Грехота е да не гледаш

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Sep 19, 2006 10:45 am

Жоре, туй е снимката й от сайта. Колкото и да не ти се вярва, истинска е! :( Смятам да се напия и да забравя...
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Sep 19, 2006 10:54 am

Покрай всички тези коментари ме мотивирахте да разгледам сайта на ББ3. Но не ми издържаха нервите да ги разгледам всички. :?

Обаче, Драгън, недей така да ламтиш за ранно изгонване на бременната. Нека роди в ефир жената. Ще бъде МНОГО образователно.

Мор, не се подигравай на "мъжа на бренеменната" - човекът е подкрепящ... Ей, какво неразбиране... значи!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Sep 19, 2006 11:08 am

Колко по-хубав е живота без да се четат вестници или да се гледа българска телевизия...
:arrow: Наливате им вода в мелницата и им вдигате рейтинга. А точно това е целта на "шоуто" - да го гледат и да реагират зрителите, било то и с праведно отвращение. :lol:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue Sep 19, 2006 11:36 am

Е как да не гледаш, то воайорството си е обсебващо направо :?
Ей на, и аз като Марфа си сипах облак и размишлявам каква ли ще е ролята на тайния бенедиктинец в цялото плющене :roll:

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Tue Sep 19, 2006 12:58 pm

Как каква? Сакрална ще му е ролята.
Сакрална и култова.
Но в случая облака е слабо питие. Трябва нещо по-силничко.
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Sep 19, 2006 1:02 pm

мда,сега остава да видим какво ще измислят от сървайвър бг :shock:
Image

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1951
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Tue Sep 19, 2006 1:49 pm

herairness wrote:мда,сега остава да видим какво ще измислят от сървайвър бг :shock:
Вече всичко е измислено и снимано.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Муки
Smallfolk
Posts: 12
Joined: Mon Sep 18, 2006 9:04 pm

Post by Муки » Tue Sep 19, 2006 2:28 pm

Точно тези хора взети от кол и въже доставят най-голямо удоволствие и наслада от поредното шоу
До тук не видях един човек да каже нещо хубаво за BB3,или да каже - Да! Харесвам го!

Никой не го харесва,всеки изказва негативно мнение,но в същото време Big Brother си наливат парички от гражданите на Република България,благодарение на SMS-четата които се пращат
В същото това време интереса към него нараства,и Нова Телевизия по това време става най-гледаема

Е,к'во стана? Нали никой не го харесваше? Аз и автора на темата ли направихме всичко това реалност?

Е това най-много ме дразни у вас хора,половината и повече вечер бързат да се приберат заради него,местат се на различни кабелни оператори,само и само да имат възможността non-stop да гледат Big Brother,но на улицата когато ги попиташ - Е как е? Харесва ли ти?
Оооо,пълен боклук,нямам думи,само началото гледах и това ми бе достатъчно.

Нямате смелост
Да,но аз имам и си признавам,че Big Brother ме кефи.Big Brother 2 ми беше любимото,все още си спомням любимите ми моменти,и с удоволствие търся хора понякога с който да поговоря на тази тема.

Не съм казал,че на Цяла България им харесва шоуто,но на поне 45% им харесва
Но това все едно не е така.Е ваше си решение,но нека поне на тези които наистина не им харесва,да не осират темата с безсмислените си обиди към шоуто. :D

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Sep 19, 2006 2:36 pm

Не съм никак изненадан, че точно ти си голям фен на Биг Брадър. ;)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Sep 19, 2006 2:43 pm

Е ти ако си се прибирал по-рано, за да го хванеш, проблемът си е твой бе, Мукчо.

Аз нямам нищо толкова против ББ, никога посмъртно нема да му пратя смс естествено, забавно е на моменти, на моменти дотъпява, вторият беше много зле, този може би ше е по-добре, ше видим.
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Sep 19, 2006 2:47 pm

Ако участниците в Биг Брадър бяха представителна извадка от населението, то :
- 25% от мъжете щяха да са хомосексуалисти или травестити.
- 100% от омъжените жени щяха да искат или да са изневерявали на мъжете си публично.
- 25% от жените на някакъв етап от живота си щяха да са минавали 100-те килограма
- 75% от жените щяха да изглеждат като модели от списание, останалите 25% щяха да са бременни или свръхзатлъстели.

Не съм го гледала, но засега май само отчето ми харесва.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Sep 19, 2006 2:52 pm

Муки, адски много хора харесват и чалгата и кебапчетата от кучешко, това не ги прави по-малък боклук. Сигурна съм, че адски много хора харесват и Биг Брадър. Харесва им да виждат най-изкривените черти на хората в него. Да могат да кажат "Бе, верно, че аз съм прасе, ма все съм по-убав от Гаро" или нещо от сорта. И да бъдат воайори в чуждите грехове, сигурна съм че това лично теб много те привлича.
Теб не те ли баннаха, между другото?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Муки
Smallfolk
Posts: 12
Joined: Mon Sep 18, 2006 9:04 pm

Post by Муки » Tue Sep 19, 2006 3:01 pm

Morwen wrote:Харесва им да виждат най-изкривените черти на хората в него. Да могат да кажат "Бе, верно, че аз съм прасе, ма все съм по-убав от Гаро" или нещо от сорта. И да бъдат воайори в чуждите грехове, сигурна съм че това лично теб много те привлича.
Теб не те ли баннаха, между другото?
Така и според кой определяш коя черта е изкривена на даден човек и коя не , човек е това което е , това че обществото е наложило някакви стандарти нищо не значи , няма човек които да не е воайор всеки който го отрича е лъжец , и както виждаш не са ме банна ли и защо при положение че се държа "нормално"...

сори за офтопика
много истини тук : http://www.geocities.com/protopop_1999/tlb.html

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Sep 19, 2006 3:12 pm

Ми, как да ти кажа, всъщност всеки е малко изкривен. И това дори го прави по-хубав. Но когато подхвръква като пеперудка, харесва същия пол и му липсва елементарна интелигентност, то той вече е прекалено изкривен, да. Не ми харесва, че се афишират елементарни хора, които замазват елементарността си със скандалност.
Не, не всеки е воайор, не съди по себе си за всички.
Last edited by Morwen on Tue Sep 19, 2006 3:30 pm, edited 3 times in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Sep 19, 2006 3:14 pm

Може да е интересно, може да е гадно, може да е трагично, може да е какво ли не - докато го гледат хората и го обсъждат, няма значение. Идеята на шоуто е такава и досега се справят добре. И аз не го харесвам, но ето, че чета по вестниците и в интернет за него, а и го обсъждам тук.

малко като Парис Хилтън :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests