The BRAN Project

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Thu Jul 13, 2006 11:40 pm

Както ти казах - впечатленията ви от историята са погрешни ;)
За мене лично до сега най-големия комплимен е, че хора които не харесват фантастика и приключенски филми като цяло доста харесаха нашия сценарий. Което означава, че сме нацелили история и атмосфера, която се харесва на разнообразна публика.
И вече е почти сигурно, че ще има поне едно продължение. Най-вероятно ще е трилогия.

8000 паунда за да го запазиш, а не за да им го продадеш. Някоя шаблонна бозичка бих я продал за толкова и окото няма да ми мигне, но не и "Бран". Ако си написал наистина добра история с потенциал това са нищо пари, защото после от нея ще изстискат може би милиони.

А за да се пробваш като сценарист - не е достатъчно само да седнеш и да напишеш нещо. Трябва си и начален капитал, който да вкараш в него - най-малкото такси за лиценз и регистрация.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Fri Jul 14, 2006 9:32 pm

Тия верно са били много отчаяни :lol:

Ше зема и аз да драсна няколко реда пък може и да ми излезе късмета :mrgreen:

Е, от друга страна хубаво е, че има интерес към проекта. Keep on working
Gone for good

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Fri Jul 14, 2006 11:05 pm

Не са отчаяни, ами гледат да прилъжат някой балама и да купят труда му за жълти стотинки. Може би са решили, че като сме българи и пасем трева. Абе гадове...

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Tue Jul 18, 2006 2:20 pm

Днес добавих в галерията на http://www.branthemovie.com и няколко от скиците на fan4battle

Впечатления и всичко останало можете да обсъждате във форума - http://bran.bgjedi.com

А в края на месеца ще има една изненада, за някой от художниците, които са ни изпратили concept art до тогава

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Wed Aug 02, 2006 10:50 pm

И такааа... Юли изтече.

Победителят в Concept Art конкурса за месец Юли е fan4battle :wink:
Бяхме решили първия месец да не обявяваме награди, за да видим ентусиазма на художниците и да изненадаме приятно този, който ни изпрати най-добрата рисунка.

Днес се прибирам от път, и седнах да ъпдейтна сайта - още 11 нови кенципта са в галерията - 10 скици и рисунки и един 3d модел. Така че вече имаме претенденти и за наградите за месец Август!

Колко награди ще има?
- Колкото заслужите! Няма първо, второ, трето място, а и работите се различават като техника и стил. Така че всеки, който сметнем че се е справил добре ще получава награда!

А какви са наградите?
- Каквито сами си изберете! Можете сами да изберете своята награда! Всичко, което откриете в eBay и Amazon, на стойност до 10 паунда.

Тези дни Орлин идва до България и ще донесе наградата на fan4battle, както и още разни комикси за наградените ценители и фенове!

Image

Още не знам какви са комиксите точно, Орлин ми каза само че се е постарал да вземе специални и колекционерски издания. Ето една снимка. От сега да кажа, че си заплювам Лъки Люк и вероятно ще си го запазя за мене! :wink:

Освен това има издателство, което проявява интерес за издаване на комикс адаптация по сценария или пък други приключения на героите, които да допълват историята. Така че - оглеждаме се за таланти, които биха се хванали сериозно с комикс-поредица! Обмисляме и идеята за концепт арт албум, който да съдъжа най-добрите рисунки плюс превю от сценария.

Дерзайте!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Aug 03, 2006 6:06 am

Young_Jedi wrote:Трудно е да оценя обективно нещо, което сам съм писал, но до сега отзивите за сценария са много добри и интерес не липсва.
...с изключение на мнението на повечето хора по форумите, според които творенийцето е боза :mrgreen:
прочети синопсиса примерно на "Карибски пирати"
Отвлечена мадама, екипаж от скелети, младия hero wannabee ковач тръгва да я спасява, испанско злато, проклятие... - звучи клиширано до болка, а е чудесен филм.
Actually it sucked donkey balls.

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Thu Aug 03, 2006 1:28 pm

AlDim wrote: ...с изключение на мнението на повечето хора по форумите, според които творенийцето е боза :mrgreen:
Само дето мене слабо ме интересува мнението на повечето от хората по форумите (и твоето в това число), още повече на такива които и идея си нямат за какво става дума :lol:

Интересува ме мнението на хора, които са чели сценария. А още повече ме интересува мнението на продуценти, които са чели сценария ;)

За по-малко от месец вече имаме издател и разпространител, и още няколко мераклии да работят с нас по историята ни.
Имаме супер положителни ревюта и отзиви от кино критици, журналисти, комикс-издатели, Весела Казакова се запали по идеята, Алекс Малеев каза че живот и здраве би ни нарисувал плаката...
Last edited by Young_Jedi on Thu Aug 03, 2006 1:38 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Aug 03, 2006 1:36 pm

Аха, ми щом не те интересуват мненията на хората по форумите, да трия топика...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Thu Aug 03, 2006 1:40 pm

Roland of Gilead wrote:Аха, ми щом не те интересуват мненията на хората по форумите, да трия топика...
Барабар с акаунта ми ако искаш, щото тва така или иначе е единствения топик тука в който пиша. :lol: :lol: :lol: :twisted:

Ще кажа пак за незнам си кой път - не го правя за да искам нечие мнение, а понеже душим наоколо за художници, а те често се скатават по форумите.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Aug 04, 2006 12:31 am

Young_Jedi wrote:Ще кажа пак за незнам си кой път - не го правя за да искам нечие мнение, а понеже душим наоколо за художници, а те често се скатават по форумите.
Ми намери някой форум за художници :lol:

User avatar
Young_Jedi
Smallfolk
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 5:33 pm
Location: Plovdiv In A Galaxy Far Far Away...
Contact:

Post by Young_Jedi » Sat Aug 05, 2006 10:13 pm

Ми аз съм я пуснал из 20-тина форума можеби и повече...
Както и да е, тая тука можете да я изтриете, нямам против.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests