Имам си Playstation 3!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Oct 22, 2010 10:45 am

бате изостанал си :)
Няма записване на Блу рей - директно мяташ на външния хард и оттам се автомаунтват.


А иначе човека така си го купил.
Last edited by RRSunknown on Fri Oct 22, 2010 10:48 am, edited 1 time in total.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Oct 22, 2010 10:48 am

Muad_Dib wrote:Съдейки по впечатленията ми от подобни филми при бокса - новите игри задължително ще искат нов системен ъпдейт в един момент, дано стане наистина с пачване на имиджите предварително.

Данте, аз имам някои практически въпроси:

1. Колко ти струва хакването и къде го хакна?
2. С каква записвачка записваш блурейките и колко струва тя?
3. Колко струват празните блурейки?

Мултиплатформените са прекалено много, по-късно ако имам време ще пиша, но като за начало - Batman: Arkham Asylum, Brutal Legend, Assassin's Creed II, Red Dead Redemption (АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНА), Vanquish, Bayonetta,l GTA 4 с допълненията ако не си го играл все още и още много, за които после.
Хакването ми струваше 50 лева. Става въпрос за софтуерен хак, не се бърка нищо по конзолата. Включвам си плейстейшъна директно с компютъра чрез безжична връзка или с LAN кабел, като скоростта ми на прехвърляне в 2mbS, като съм, че по форумите, че я издокарвали и до 20mbS. Eдин път нагласи ли се - след това всичко е наред.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 22, 2010 10:50 am

Добре тогава ме интересува в България кой го прави в София някой ако знае, иначе после ще се разтърся сам. Иначе не съм изостанал, просто вече ПС3 не съществува за мен след като му опуках ексклузивите и го продадох:))) И не се задават интересни такива скоро.

Но ако са го хакнали успешно и перманенто (к не е 100% сигурно) си мушкам един за Коледа и това е.

А как става качването на харда?

Смисъл има ЛАН кабел само м/у компа и стейшъна, без интернет?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Oct 22, 2010 10:55 am

Кога го продаде бе човек :shock:
Изпуснал съм момента май. И игрите ли продаде?

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Fri Oct 22, 2010 10:57 am

Да, с LAN кабел няма нужда от нет. Връзката директно компютър-конзола. А иначе хакове (те са едни флашки) се правят от българи, при това от точни хора, които ти дават гаранция. Можеш да си вземеш от всякъде. Струва около 50 лева. Аз ти препоръчвам, ако искаш да си вземеш да е от тази обява:
http://forum.arenabg.com/index.php?/top ... entry37803

Пича е на 22, страшно е готин и свестен. Занимава се сигурно 2 часа да ми обяснява по телефона и скайп как да оправя всичко, щото аз съм пълен нууб, нали. Освен това USB-то е качествено и всички игри вървят като пушка. Можеш да разгледаш тази тема за повече информация относно хакването:
http://forum.arenabg.com/index.php?/top ... D0%B0-ps3/


A ако не ти се занимава с куриери потърси тука за хакери от София (макар че гарантирам за гореспоменатия човек - адски е точен):
http://forum.arenabg.com/index.php?/for ... %B0%D0%BC/

Тук е пълно с обяви. Тепърва навлиза в България, едва преди месец-два, но се развива с пълна скорост. В чужбина е пълно с игри, а отскоро и родните тракери започнаха да се пълнят.

Успех.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Dec 23, 2010 1:39 am

Деба, колко мразя PS3-ката понякога. Обичайната история - сядам да поцъкам (в случая Heavenly Sword, която си взех оня ден), при което почва едно безкрайно патчване, инсталиране... Искам да играя бее!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Dec 23, 2010 12:54 pm

AlDim wrote:Деба, колко мразя PS3-ката понякога. Обичайната история - сядам да поцъкам (в случая Heavenly Sword, която си взех оня ден), при което почва едно безкрайно патчване, инсталиране... Искам да играя бее!
Странно, играта няма кой знае какви големи пачове. :shock: Иначе си прав, досада си е понякога.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jan 18, 2011 2:30 am

Ебати хаоса е в момента покрай бруталното хакване на конзолата. Сони съдят хакери и заплашват с банване или брикване, разни идиоти си брикват конзолите сами с куци хакнати ъпдейти на софтуера, Call of Duty 4 на свой ред е станала рай за чийтъра... Голяма веселба.
Едно е сигурно - ПС3-то го е закъсало почти колкото Дриймкеста навремето. Остава да видим какво ще стане.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Jan 18, 2011 3:26 pm

Aз съм от няколко месеца с хакната конзола.

И казано честно - съвсем скоро мисля да махам хака. Окей, играх си доста игри безплатно, ама еби му и майката и нещата, които трябва да правя вече, за да подкарам новите игри. И никой в България не ти го обяснява какво точно трябва да правиш, ами пичовете в Арена форума си говорят на хардуерен език и коментират, уж помагайки на нас, обикновените хора, ама всъщност мерейки пишки. Страшно е сложно и досадно. С хак е много зле, след като изиграеш хубавите сингъл плейър заглавия. Ще изиграя двата Ънчартед и вече няма интересен сингъл плейър, та ще махам хака и ще се кефя на мулти на CoD.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Jan 18, 2011 3:35 pm

тия два поста в последователност оформят некъв пост-сюрреалистичен хай арт. :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jan 18, 2011 3:46 pm

Интересно ако се появи читав хак дали ще направят емулатори и медиа плеъри.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Jan 18, 2011 4:30 pm

Scourge wrote:тия два поста в последователност оформят некъв пост-сюрреалистичен хай арт. :)
А сега в превод на български?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 15, 2011 1:11 pm

От днес и аз имам - взех си го преди малко. Дано да тръгне де и дано да издържи докато изиграя петте игри които ме вълнуват за него.

Тъй като е FAT -тежи тая гад, може ми най-тежката ми конзола изобщо.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 15, 2011 10:36 pm

Преебавка.
Дори не ми се коментира.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Feb 16, 2011 9:22 am

В смисъл?

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] and 1 guest