Книги в оригинал

Литературни критики и възхвали. Всичко, което винаги сте искали да знаете за Даниел Стийл и Нора Робъртс, а ви е било срам да попитате :р
User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Feb 16, 2007 8:58 pm

Ами избрах си книга да пробвам дали ще стане и натиснах "Buy all items with one click" влизам си в акаунта и след това минавам към стъпка 2 "Shipping and Payment" и там ми изписва Important Message
There is a slight problem with your order. (See below.) А под артикула пише *** We're sorry. This item can't be shipped to the country you selected. You can enter a different shipping address above, or you can remove the item from your order by changing its quantity to 0, then clicking the Update button. ***
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Feb 16, 2007 9:40 pm

Брех! :shock:

Това го дава понякога на игри и електроника, ама на книги :shock:

чакай да пробвам...

едит: ский са, кат цяло използвай това с Add to Basket & Checkout. Едно че можеш на няколко стадия да си потвърдиш нещата и второ, че май онова не е съвсем универсално. Няма да го пробвам, че току-виж съм я поръчал :P Но по първия начин (с кошницата) определено си действа и стигам до края на поръчката.
This is it. Ground zero.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Feb 16, 2007 10:25 pm

Мерси много за помоща! Вече разбрах къде е бил проблемът. Една книга от трилогията я адднах втора ръка и явно това пречи на поръчката. Сега вече всичко е ОК и само трябва да намеря някой с кредитна карта. :) Още веднъж благодаря!
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Feb 16, 2007 10:39 pm

Ако не можеш да си намериш карта (всъщност може и с дебитна само май, ама зависи точно каква), може да пробваш през Хеликон примерно - пишеш им на мейла какво ти трябва, поръчват ти го и го взимаш от книжарницата. За което си слагат 10% над цената изедниците.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Feb 16, 2007 10:50 pm

Благодаря за помоща! Това е приемлив вариант, но доста солено излиза всичко и все пак друг избор нямам. 77лв за 3 книги, уау, но си струва вместо да чакам Бард да се сетят, че има тръпнещи фенове. :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Feb 16, 2007 10:54 pm

Да, втора ръка също се носят само до Англия ;) уви

иначе Амазон май приемат Виза Електрон като дебитни карти, ама не е ултра сигурно...

бтв помощТа се пише с т ;)

то 77 лв не е толкова много, ама не знам дали броиш и доставката в тях :oops:
This is it. Ground zero.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Feb 16, 2007 11:14 pm

Moridin wrote:бтв помощТа се пише с т ;)
то 77 лв не е толкова много, ама не знам дали броиш и доставката в тях :oops:
Дразнеше ме че звучи лошо "помоща", но не се сетих за "т"-то. Thx

Дам броя и доставката. И тя е на стойност почти колкото книгите(ако е от Хеликон) :( Аз даже съм сметнал грешно. Излиза 84 лева. :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Fri Mar 02, 2007 9:14 pm

Ще поръчвам, ако някой иска нещо (и е от Сф) да свирне.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
kalein
Arcanist
Posts: 904
Joined: Tue Feb 15, 2005 5:08 am
Location: smiling next to you
Contact:

Post by kalein » Sat Mar 03, 2007 8:00 am

Random wrote:Ако не можеш да си намериш карта (всъщност може и с дебитна само май, ама зависи точно каква), може да пробваш през Хеликон примерно - пишеш им на мейла какво ти трябва, поръчват ти го и го взимаш от книжарницата. За което си слагат 10% над цената изедниците.
Сашо-Слънце, аз нали затова по-горе ви препоръчах "Нисим"...

Корпоратизъм, змри!
Аз съм мазохист. От грубостта и агресивната глупост ме боли ужасно, но нещо ме кара да продължавам...

Ако не харесваш думите ми, спомни си: винаги можеш да ми спретнеш бан.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Sat Mar 10, 2007 10:40 pm

За да не отварям нова тема: някой да е пазарувал от Амазон или друг подобен онлайн-магазин с карта Visa Electron? Служебната ми е такава и според сайта на ДСК (не съм я избирал аз :x ) може да се използва за онлайн-магазини.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests