За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 12:42 pm

Svetlio wrote:
Xellos wrote:Абе ако местиш герой по сървъри платено, с пълни торби може ли :D
https://www.wow-europe.com/en/info/faq/ ... rmove.html
Има ограничение само до колко злато можеш да местиш, като това зависи от левъла на героя. Обаче се съмнявам, че си натрупал чак толкоз много :wink:
Абе, тоо пари нема, ма да имам една кака примерно да праи пари за малките на ШХ :) че един келяв крав имам 20 лвл от година седи. и май не докарах белфа лока до 10 ;/
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 10, 2009 1:56 pm

Dzvero wrote:Пропускам У10 аз, този уикенд трябва да се прибирам.
марш да се отпишеш тогава :D
Dzvero wrote:А и вече загубих желание да се блъскам там. Всичко живо ще роллва, народа в рейда ще е масово от хората, които не са помирисвали У10 преди. Облечените си биха камшика.
ееее, ама твоето няма угодия... иска У10, ама само ако е с добре облечен рейд, дето никой да не ролва и луута да е целия за теб :lol:

аз не съм сигурна, че в следващия инстанс ще има еквивалент на тринкета, който искам от У10... то няма еквивалент от хероик-мода на Улдуар, камо ли от нещо за 5 човека предстоящо... а да не забравяме, че може и ДКП-то да е резетнато, както миналия път... ще видим де... истината е, че хард-модовете в У10 са адски забавни и с удоволствие бих ходила да ги правя, без да ми трябва луут... но дали ще има достатъчно търпелива група за хард-модове, не знам... :roll:
а ти кога се връщаш в София, Анну?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 2:33 pm

Чудя се аз дали да не използвам мъртвия сезон да си сложа Grid и да започна да се понастройвам към него.

Един приятел про-хийлър ползва clique. Аз не мисля, че ще се справя с всичките keybindings. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 2:40 pm

Мдаа зех си карта, че тия дни ше съм сам в офиса и така...
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 10, 2009 2:58 pm

малиии, ти цели три дни издържа на лято-кръчми-бира-noWoW режим бре... :lol: не че аз мога и толкова сигурно, освен ако не съм на море без достъп до каквато и да е цивилизация...

Елейн, стига кисна в Даларан или да ловиш риба - иди си вдигни шамана или ела да ти направим един блъд елф на ШХ... зарежи я малко тази гилдия да релаксираш :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 3:04 pm

В Даларан като кисна или проверявам люде ;) или ме заливат с уиспъри или си пращам боклуците на алтовете. Fishing-ът ме релаксира много повече, а и ми е приятно. Голям кеф е.

А шамана ще го левълна сега с един съгилдийник, който има уорлок подходящия левъл.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 3:26 pm

Че ез по кръчми не хода, морето далече поне в офиса да има кво да прая ;р, че шефките отпуска.
Е палата е 72 мое джитнем малко и заедно ;р Макар че то си праи соло сичко, ама се пак доскучава и сам чат пат. Ма мисля тия дни да обърна внимание на ордата.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 10, 2009 3:31 pm

ааа, вярно, че ти обичаш да левълваш в компания :)
аз съм абсолютен единак докато левълвам... дори понякога за групов куест като ми се наложи да влезна в рендъм-парти и се изнервям... не обичам да ми се налага темпо, различно от моето... да ми губят времето в изчакване или да ги гледам как всеки търчи в различни посоки да бие мобове за куеста... недисциплинирана работа отвсякъде... :evil:

онази вечер, когато бях 7 лвл с таурена друид, получавам инвайт от един 9 лвл крава уориър да правим куест... приех, само защото си помислих, че може да стане по-бързо, а и трябваше да се бият мобове дето се бяха събрани на група около лагерен огън и поне 3 са линкнати, та ако ги дръпнеш, поне веднъж тичаш от гробищата... поколебах са дали да приема инвайта, ама ми дожаля за него, щото те уориърите от малки са един дол дренки - видят ли група мобове - чардж и след малко - търчи от гробищата...

