Брой 31 онлайн

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Брой 31 онлайн

Post by Moridin » Sat Apr 02, 2005 12:49 am

С известно закъснение, представяме ви новия брой

Рубриките са малко пооредели тоя месец, но се надяваме да компенсираме с качество ;) И най-вече бих искал да обърна внимание на материалите за София Филм Фест отчасти защото ги ненавиждам след всичкото време, което потроших с тях :р, ама все пак защото мисля, че си струват :)

Иначе в броя още разни филми, представяне на концерта на Найджъл Кенеди, непреведено с Тад Уилямс, поредната доза конкурсни разкази (напомням, че всякакви коментари по тях да се правят само в темата за коментари (по-нагоре из форума) и АВТОРИТЕ ДА НЕ ИЗДАВАТ КОИ СА, ВКЛЮЧИТЕЛНО НА АДМИНИТЕ, за да пазим слепотата на журито ;) - ако някой автор има забележки по форматирането на текста си, да пише на Роланд ЛС или мейл (sim_vortex_AT_yahoo.com)).

И хумор, не по колелото :Р

Та.. enjoy
This is it. Ground zero.

Мила
Scholar
Posts: 100
Joined: Sat Jan 17, 2004 12:42 am

Post by Мила » Sun Apr 03, 2005 2:23 am

не съм спала от два дни затова ще кажа само едно (2-3-4-5) изречения и отивам да спя...

Начи...мразя тая дума,амам майта му, та значи! Редакционното е велико! :) С глас съм се хилила докато го четох...ама аз напоследък се хиля на всичко... и въпреки това е култово! Много се радвам, че сте едитнали там за екипа, ала-бала-благодарности, а който иска (не)лично инфо да гледа у сайта ми...или да ме пита, бая координати съм оставила...харесах си разкази, ама не запомних заглавия, ще чета пак...

А, и за последно - статията за Н. Кенеди беше...УНИКАЛНА!

Те за т'ва обичам ШедоуДанс...

*подмаз*-*подмаз*

и лека нощ!

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sun Apr 03, 2005 1:40 pm

Не знам как да го кажа, без да прозвучи високомерно, затова си го представи много изчервено и скромно... Благодаря :)

Edit: и аз се хилих на ревютата, споменати в долния пост. Мор, имало е поне някакъв смисъл в страданията ти :)
Last edited by Ghibli on Sun Apr 03, 2005 2:02 pm, edited 1 time in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Apr 03, 2005 1:55 pm

Аз съм още в процес на четене, но РЕСПЕКТ към титаничните ви усилия през последните няколко седмици да гледате тонове кино и все пак за (почти) всеки филм да има ревю в настоящия брой. Искрено съм се хилила на ревютата на Моридин за филмите, които НЕ са му харесали. Ще имам предвид никога да не припаря до "Дарбата" и "Хотелът".

И наистина този път редакционното на Ян е много добро, мен обаче това не ме изненадва, разбира си човекът от алкохол и фентъзи - пише :P:twisted:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Apr 03, 2005 4:12 pm

Ами аз освен да каза, че съм напълно съгласна с горните... ма имам още да чета, де...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Wed Apr 06, 2005 10:32 pm

Късно, но от сърце и аз да са изкажа - благодарности на жертвалите се да изпишат толкова неща филмфеста, съвсем ме засрамихте, че поради различни причини(мързел, сесия, и т.н.) не сколасах да посетя и един от филмите. И поздравления на Шефа за редакционното -рулира просто. :P
Както и това на Гибли за Найджъл Кенеди.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Fri Apr 08, 2005 11:51 pm

Много добър брой, редакционното е както винаги на ниво, а Ян е направил смразяващо описателно, но поучително ревю на "Пазителят на маските". Понеже четох материалите в предълбокото минало, някои детайли ми бягат и с цел умствените ми затруднения да не проличат толкова фрапиращо при тоталното объркване на автори, статии и географски понятия, ще се въздържа от конкретизиране и задълбочаване. Само да знаете, изборът за книга на броя ме втрещи, стрещи, а на отиване не пропусна да ме отрещи, понеже още му се играеше. Толкова неща мога да кажа за това... това... творение "Вещерите", и нито едно от тях няма дори да намекне, че книгата заслужава друго признание, освен от Италианското дружество на производители на тоалетна хартия. Тоест, това е въпрос на вкус и аз изобщо не оспорвам мнението на Волкос, но то си е за него - за мен тази книга си беше ужас от нивото на препрочитането на "Кръстопътища по здрач"(добре де, щеше да бъде при обстоятелства, включващи повреден самолет, обществена тоалетна, сибирски тигри и кутия бръснарски ножчета, но и така беше доста зле) и просто се смаях от факта, че някой може не само да я хареса, но и да й даде такава оценка... Е, няма съвършени неща.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Apr 11, 2005 11:33 am

Искам официално да измрънкам, че нито моя, нито на Мор профили в екипа са пипнати изобщо, което е помиарско и декадентско!
Прочее, те половината не са пипани. Черна точка...

Броя тепърва имам да го гледам...

Edit: Праилно бройче, мисля, ако и да е нескромно от моя страна... Критиките ше си ги кажа персонално на авторите...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Apr 11, 2005 12:34 pm

Мри? :P
Сменени са ни годините, тъй че rejoice...
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Apr 11, 2005 1:17 pm

Боли ма...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests