Шампионската лига

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Apr 25, 2007 10:52 am

определено и ние дигнахме съседите :twisted: няма такъв мач просто,евала на роналдо и на руни.Само дано в Италия да не се издънят,че го имат малко този навик,а пък Милан все пак си имат Кака :roll:
Image

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Apr 25, 2007 12:36 pm

Corwin wrote:И Чък Норис. :)

А иначе Руни е не човек. Такъв гол просто няма - подават му я отстрани, бие през човек с едно докосване... Баси изрода. Имам чувството че половината мач си чешеше топките, но два пъти я докосна и ковна два гола. Голям е.
За това че Дида можел да я спаси - верно, всичко може на теория, ама не я спаси. Шута беше много силен, а ако Дида се беше заврял в този ъгъл, нищо не му гарантираше че няма да му я мушнат в далечния.

Другия фрийк - Кака. И двата гола бяха великолепни, водеше Милан целия мач и без съмнение, ако росонерните имаха още един като него щеше да стане още по страхотен мач.

Точно това и беше разликата между отборите според мен. Ман. Юнайтед имаха двама големи (Роналдо и Руни) срещу само един на Милан. Като сложим и Пол Скоулс, който има най-добрия извеждащ пас в момента в света според мен, резултата беше логичен.
Чакаме реванша с нетърпение. :)
Аре все пак да не забравяме и бай Райън Гигс, който на 150 години тича като ЖИВОТНО...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Wed Apr 25, 2007 8:14 pm

Пък Пол Скоулс е на 160. За Милан да не говорим. На тях добре че е Кака да им свали средната възраст докъм 92.
Гложди ме съмнение, че ще ги затресе италианците на реванша обичайният късмет и с тез два гола на чужд терен, чудеса може да се случат...Много ще ме е яд.
А тази вечер стиснати палци, крила от прилеп и mana vortex за Ливърпул.
Защо толква не харесвам Челси? Може би защото биха Левски. Ама те всички ги биха...
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Apr 25, 2007 8:40 pm

Че може да има само един син отбор на света. :)
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Apr 25, 2007 11:52 pm

Уви Милан имат доста шансове за напред ;(
This is it. Ground zero.

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Wed May 02, 2007 7:11 pm

Това е.Ливърпул пак е на върха на хранителната верига :twisted: Дано спечелят отново:)

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5266
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed May 02, 2007 11:50 pm

Милан смачкаха Ман Юн, просто 3-0 беше най-малкото, с което можеха да си тръгнат англичанчетата. Роналдо беше направен смешен от Гатузо. :lol: :lol:
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Wed May 02, 2007 11:53 pm

...
Last edited by annorion on Thu May 03, 2007 9:48 am, edited 1 time in total.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu May 03, 2007 9:29 am

Кофти наистина, че италианският вътрешен футбол продължава да предлага най-жалката гледка от всички големи европейски първенства :P
This is it. Ground zero.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Thu May 03, 2007 9:59 am

Това беше!!! Радвам се за Манчестър. Може и да ни биха 7:1, но сега да усетят тръпката! ФОРЦА РОМА, ФОРЦА МИЛАН, ФОРЦА ИТАЛИЯ!! Честитка за всички фенове на ЧЕРВЕНИТЕ ШАМПИОНИ, КОИТО СЕ ОСРАХА КОГАТО СРЕЩНАХА ПЪРВИЯТ ПО-ОПИТЕН ОТБОР! Така ви се пада! Дано ви е заболяло и знайте, че всички фенове на Рома викахме за Милан с цяло гърло. За всички фенбойчета на Манчестър: Никога не можете да стигнете италианските грандове. Този мач ще го запомня като края на едни велики излюзии за един жалък отбор.

FORZA ROMA

Съжалявам, че пиша поста си отново, но без да искам съм влязъл с другият акаунт, а аз ползвам този.

Съгласен съм с мнението ти за Скудетото, но да не забравяме, че е голяма рядкост по европейските полуфинали/финали да няма поне 1 италиянски отбор. А англичаните(като изключим Ливърпул. отбор който много уважавам) могат да играят само помежду си. ;)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu May 03, 2007 1:13 pm

С това последното направо се изказа. И какво значи това за по-опитния отбор, сякаш Юнайтед през последните 15 години са стояли в миша дупка, а? Да на говорим какви мнения имаше за Юнайтед след първия мач с Рома - сега излиза че и Рома са неопитен отбор, така ли? Добре, Милан играха по-добре, няма да го отричам, въпреки че от много време съм фен на Манчестър Юнайтед. Но откровено ме дразнят мнения, които поставят английските отбори като някакви си мижитурки в сравнение с отборите от континента. Може би трябва да напомня, че на полуфиналите три от четирите отбора бяха английски? И след като си съгласен за италианското първенство, не ти ли идва логичната мисъл, че след като английското първенство е по-оспорвано от италианското, някак си е нормално накрая един английски отбор да е по-изморен от един италиански. Просто на това ниво няма слаби отбори, в случая Милан беше по-добрия, да са живи и здрави. На финала аз ще викам за Ливърпул, защото според мен играят по-качествен и красив футбол, въпреки че ако Ман Юнайтед бяха продължили, според мен финалът щеше да е незабравим.
This signature is not yet rated

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu May 03, 2007 1:33 pm

Ох, Контузо е като самоходна косачка, честно… Директно с бутоните, няма тън-мън. Как техничен играч като Роналдо да противодейства на тоя маниер на игра... Пък Амброзини има потенциал и да го задмине.
А да имаш за нападател Индзаги и да се наричаш европейски гранд направо не е сериозно. Не знам… за мен са антиотбор просто. Кака е изключение.
Обаче няма спор - класа са в умението си да играят пределно мобилизирани в решителните моменти. И е факт, че снощи бяха далеч по-добрия отбор. Защитата на Манчестър беше ужасно слаба.

Сега остава да се надяваме, че Италия я очаква второ гледане на „Музиката на Истанбул”, този път в другата южна съседка.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5266
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Thu May 03, 2007 4:09 pm

Moridin wrote:Кофти наистина, че италианският вътрешен футбол продължава да предлага най-жалката гледка от всички големи европейски първенства :P
Не е лъжа, че калчото е слабичко тази година, но като зрелищност не зле, поне за такива като теб, които все искат нападателен футбол. Във Висшата Лига има повече отбори, които играят мегазащитно, това е факт.
Ох, Контузо е като самоходна косачка, честно… Директно с бутоните, няма тън-мън. Как техничен играч като Роналдо да противодейства на тоя маниер на игра...
Ало, ако Роналдо не може да се справи с рандъм опорен халф, по-добре да се откаже от футбола. Ся разбирам да не ти харесват опорните халфове по принцип, но да наречеш Милан антиотбор е просто малоумно, ще ме извиняваш. Нито съм им фен, нито нищо, но ако те са антиотбор, Челси са анти-анти-анти-анти-анти.....анти-отбор.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu May 03, 2007 4:53 pm

Всъщност халфовата линия ми я любимата част от всеки отбор. Халфове са ми и най-любимите играчи. Точно за това не харесвам футболисти като Котузо. По принцип :wink: .

Наричам Милан антиотбор не по критериите на задълбочената футболна теория и логика, а по личните ми - деградивни и разхвърляни са ми, не ми харесва да ги гледам. Не го приемай толкова глобално.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Drigan
Sorcerer
Posts: 456
Joined: Thu Oct 06, 2005 10:51 pm
Location: Neverwhere

Post by Drigan » Thu May 03, 2007 7:40 pm

Евала, Ливърпул пак е на финал! Абитуриентската ми вечер определено ще бъде двоен празник!
Надявам се на оспорван, равностоен финал, за да не се оплакват пак феновете на Милан, че резултатът е нечестен.
"Ние сме просто хора и боговете са ни създали за обич. Това е голямото ни величие, това е славата ни и най-голямата ни трагедия."
Емон Таргариен

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests