One Piece - сапунките могат да са добри

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Sep 04, 2013 7:37 pm

Хохо , бесния фен и дядката и нова мацка около Луфи :twisted:

Айде да почва отново якото :)

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Sep 04, 2013 9:50 pm

Мда, много яко беше наистина :)

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Sep 25, 2013 5:34 pm


User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Sep 25, 2013 7:37 pm

Еййййй, як чаптър с як Брук и яка врътка накрая!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Sep 25, 2013 9:47 pm

Тая малката прави Зоро на луд, това е ясно :lol: А това с Дофламинго не го очаквах точно по тоя начин, макар че идеята ми беше близка...

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Thu Sep 26, 2013 4:59 pm

Mushu wrote:Това е мега яко!!! Само трябва и Зоро да изнамерят :)
Тук са забили някакъв фен кастинг. Най-ме кефи избора за Зоро.
http://www.youtube.com/watch?v=PDLXABAVi9s

А тук мангата или анимето обсъждате?

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5262
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Post by alshu » Thu Sep 26, 2013 5:55 pm

И двете.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Sep 26, 2013 8:16 pm

SatanicSlayer, обсъждаме и двете, да. И филми, и квото друго ти хрумне - това ни е общата (и единствена тема за ОП). Само ако ще коментираш в детайл нещо от новите манга глави или епизоди, слагай спойлер таг, за да не оспойлиш тея дето не са ги видели още. :)

Зоро не си го представях като Раън Рейнолдс, но епичната сцена накрая ме накара да си мисля, че може и да се получи. И другите от каста са яки. :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Fri Sep 27, 2013 8:36 am

Защото аз съм гледам анимето и не чета мангата, та да знаете и какво коментирам по принцип.

Според мен от този кастинг трябва да се смени момичето, което са си заплюли за Нико Робин, тъй като още от мига, в който я видях си казах, че ако има игрален филм по One Piece, нейната роля трябва да бъде изиграна от Моника Белучи.
Spoiler: show
Понеже съм на 613 епизод, мога само да изкажа възмущението си от силата на Зоро - та той си е чист Big Boss :D

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Sep 27, 2013 9:12 am

Най-сетне изгледах и аз това клипче и уау, някои са наистина страшни попадения! Хю Джакман например тотално ми се връзва с Шанкс, омг!
Йее, ново лице тук най-сетне! Хмм, анимето в момента какво върви, дето се бият с харпията ли?

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Fri Sep 27, 2013 9:27 am

Харпията я убиха в 613 епизод и точно това визирах в спойлера си за Зоро. Много мощен е станал и явно е усвоил тъмната страна на меча, който получи от не-мъртвия мечоносец.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Sep 27, 2013 9:57 am

Чисто технически не я убиха, но в анимето битката е мнооого добра ;). Зоро бая са го левълнали, стига да намери пътя до битката де :D Пък и Ташиги си е бая прайз :)
Last edited by Xellos on Fri Sep 27, 2013 10:10 am, edited 1 time in total.

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Post by SatanicSlayer » Fri Sep 27, 2013 10:02 am

Време е Зоро да грабне друг меч за да извлече още повече сила. И си мисля, че вече целта няма да му бъде главата на Михоук. Доста се е променил, като характер, но пък сега целта му да стане най-добрият фехтовач няма да е така далечна.
Ще ми е интересно да видя дали ще се сбият с диамантения, където беше от екипажа на Бялата брада.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Sep 27, 2013 10:30 am

Ненам, аз мисля, че Зоро вече се е сдобил с финалният си комплект мечове - имаме Уадо Ичимонджи, който със сигурност ще си остане с него до края, а Шусуй и Сандай Китетсу са вече доволно епични сами по себе си, че да му се налага да ги сменя както направи с Юбашири някога. На Зоро силата му трябва да дойде от него самия оттук нататък, мисля аз.

Зоро ми е ужасно любим и сцените с него никога не са ми достатъчни. Твърде много народ се навъди вече и ни занимават със Зоро доста по-рядко. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Sep 27, 2013 10:54 am

И аз мисля, че оттук нататък Зоро ще си развива вече само вътрешната си сила - той физически е трепач така или иначе :) И да, мацката харпия не умря тогава, поне такъв спомен имам....

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests