Star Wars Episode VIII: The Last Jedi

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Moderators: Roland, Morwen, Marfa, Roamer

Post Reply
Roland
Site Admin

Star Wars Episode VIII: The Last Jedi

Post by Roland » Tue Oct 10, 2017 7:24 am

Image

Днес излезе новият трейлър:

https://youtu.be/Q0CbN8sfihY

Също тала билетите бяха пуснати за продажба, та викам време е за нова тема.
And you can't dance with a devil on your back...

Martix
Mistborn

Re: Star Wars Episode VIII: The Last Jedi

Post by Martix » Tue Oct 10, 2017 1:29 pm

Засега постъпват мъдро като не пускат спойлещи и показващи всичкото интересен екшън трейлъри. Обаче този епизод ще направи или развали тази вселена за мен. Епизод 7 беше само печелене на време, така че се пада на 8-цата да покаже какво ще правят Дисни с франчайза. Ако направят още един MCU номерът им няма да мине просто. Много се надявам for their sake да имат някакви козове в ръкава, да килнат Люк няма да е достатъчно за да осмисли новата трилогия. И моля да няма нова звезда на смъртта, pretty pls. :unsure:
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

трубадур
Forsaken

Post by трубадур » Tue Oct 10, 2017 1:52 pm

Аз идем като мега готиния, дето не го еня за нърдария и в частност тая шибана поредица, да кажа колко точно не ми дреме за нея. Миналият епизод беше от типа "язък ти за 200-те милиона" мязаше на евтинджос, лъхаше на говно, скучен, абен, безопасен и детински, добре че бяха финалните 30 минути на роуг уана да покажат, че в дисни не е пълно с безгръбначни говеда и реално си заслужаваше гледането.

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Oct 10, 2017 2:03 pm

трубадур wrote:
Tue Oct 10, 2017 1:52 pm
Аз идем като мега готиния, дето не го еня за нърдария и в частност тая шибана поредица, да кажа колко точно не ми дреме за нея.
Колдиии. :ninja:

трубадур wrote:
Tue Oct 10, 2017 1:52 pm
..., добре че бяха финалните 30 минути на роуг уана да покажат, че в дисни не е пълно с безгръбначни говеда и реално си заслужаваше гледането.
:hihi:

трубадур
Forsaken

Post by трубадур » Tue Oct 10, 2017 2:12 pm

разкри мъ :mrgreen:

но стар варс на дисни е шит (освен га вейдър наеба нашите, тва беше яка сцена), прикуълите бяха ок, ком ат ми брав

Martix
Mistborn

Post by Martix » Tue Oct 10, 2017 2:20 pm

трубадуре, трябва да се аднат Like-ове в тоя форум, нямаш представа колко ме кефиш (no homo). :mrgreen:
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Oct 10, 2017 2:36 pm

Втф, дюд, стар ворс на дисни има досега само два игрални филми, от които единия е рубуут/продължение/оправяне-на-вкуса-на-мрънкащите-относно-новата-трилогия/зарибявка-на-нови-дичица/рисайкъл, който бе ясно, че това ще представлява като филм (имайки предвид кешовицата платена на Лукас и присламчването на Ейбрамс като режисьор) и още не разбирам какво, аджеба, са очаквали хората от него и негодуват (се едно са чакали емнайсето пришествие, вах), а другия - еми той не знам за какво беше изобщо, освен за цоцане на манги, щот беше пълен шитняк. :mrgreen: А Дисни са яко безгръбначни, защото поднесаха финал (на роугеца) точно, какъвто се очакваше, обаче с толкова постна драматургичност и персонажно развитие, че изобщо да не ти пука за финалната развръзка. :vomit:

Дисни щяха да покажат мъде, ако бяха направили роуг сбирщока нещо различно от двете крайности (ин и ян) в края на филма, уморени и ядосани, заради безумиците и от двете страни на войната и да заебат всичко, и, както се спекулираше (уви, напразно), да се окажат впоследствие Рицарите на Рен, ма не. :blabla:

трубадур
Forsaken

Post by трубадур » Tue Oct 10, 2017 3:18 pm

Бе ху гивз а шит, поне беше спектакъл си ебе чорапите. Докато рибуут-продължението без грам оригинална мисъл и идея беше тотал фак ташак. Мен не ми дреме оти определен филм е гъз анален, щом крайният резултат е вкиснат задник значи не си заслужава гледането, да не говорим, че с визията на филме от сай-фай канала отпреди пеесе години и пластмасовата естетика само допълнително изклизмиха пейзажа. За разлика от роуга, дека си държеше високо ниво на ефекти и поне като картинки беше изумителен.

Плюс вейдър секса :metal:

И както казах прикуълите бяха ок, поне показваха някакъв напън за нещо ново, да не говорим колко бутаха технологиите напред.

Епизод 8, като предишния, ще се гледа сигурно в домашни условия, ма тоя път с превъртане

@Martix , 'sup :spite:

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Tue Oct 10, 2017 6:44 pm

penzata wrote:
Tue Oct 10, 2017 2:36 pm
и още не разбирам какво, аджеба, са очаквали хората от него и негодуват
Аз очаквах - или поне се надявах - на нещо, което връзва смисъл в рамките на самото себе си поне колкото Епизод 2... Пък то освен да ми човърка по носталгичните струни до момента, в който просто ги изтръгна и спря да ми действа изцяло, друго нищо не правеше. И онзи каза "Droid, please!". (А после в прикуълите диалогът не бил на ниво, ха.)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Oct 10, 2017 9:09 pm

^^^^^^^^^^^
:lol: :lol: :lol: :lol:
Така е, дюд, ама реално като се знаеше за какви пари става въпрос, бе ясно, че ще е нещо подобно (това на Ейбръмс, което аз харесвам :roll: ). Ама, ко да праиш, Дисни, кинчи, толкоз. Има си я старата шестология, всичко ново (ако нещо от него стане хубаво) добре дошло. :mrgreen:

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Wed Oct 11, 2017 12:29 am

Трейлърът е яко дженерик мех. :ninja:
Ще съм 'ного радостен, ако филмът се окаже обратното и Раян Джонсън е успял да се пребори с дисникинчи машината. Иначе Рей радва много, а и след Paterson Адам Драйвър още повече. :mrgreen:

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 11:04 am

Release The Fanboy!

Един countdown clock за трубадура, че е 'ного нетърпелив. :spite:

И малко зарибености:
Image

А музичката от трейлъра, колко е надъхваща. :panda:

трубадур
Forsaken

Post by трубадур » Tue Dec 12, 2017 11:11 am

ше го гледам друата седмица на евтините билети по нощите га няма дечурлига... на по 30-50 години :neutral:

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 11:22 am

^^^^^^^^^^^^^^
Spoiler: show
Image

penzata
Jaghut Tyrant

Post by penzata » Tue Dec 12, 2017 8:13 pm

Roland wrote:
Tue Dec 12, 2017 6:45 pm
Определено я груумват за новия Боба. Жалко, че вероятно ще си вземе в четвъртък
Надявам се, че не. В предния епизод съществуваше само, за да продава играчки. Пък и Боба грам не бе развит в старите части. Та дано Фазма да не я батисат пак по същия калъп; поне не и в Джедито.