почнахме.. аз хем бия, хем го хийлвам и той се самозабрави... естествено на тоз левъл маната свършва бързо, ама аз нали съм богата малка крава - запасена с много млекца за самовъзстановяване - не ми пукаше да пилея мана... обаче в онзи момент се налагаше да поседна, за да пия, а той - с рогата напред в другата група... мана имах за 1 хийл само... то и многото мана, дето имам на този лвл - около 153... умряхме... но това не го разколеба да пуулва в същия дух и следващите групи, като ме хвалеше с "найс хийлинг", че да не се откажа преди куеста да е свършил... честно казано ЕДВА издържах да направим куеста (а той пущината искаше да убием от 3 вида моба по 8!!) и му казах, че трябва да си лягам... оставих го силно нещастен, че ще кара без хийлинг... мене не ми се спеше, ама нямаше как да се откача от досадното парти... та така... а можех лесно да си ги избия и сама... бях получила тъкмо муунфайър за рейндж пуул... :roll: та ми е за обеца... казах си, че едно парти за 80 левъла е достатъчно и мисля да отказвам всякакви инвайти вече, та моята крава да си маа гащи щастлива, свободна и саминка из ливадите... така си ми е най-кеф от време оно, едва ли ще се промени в бъдеще... и хич не ми е скучно сама, напълно самодостатъчна съм си :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 5:44 pm

По принцип мразя в група където мога и сам. Пъга го избягвам яко, се мога да ви фана до ден два ако закъсам ;р Виж заеми и бууст ценя много ;р Абе с някои поигравам и повече заедно с кеф, ей с Ану котките ни в тандем беше power lvling як към 50те. Ама изморително де, че пак подтичкваше напред ;рр С Дима е яко също. С Паламурника са най-пинизчииските ама рядко вече се засичаме. Да дигна ся паладина мое праим големи зулуми ;р Тамън са ше разцъкам ретрито, че не успях да го вида преди да изтече акаунта за повече от 15 мин през които дигах 2Н мейс от 0 ;р

Некъф уориър дебил ме инвайтваше наскоро за дуел за да си тествал скиловете и ми вика - седи малко тука неподвижен да те бием. Аре гледам му сеира 1 път. Тоя много горд и наглее - аре пак.- на което поседях почоплих семки и накрая получи ебати калитарския щит в муцуната и полегна за норматив. Директно дисбандна. Мисля че ше реролне :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 5:53 pm

С Дима било яко СЪЩО, брех :D.

Не мога да си напиша ударение на именцето бтв. Квото и да пробвам.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 10, 2009 5:53 pm

Е харесваме коренно различни куести, но иначе е яко да ;р С тебе най много сме играли тандем. Ма ся ше си куестиш с тия от гилдията сигурно ;)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 5:57 pm

Ми то май човекът level-ва енчантинг, та може и да не иска да се мота с мен, та може двамата. Просто не ща сама :), че умирам от скука.

Таааис, трябва ми поушън мастър, че останах с 9 мана поушънки :(. Лането няма ли да си идва скоро?

А и аз харесвам :D фишинг и куукинг дейлитата най-много.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Fri Jul 10, 2009 6:05 pm

Elayne wrote:Не мога да си напиша ударение на именцето бтв. Квото и да пробвам.
Alt е твоят най-добър приятел. Ето табличка
http://www.ampercent.com/internet/alt-c ... bols/1382/

Натискаш Alt, задържаш и с другата ръка тропкаш по номерцата докато ги напишеш, после пускаш Alt

Примерно ö (Alt + 148)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 10, 2009 6:12 pm

Пробвах го това, не излизаше, честно! :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jul 10, 2009 6:45 pm

Ланис я чакам наааай-рано понеделник вечер :)
иначе се чудя дали Телеоптика не е пот-мастър, но може и той да е минал на еликсири, знам ли - ще го питам...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests