Какво ще направите, след като завладеете света?

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Какво ще направите, след като завладеете света?

Post by Roland » Sun Oct 09, 2005 12:44 pm

Лично аз бих забранил професионалните спортове (тва е, истинските футболисти ще играят и без пари, ааамаха!) и бих въвел задължителен тест за интелигентност (съставен от мен :twisted: ). И хората, които не го минават ще бъдат стерилизирани...

За момента това се сещам, ядреното оръжие разбира се ще отпадне, Ислямът ше бъде забранен (дали някой ше има нещо против?), подозирам, че ще ми се наложи да разстрелям и Буш, но като цяло...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Oct 09, 2005 12:53 pm

ще назнача Рол на главен пост да взема важните решения вместо мен :twisted:
Естествено, той ще се опита да ми отнеме властта и ще бъде разстрелян :twisted:
Ама вече така или иначе няма да имам нужда от него след като разстреля буш :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Oct 09, 2005 12:53 pm

Ще забраня при каквато и да е ситуация Рол да завладява света, че си е ебало майката.... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Oct 09, 2005 1:01 pm

когато владееш света повече от логично е да забраниш на всички останали да ти заемат поста :lol:
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Oct 09, 2005 1:03 pm

От друга страна не можеш да "забраниш" на някой да ти отнема властта :lol: Можеш само да му *попречиш* ;) Ама може и да не можеш...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Oct 09, 2005 1:05 pm

Еми, ще трябва да екзекутирам няколко милиона души.. Ама какво да се прави, така е в политиката...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Sun Oct 09, 2005 1:06 pm

Ще въведа като официален език българския и ще наложа да се яде таратор с прясно и кисело мляко :lol:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Oct 09, 2005 1:09 pm

МУАХАХАХА! Как ше наложиш българския бе?! Че то ние на българите не можем да го наложим. Наааа, английски за официален, японски като задължителен в училищата и всичко останало под ножа, ВКЛЮЧИТЕЛНО българския. :twisted:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Oct 09, 2005 1:20 pm

Симеоне, ти и такива амбиции ли си имал :P ...

В никакъв случай няма да наложа официален език, етническото многообразие и различните езици са ценни. 'Господ е в подробностите'. Във всеки случай, английският си е спечелил достатъчно популярност, за да се налага да го налагаме със сила :P. А конкретно българите ще ги натисна здраво да си научат добре правописа на родния език, че е срамота да можеш да пишеш правилно на английски, а на родния български - хич.

Иначе хич не ми е и притрябвало да управлявам света, кво ще ми се струпа на главата - гладни, бедни, болни, не съм достатъчно студенокръвна, че да се справя без да си съсипя нервната система :P. Но знам едно - книгите ще станат по-евтини и същевременно качеството на изданията ще се подобри значително; ще се превеждат многократно пъти повече, от всякакви езици. Освен това задължително ще отделям повече пари от бюджета (ъъъ, чийто и да е) за култура и образование.

:P :lol: Ще гледам по-бързо да колонизираме Марс :lol:.
Last edited by Elayne on Sun Oct 09, 2005 2:00 pm, edited 1 time in total.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Oct 09, 2005 1:50 pm

Как болиииииииииииииии! Как боли когато без да щеш си затвориш прозореца след като си писал половин час предизборни обещания!!!
О, как боли!!!!

Но да си кажа:
Като взема властта, което ще стане скоро, ще избия ужасяващо огромен брой шофьори, за препдочитане български, но няма да се ограничавам расово и класово, спокойно.

Ще издиря идеолозите и създателите на Биг Брадър и ще ги целя с много малки камъни докато не се гътнат безвъзратно, бавно и мноу мъчително. Ще издиря и тея, дето гледат Биг Брадър и ще разгледам фактите обективно - а именно колко дълго са се подлагали на подобно издевателство към сивите си клетки, от които вероятно са лишени. След това тези, които са по-виновни, ще бъдат екзекутирани разбира се. Останалите ще бъдат заставени да слушат "Орфей" от Монтеверди, "Лунният Пиеро" на Шьонберг, "Сватба" на П. Хаджиев и за по-заслужилите - пълната версия на "Вопйна и мир" на Прокофиев, съпроводена със сказка за книгата и неколкократното й задлъжително прочитане.

Риалити-шоутата ще бъдат мъртви.

Ядрените оръжия, както каза колегата, ще бъдат дезактивирани и изтреляни извън Слънчевата система. Убийците на тигри и ловците на диви животни ще бъдат одирани живи и хвърляни в мравуняци. Докат още мърдат.

Симеон Саксобърготски ще бъде обявен за дебил официално и ще бъде кастриран заедно с цялата си рода, след което ще бъде пратен за известно врме да служи като евнух в харема на саудитски шейх. Известно време след това ще разкарам исляма, разбира се, при което Сакса заедно със шейха ще зачезнат от лицето на земята.

Дебилите, както спомена колегата, принципно ще бъдат кастрирани. Акцията ще се проведе съвместно с кастрирането на изнасилвачите и на тея, дет блудстват с детенца. Да са пести време нали.

Путин и Буш ще обуят бетонни ботуши. Всъщност няма, щот няма да бъде достатъчно дълго. Ще намеря начин да се справя с тях.

Расистите и кретените дето реват колко миришели негрите ще бъдат дадени на самите негри, които преди това ще бъдат надрусани с виагра.

Като стана дума за кастриране, нали споменах колко много твари ще бъдат подложени на това? Някои цигани, много нецигани и всякакви човекоподобни...


Имам в общи линии ужассссссссно дълъг списък, ш'ви го кажа при първа възможност че да се готвите и да знаете ко ва чака.
:twisted:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Oct 09, 2005 2:26 pm

след като остраня Рол от пътя си ще премина и към Марфа. Циганският квартал (поне във Варна, другите не ме интересуват :twisted: ) Ще бъде натоварен в открито море, където наново създадената ни Елитна Армия ще се обучава- стрелба по подвижна мишена. Шофьорски книжки на манекенки- няма а на лудите папардаци над 65 ще им се отнемат :twisted:
Ще си купя голям плазмен телевизор и ще си прекарам най-бързата и-нет връзка за да получавам незабавно всички нови филми.
Както и ще си изкарам разрешително за онестрелно оръжие.
Ще забраня на Лукас да прави повече Междузвездни Войни, а холивуд ще бъде бомбардиран.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Sun Oct 09, 2005 2:47 pm

Никакви патриоти тука, нема що...
та сега си мислех, ако стана поне Властелин на България, да измисля нещо от сорта на - всяка българка, която роди дете, получава грамадна премия(но хех, айде да изключим циганките и тн, ако и в дискриминация да ме обвинява Европата после) и така..ща увеличим раждаемостта, ще станем по-голяма страна, ура...
Баща ми преди малко чу брилянтната ми идея и се изсмя много злобно и ми каза, че нямам акъл... :? :( Не беше никак мило :(
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Oct 09, 2005 2:59 pm

Това холивудското е добра идея :P

Аз ще повиша качествено количеството градинки, фонтантчета, чешмички и цветни лехички по целокупната земна територия.

На американците ще се дава индивидуално шанс да се интегрират със здравомислещия свят в рамките на една година. неуспелите ще затваряме в резервати с големи телевизори и макдоналдси по гънките из големия каньон, където останалата част от човечеството ще може спокойно да си ги сочи с пръст и да им подава банани.

Ще подготвя двойник, който да бъде изяден от идната революция, докато аз се появя триумфално след това с изцяло нова платформа (имам подготвени няколко експериментаторски) и разоблича позьора.

Обмислям дали да не се откажа от портрета ми във всяка стая, както си е редно за всеки диктатор. Нещо фотогеничността я няма...

Патриотично погледнато... важното е хората да се осъзнаят като хора! Останалото ще се оправи :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun Oct 09, 2005 3:18 pm

Който пипне Холивуд с мръсните си ръчички, жална му майка - лично ще поведа революцията срещу него! :evil:

Аз мисля да направя целия свят част от Съединените Американски Щати. ImageКато се изчистят вредните елементи и се поорежат крилцата на крайния ислям, мисля че ще се получи доста добре. Английския ще остане, другите езици начело с японския ще изчезнат лека-полека - ще ги изучават само филолозите и културолозите, също както латинския и другите мъртви езици. Иначе - свобода и капитализъм за всички под синьо-бяло-червения флаг с... абе с доста звезди на него ще стане. 8-)

Image
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Oct 09, 2005 3:23 pm

Амос, официално те обявявам за персона нон-грата отсега. Холивуд-миниън такъв! Да не се чудиш после, ако нахлуе тайната ми полиция у вас в 3 през нощта
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 0 guests