24 Май,Бал,Абитуриенти...ех,спомени....

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
O-Ren Ishii
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2005 5:12 pm
Location: In the zone where normal things don't happen very often...

24 Май,Бал,Абитуриенти...ех,спомени....

Post by O-Ren Ishii » Sat May 21, 2005 12:53 pm

Чудех се дали да пусна тази тема много дълго време,но накрая се реших.Сега около мен е такава еуфория с тези балове и като се замисля и на мен ми се завършва:).Супер положително настроение царува навсякъде като се загледаш в пърхащите от щастие младежи.И така по същество-нека всеки, които иска, да сподели някой спомен от завършването си,някоя смешна случка,да опише тоалета си или каквото се сети...Надявам се бала на всеки да бил едно приятно преживяване и с тази тема да се върне към него:)На всички завършващи пожелавам много късмет;)
Richard Marx-Hazard-всеки път,когато я пуснете се чувствайте поздравени:)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 21, 2005 1:03 pm

Ами на мен балът ми беше доста приятно преживяване и все още единственият купон, на който съм танцувал и почти съм се напивал :) Забавно си беше, а що се отнася до костюма - сребрист с червена риза и връзка ;)

Иначе мен пък шумотевиците на завършващите ме дразнят. Ние не бяхме толкова просташки диви, де да знам. Некво такова атавистично ми е ...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Sat May 21, 2005 1:12 pm

Сестра ми е абитуриентка тази година :) Всъщност балът й е на 26-ти
Та покрай нея и аз пак завършвам :Р Тоалетът е почти готов, добре че имаме леля шивачка, че колкото е претенциозна госпожицата...
От наблюденията ми досега обаче съм доволна от съучениците й, доста културни люде, одобрявам :Р Ок де, вярно, че познавам само 4-5 от тях, но все пак! :Р
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
O-Ren Ishii
Commoner
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2005 5:12 pm
Location: In the zone where normal things don't happen very often...

Post by O-Ren Ishii » Sat May 21, 2005 1:27 pm

Clio,пожелавам много късмет и успехи на сестра ти.Рол ти сигурно си бил голям сладур с костюма:) До това че се вдига много шумотевица, явно тука са ни притеснителни абитуриентите,защо май големи изцепки не е имало.
едит:А, сетих се за най-големия минус на цялата история-вече знам "Батальона се строява" наизуст,сигурно след 123 253 725 465 765 765 765 768-я път, в които я чуете и Вие ще я научите.Бяххххх,въздъх....
Richard Marx-Hazard-всеки път,когато я пуснете се чувствайте поздравени:)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat May 21, 2005 1:55 pm

Али ;), поздрави на Боби и да я нацелуваш хубаво за късмет :P. Къде им е балът на тях?

А Рольо че беше хубав, беше, наистина. Според мен приличаше на италиански мафиот :twisted:. Лили също изглеждаше прекрасно

Колкото до моя бал - беше миналата година и вероятно няма да го забравя никога, защото прекарах страхотно. Изцепки имаше и още как :oops:, като например бързото ми напиване в началото и неуцелването на стола до масата, съответно тупването ми на земята след това... пеенето силно в ухото на учителя ми по философия, с който танцувах :oops:, настъпаната ми с нечие токче рокля, в която се появи прекрасна дупка :oops:... Иначе дадох всичко от себе си да не умра от изтощение и танцувах цяла нощ, общо взето боса, подскачах от единия до другия край на 'Амор' :oops:.

Колкото до тоалета... според мен изглеждаше добре, въпреки модела, който шивачите бяха променили на своя глава. И все пак съм доволна, беше в моя цвят :P.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat May 21, 2005 2:07 pm

O-Ren Ishii, само да спомена, че батальона е изкопирана от една стара песен на Омега, същата мелодийка я има и в песен на Скорпионс, а много малко наподобява и на една песен на ХИМ.
Когато я слушам просто си представям че слушам някоя от другите 3 :РРР
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Sat May 21, 2005 5:53 pm

Аз пък се радвам, че бала ми свърши и почти съм го забравил. За мен това е нещо извратено. Виждаш се може би за последен път с много хора, с които си прекрал пет години (а с другите ще се виждаш десет пъти по рядко). На всичкото отгоре се очаква, че трябва да се забавляваш. Ми, ненормално е.
Моите съболезнования за тези, на които им предстои. А за останалите - дори не се опитвайте да мислите като мен. За ваше добро е.

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Sat May 21, 2005 6:43 pm

тъпо ми е... беше преди година и нищо не помня, дори че бях трезвен. реших тогава да не го прекарам както "обикновено". нищо особено. никъв такъв бал... неприятен и глупав.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sat May 21, 2005 8:00 pm

Беше най-незабравимата нощ в живота ми.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat May 21, 2005 11:36 pm

Моят беше... ми едно такова раздвоено ми е. В началото беше забавно - всичката онази еуфория и внимание... Аз се снимах с полицай, който протестираше, че е на работа, но просто нямаше избор пред моя устрем:Р После се разделихме, хората започнаха да се напиват (пък аз не...) и нещата доста умряха.
Аз бях с дълга синя рокля с прекалено благопристойно деколте, но пък роднините ми се радваха...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sun May 22, 2005 12:50 am

Моят бал пък беше точно преди година... Прекрасно беше. С две дами... Шератон, Ескейп, Алкохол, Уго и накрая едно кафе до 11 сутринта... После Гърция... И на всяко многоточие толкова много незабравими спомени.

Иначе бях с графитено сив, как му казваха, полуспортен костюм, със светла риза и сиво-черна вратовръзка, която съвсем прилично заемаше своето място, когато решах. :lol:

Не се напих, не исках и да се напивам...
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun May 22, 2005 9:46 am

Ако има нещо, за което ме е яд, то е, че супер бързо свършихме - към 3-4 си бях вече легнал, но то и се разпадна твърде бързо компанията...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun May 22, 2005 12:14 pm

И моят беше много хубаво прекарване, а и не съм съгласен с Ронин - точно покрай бала някакви неразбории между хората в класа просто си се стопиха и всички просто станаха задружни. А и не беше за последно, после си ходихме на море заедно, етц.

Мене ме е яд само, че си проспах почти цялата втора вечер :(
This is it. Ground zero.

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Sun May 22, 2005 3:53 pm

Хех, радвам се, че при теб не е станало така, Moridin :D
Windhammer 2012 http://www.arborell.com/windhammer_prize.html
Гласувайте за българското... защото си заслужава!
http://www.arborell.com/datingawitch.pdf
http://www.arborell.com/hwarangandkumiho.pdf

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Sun May 22, 2005 4:02 pm

При други също не стана "така". С голяма част от съучениците ми си останахме близки, дори в някои отношения по-близки от преди. А другия петък ще се проведе редовната ни, 6-та подред, Годишнина от бала. Мале, 6 години станаха вече... :shock:
:shark:
Feel the summer!

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 0 guests