На кино с компания :)

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 23, 2007 11:02 am

Не рандъм пост на нова страница -->

Получих ти СМСчето, събуди ме, Никола после се обади и ме досъбуди :evil:, НО ще дойда, 'ф корш.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 23, 2007 11:07 am

Добре, запазил съм 14 билета (единият детски) на името на Симеон Цанев. Като се съберете (аз сигурно няма да съм навреме), просто един да обере парите на хората и да ги купи билетите, като ще помоля за мен, сестра ми (детския билет) и Емо някой да даде пари, ние ше ги върнем като дойдем.

СРЕЩАТА ОСТАВА 19:15 ПРЕД КАСИТЕ, ЗАЩОТО БИЛЕТИТЕ ТРЯБВА МИНИМУМ ПОЛОВИН ЧАС ПРЕДИ ФИЛМА ДА СЕ ЗЕМАТ.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed May 23, 2007 11:11 am

Аз още към 18.30 ще се завлеча там, тъй че ще ги взема.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 23, 2007 11:49 am

Ми стига после да се намерим ;)
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 23, 2007 3:29 pm

e kam 19;15 she cafna s malko kasmet az nejde
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 24, 2007 12:08 am

Извинявам се на всички, че не казах довиждане. Първо слезнахме долу за цигара, но после Коруин ме светна, че е финала на Шампионската и изхвърчах. Още веднъж сори.

п.с. за 15те минути, които гледах видях два гола така че доволно, за пиратите ще драсна в другата тема утре.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu May 24, 2007 12:12 am

И от мен сори... :(
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 24, 2007 12:15 am

По-добре, че така сте направили. Наистина имаше сценичка в края, както и след двойката, но беше кратка и предвидима. Добре, че не ме биха другите. :lol:

Само да кажа, че - въпреки, че съм свикнал да гледам филми и да правя повечето неща в живота сам - ми беше несравнимо по-приятно с такава голяма и like-minded компания. Най-малкото, иначе трябваше да се кикотя на глас сам и щях да се чувствам тъпо. :roll: :mrgreen: Дано има и други весели филми скоро - а то това лято си е доста богато откъм такива. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 24, 2007 1:24 am

Алекс мен това, което искрено не ме изкефи е начинът по който:

1) Се втурна като обезумял да седнеш в средата.
2) Не пожела да мръднеш и на сантиметър навътре при условие, че влезна първи на реда.

Не че нещо, но принципно всички искаме в средата. Не се оплаквам от мястото си, просто начина, по който отказа да се мръднеш ме издразни стабилно. Несравнимо по-приятно е в компания, но заради точно ей такива неща като битката за средата на реда понякога не съм много фен.

Иначе си беше меморабъл експириънс:) Пък и филмът ставаше:)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 24, 2007 1:27 am

Голямо сори! :( По принцип ми е все тая къде седя, както знаем, пък и сега всички места бяха добри. А бързах заради самия филм, естествено. Знаете как се бях наточил.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 24, 2007 9:54 am

Аз пък не се оплаквам от последното место ;р
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 24, 2007 5:58 pm

Не то и аз не се оплаквам от мястото си, въпросът е маниера и ВТУРВАНЕТО като подгонен дивеч пред всички останали :roll:

:wink:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 24, 2007 6:19 pm

Е, ако наистина преследвах място, щях по-скоро да изчакам и лежерно да вървя в средата на потока, нали? :wink: Това, че подскачах игриво напред едно на ръка, но то, както казах, си беше щото очакването ме беше психирало. :mrgreen: Пак да се извиня, де. Човек трябва да внимава за впечатлението, което оставя.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Xellos
Moderator
Posts: 20327
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 24, 2007 6:53 pm

Еми едни първи идват други първи си тръгват. Хора разни ;р Иначе си набелязах Рататуи аз :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Fri May 25, 2007 1:25 pm

За другата седмица - петък или събота /1 и 2 юни/:
ако има някой, който все още не е гледал "Пиратите" или има желание да повтори гледането - да ми се обади!
Приемам компания в неограничено количество, че никак не обичам да ходя сама на кино.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 1 guest