право да псуваме американците точно на лековерие и простотия. Което обаче с нищо не променя крайно отрицателното ми мнение за Жоро Храста.
Ми аз и тъпото царче доста го мразя. Още в началото ми беше ясен, пък наште - т.е майка ми и баща ми викаха "Ако някой ни оправи ще е Симеон..." - Е, сега много им се смея...
Блях! Симеон и шибаните му подлизурници! :evil:
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Wed Nov 03, 2004 2:53 pm

Началникът на администрацията на Белият дом Анди Кард обяви победата на Джордж Буш на президентските избори в щатите Охайо, Айова, Невада и Ню Мекско, в изявление излъчено директно по телевизия CNN, с което на практика печели втория си мандат като президент на САЩ.
това е положението да го еба
P.S Все пак по добре Симеон отколкото Бай мангау Костов :twisted:

Рол: Ще си позволя да злоупотребя с правата си и да ти споделя, че при следващата такава простотия като горната, ще трия злобно.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Nov 03, 2004 3:57 pm

Бе аз лично предпочитам пак Костов да караше мандат, а не тоя дебил, Сакскобурготски, които успя да ме накара един монархист кат мен да го откаже от идеята за монарха, щот се замислих че ако решим да ставаме пак монархия ще го качат или него, или някои от неговите на трона ....

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Nov 03, 2004 5:06 pm

Marfa wrote:Бе те и двамата - да хванеш единия, да блъснеш другия, че да гледаш кой ще падне първи!
Абсолютно. Двама дебили, все ми е тая кой ще победи. Но както още Гьобелс е установил - успееш ли да накараш народа да се плаши от разни врагове и да се представиш за негов защитник, можеш да постигнеш всичко.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Wed Nov 03, 2004 10:41 pm

абе според мен единия е по-голям дебил от другия. Не че съм следил детайлно кампанията на двамата, де :wink:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Nov 03, 2004 10:47 pm

Аха, и ми е много странно що тогава се размахват такива категорични и гръмки определения из топика...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Wed Nov 03, 2004 11:06 pm

Браво на Буш!!! Ей сега при втория си мандат еба мамата на Сирия или Иран. За третия да се стягат Русия или Китай.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Thu Nov 04, 2004 4:28 am

Dzvero wrote:Браво на Буш!!! Ей сега при втория си мандат еба мамата на Сирия или Иран. За третия да се стягат Русия или Китай.
Мммнееее, предполагам че на некой ще му писне мноо яко и ще го гръмнат преди третия :twisted: :twisted: :twisted:
А иначе САЩ са си дружки вече с Русия, а пък Китай е твъъъърде голяма хапка, дори за болните амбиции на храстчето.
То САЩ да не е Япония, че да успее да завладее китай :wink:
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Thu Nov 04, 2004 9:11 am

Dzvero wrote:Браво на Буш!!! Ей сега при втория си мандат еба мамата на Сирия или Иран. За третия да се стягат Русия или Китай.
а паралелно да се стягаме всички други :cry:

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Thu Nov 04, 2004 10:00 am

Все повече се убеждавам, че американците са по-зле и от нас. За втори път избират президент, който неоспоримо е доказал, че е луд. Лошото е, че това засяга и нас, и всички останали нации.
Нашият премиер може и да не става, ама поне не е психично болен. Което всъщност не оправя нищо, но поне с една точка води пред Буш.
Last edited by Koruin on Fri Nov 05, 2004 11:30 am, edited 1 time in total.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Thu Nov 04, 2004 10:20 am

Трети мандат не се позволява, спокойно. 8-)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Nov 04, 2004 10:44 am

Нашия премиер може и да не става, ама поне не е психично болен. Което всъщност не оправя нищо, но поне с една точка води пред Буш.
Нашият премиер е умствено изостанал, което май може да се определи точно като психично заболяване, та едва ли е най-добрата реклама за нас. Още повече, че днес чух щото рейтингът му се бил повишил, след като нароиха чешмички, кладенчета, алейки и не знам какви още глупости с парите от бюджетния излишък. Което едва ли говори твърде добре и за нашего брата болгарского. С други думи Симеон може да не е луд, но е дебил. Така че май наистина ги бием американците по точки.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Thu Nov 04, 2004 11:10 am

Спокойно, едва ли се е повишил, не може да се вярва на разни подмазвачески статистически агенции, като Хем Би Хем Не Би :wink:
Те ще ни изкарат и брутния вътрешен продукт висок и инфлацията ниска и народът щастлив.
Много ме притеснява факта, че всяко следващо правителство и премиер са по-отвратителни от предишните и няма край. Е за кой да гласуваме сега? Кой ще извадят от нафталина - Филип Димитров ли?
Ебаси, как да не се депресираш в тая държава...
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Nov 04, 2004 11:59 am


Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 3 guests