Грях

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
adrammalech
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Thu Jun 17, 2004 2:45 am
Location: Loonie Tunes

Грях

Post by adrammalech » Tue Nov 30, 2004 10:31 pm

Току що свърши...
Някой гледал ли го е този филм? Мисля, че е нов - 3 лева на ДВД.
В началото ми се стори малко... бозав :o , но след като историята се поизясни и няколко брутални сцени, останах с отворена уста. Добър филм. Хареса ми идеята за "унищожаването" на хора :twisted: .

П.П. - според мен Отис трябва да получи Оскар за добра игра!!!

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Nov 30, 2004 10:34 pm

Може ли малко повече информация за филма, защото не се сещам за кой филм става въпрос.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
adrammalech
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Thu Jun 17, 2004 2:45 am
Location: Loonie Tunes

Post by adrammalech » Tue Nov 30, 2004 10:59 pm

Филма го взех преди около 2-3 часа. Виждам го за първи път, но пише, че е от 2001. Грях/Frailty. Главните актьори са Бил Пакстън и Матю МакКонъхи. След като престанах да се опитвам да свържа нещата, които виждах и се оставих на филма да ме води, не можах да се разсеям до финалните надписи. Общо взето добра история с няколко обрата и интересни герои.

"Години, след като е тероризирал малко градче в Тексас, убиецът, наричан Ръката на Б-г се завръща, оставяйки след своето пробуждане объркващи следи от страх и смърт. Убеден, че знае кой е извършителя, Фентън Мейкс се появява в щаба на ФБР, решен да сложи край на ужасяващите деяния на развилнелия се убиец и така да освободи съвестта си от бремето на зловещите семейни тайни." - това е ревюто, дадено от АйПи, но ми се струва, че има малко общо с действителността. Мисля, че никой няма да съжалява като го гледа. Има малко ненужна драматизация, но кой ли филм е перфектен?!
Не знам, какво повече да опиша, така че ви оставям да решите сами...

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Nov 30, 2004 11:05 pm

Сетих се за филма.Гледал съм го и много ми хареса има много як финал.Точно трилърите които харесвам.С изненадващ край.Мисля че Бил Пакстън е и режисьор,нали?Пича е много добър.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Wed Mar 23, 2005 4:23 am

Даваха то наскоро по НТВ, ама го хванах само накрая за съжаление... Иначе има мн яка идея, от това което видях.
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Wed Mar 23, 2005 10:39 am

филма определено е много добър, и който го гледа няма да съжалява. А и финала наистина е готин.btw не знаех че го има официално, аз го гледах на компютъра :wink:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5266
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Mar 23, 2005 8:30 pm

Филмът не е лош, доста психираща атмосфера има, но финалът не ми допадна, въпреки че обичам изненаващите такива.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests