Harry Potter 4 (немаркирани спойлери за нечелите книгата)

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Nov 23, 2005 10:10 pm

Ха, последното верно е мн яко :)

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Thu Nov 24, 2005 10:43 pm

Ама защо пък да са разочаровани феновете? От книга 6 или филма? Не съм гледала още филма, но книга 6 ми хареса... Изгълтах я на един дъх... по-скоро на няколко. И дори бих си я препрочела.
Хм, аман от критици!
:wink:
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 24, 2005 11:00 pm

А в момента режисьорът и Вики Крум са налазили Слави и се държат тъпо...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Thu Nov 24, 2005 11:08 pm

По-тъпо от Слави? Не вярвам...
Отивам да се уверя с очите си :D

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Thu Nov 24, 2005 11:16 pm

Ама това е просто отвратително! Image Тоз не мога да го гледам просто.
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Thu Nov 24, 2005 11:37 pm

Мдам.
Сетих се защо не го гледам това шоу...
Отдавна не ми е било толкова унизително.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5774
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Nov 24, 2005 11:49 pm

Опишете по-подробно за какво иде реч, моля? Че аз не го гледах (и не знам дали ако имах възможност щях).
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Nov 24, 2005 11:50 pm

Уф, сега като нямам телевизор тук... кажете какво толкова стана, все пак...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Fri Nov 25, 2005 12:08 am

Ами действително, лигавиха се най-вече. Разказваха как -случайно- са го намерили оня съответния младеж, дето прилича на Виктор Крум колкото аз на трамвай, как го гонили за кастингите, той как въобще не смятал за важно да ходи и даскалото му било по-важно (кооолко похвално, какво примерно момче само!)... след това пропуснах малко, понеже си изпуснах вилицата... в следващия момент говореха нещо за ракия, нещо за красоти, после караха момчето да танцува валс с някаква изрусена... милия, нищо не можа да направи - през цялото време тя водеше, пък той се препъваше. После говориха за продължение на Титаник с участието на Слави и за хонорари от сто милиона долара, но за тази част не гарантирам, понеже вече миех чинии. Image Абе, смотана работа. Получих колики едва ли не.
Който не е гледал може само да бъде доволен от това :D
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 25, 2005 1:07 am

Мдам, Слави не може, ако не попита дали има място и за него навсякъде... :?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Fri Nov 25, 2005 5:43 am

Аз бях на път да заспя, но добре, че майка ми ме събуди :lol:

Та иначе моите впечатления от "Шоуто" какви са:
Първо нз,обаче и аз не го бях гледала Слави от доооста време, но да си призная, вече въобще не ми е интересен, мда изчерпал се е ...но него нямам намерение сега да го дъвча, та за Нюъл, ами този човек просто се държеше отвратително, беше направил една отвратителна пренебрежителна стойка и едва ли не все едно е отишал да се прави на ....бе де да знам, обаче хич не ми допадна (мога да разбера защо Стан е бягал от него :roll: ), никакво впечатление не ми направи, единствено ми хареса, когато се заслуша в изпълнението на "Руфинка болна легнала", а Стан му подшушваше отвреме навреме. И ми хареса обяснението за мъглата и че поназнайва нещо за България, обаче иначе си е дръвник отвсякъде. Вики - ами той си ми хареса пък, добре си говореше на български, въобще не се притесняваше, и се държеше едно такова спокойно, а това за танца, ами какво да знае, че тя оназ беше професионалистка, а Вики е филмова звезда все пак :P :wink: . Също така не знам какво е станало на Хари Потър фен-срещата, ама имам познати дето са били там и ще поразпитам, обаче на Вики са му направили впечатление фенките, мда, а най-гадното от всичко беше, когато Слави попита Стан дали е учил там колектива на български и тъкмо когато той щеше да обясни Нюъл взе, че го прекъсна и той нищо не каза кой знае какво :( Ами това е в общи линии, не съжалявах, че го гледах, но просто и не беше нищо особено ...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 25, 2005 5:46 am

Вики? Такова... Вики? Вече няма да мога да гледам на това момче по същия начин... :shock:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Fri Nov 25, 2005 8:15 am

Ами за мен си е Вики, просто колкото ми да ми се искаше до го оплюя ... ми не мога, действа ми някак харизматично ... :oops:

А иначе сега се сетих и за един момент, в който Слави обясняваше за името Виктор Крум, и защо Дж.К. го е кръстила така - "Победителят Крум" ... та сетих се, че миналото лято спорех с братовчед ми, понеже той недоволстваше, че Роулинг хич не се е замисляла, когато е давала имената на българския отбор, тогава се сетих за Хан Крум и му казах, че най-вероятно Роулинг е чувала за него и си е мислела, че Хан е първото му име, а Крум фамилията и затова така го е кръстила, и вчера Слави като каза за Хан Крум, обясняваше на дълго и нашироко за властването му, от което Нюъл гледаше тъпо и си мислеше, че Слави се шегува. :?

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Fri Nov 25, 2005 9:29 am

Нищо му няма на детето, съвсем нормално и естествено се държа, та чак ми стана симпатично.

Слави разказа публично как ние, българите, сме точно като Виктор Крум - мрачни и груби, обаче сме мръхъм!
После заобяснява за канасубиги Крум Победителя, който изкоренявал лозята на тия, които пият, режел ръце и произвеждал чаши от черепи.
Накрая благодари на лигавия режисьор за това, че в ХП 4 българите не изглеждаме чак толкова гадни и противни, ами благодарение на режисьорското му благоволение изглеждаме нормални.
И накрая полюбопитства защо е решил да направи голяма премиера на филма си на такова загубено и забутано място като България.
Без коментар.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 25, 2005 9:29 am

Хехе, еми ако в следащата серия Цайса изцепи - Да ти е8** май**** Волдеморе, начи ги е научил ;))
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests