I'm just so doomed... (Star Academy - хора стават за резил)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jun 22, 2005 11:57 am

Соник всъщност има два хита, така че е по-скоро two-hit-wonder :)

за участниците - и аз не разбирам защо Даниел го изгониха вместо Деян, ама shit happens. Може би Деян просто е по-различен, по-уникален и затова гласуват за него (т.е срещу Даниел). За финала - Иво пее добре, но някакси всеки път ми се струва едно и също. Марин и Вики ще се борят за титлата според мен, като Марин все още е зад нея, но я настига. останалите двама на финал предполагам ще са Вяра и Жорж, въпреки че не е ясно как ще станат нещата следващия път при спасяването/номинирането - става все по-трудно :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jun 22, 2005 12:04 pm

Изгледах го live-a и съм доволна. С изключение на изпълненията на Даниел, за които е виновен тон-режисьора, много ще ме извинявате. И с Мариела се случи абсолютно същото, тия хора не се научиха, а са професионалисти, дават ги по телевизията всеки понеделник...

Иначе Марин най ми хареса, Вики беше леко нестабилна в изпълнението си, но пък беше *МЕГА* красива. А за Соник... *жената мъж*, друго няма какво да кажа :shock:. Жоро също ми хареса този път, обаче няма начин... трябва да е номиниран :roll:.

В понеделник Валя си заминава и остават 6-ма, Деян и Жоро вероятно пак ще са номинирани. Ако трябва да гадая за третия номиниран, най-вероятно ще е Вяра. Но се надявам тя да не отиде на директно гласуване от публиката с който и да е от двамата, щото ще си излезе. Традиция е просто жените да си ходят :?...

За финал... дано Тъндър се окаже прав :D.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
ildalina
Adept
Posts: 202
Joined: Sun Feb 29, 2004 9:26 am
Location: Somewhere far beyond
Contact:

Post by ildalina » Thu Jun 23, 2005 1:55 pm

Такааа... да взема и аз да си кажа мнението. Баща ми е върл фен на академията и специално се вързахме към Евроком, за да може да се гледа 24часовия канал. Та по тази причина и аз гледам/слушам доста от академията, докато той си е вкъщи, макар и обикновено да изпускам концертите.
Честно ще ви кажа, че от известно време насам от 'талантите' най ме дразни Виктория. В началото мислех, че тя трябва да спечели, но с течение на времето, девойката затвърди един маниер на пеене, за който най-близкото ми определение е ГРОЗЕН. Гласът й направо ми стърже мозъка, не ми носи никакво естетическо удоволствие.
Да не говорим, че напоследък става все по-голяма злобарка. То бива амбиция, ама тя не търпи никакви критики от НИКОГО. А все по-често показва, че й е меко казано неприятно да хвалят колегите й.
Другото същество, дето ме дразни неимоверно, е Вяра. Страшното е, че напоследък е започнала да ми става по-симпатична на фона на фелдфебела Виктория. Може би защото се оказа, че тя има маалко повече чувство за самокритичност от Вики.
Вяра се изживява като прима. Само че няма твърде много причини да го прави. Веднъж супер много се обиди на директора, че я нарече 'викачка'. Какво да се прави като в много от случаите се проявява точно като такава. Високите тонове си ги вика, не ги пее. Ама нали трябва да е вечната недоволна и да мърмори 24/7, та в крайна сметка и ние да й повярваме, че някой друг й е виновен за некадърността.
Наистина не мога да разбера защо продължават да номинират Жоро, а са оставили на мира двете прими. За последната номинация на Жоро дори не си направиха труда да дават обяснение. Не върви вече "Жоро, понеже много те обичаме и искаме да станеш по-добър". Миналата седмица казаха в прав текст,че Вяра е за номинация и това пак си остана само на думи. Може би се притесняват, че Роси няма да има на кого да раздава въздушни целувки от преподавателската маса? Междувременно си тръгват хора като Даниел и Валя (то е ясно, че ще го отнесе този път). Хора с потенциал, а не като Виктория, която очевидно е стигнала тавана на възможностите си, но за съжаление е далеч от определението 'завършена звезда'.
Жалкото е, че и Виктория, и Вяра прилагат разни бигбрадърски номера.
Виктория още от момента, в който заяви, че иска да си ходи. Тази изцепка си беше чиста проба шантаж - предупреждение към Станчев и преподавателите, че ако й дойде прекалено много критиката или вземат, че я номинират, ще си отиде сама. Макар че се вижда, че ще излезне от академията само 'с краката напред'.
Другото е 'връзката' й с Деян. Театър за 12 годишните, които горят от желание да видят какво ще се случи между двете гълъбчета. Драма, аууу...
Вяра доказа, че ако нещо не и утърва е в състояние да го повтаря цяла седмица. Кой беше жив да й слуша тирадите по време на единствената й номинация. То не бяха тръшкания, то не бяха хватки за печелене на съчувствието на зрителите. И последното оръжие - "осиновено дете съм". Ехооо, Стойкее...
Най-много ме дразни това, че се е впила в Жоро и от мнооого време съществува не негов гръб. А Жоро е твърде добронамерен към нея, но и той започна да я засича вече.

Моят лозунг - МАРИН В КАН :) . Само да спрат да го тормозят с това отслабване, че ще му докарат някой здравословен проблем. На 17 години е все пак.

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Thu Jun 23, 2005 8:57 pm

Бат Бойко гостува в любимото ми предаване :oops:
Видях къв е як и ши гласувам за НДСВту
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 8:50 pm

Господи, върви лайвът зад гърба ми. КОЛКО фалшиво пеят Марин и ОСОБЕНО Вяра оная песен на Антонио Бандерас и Катрин-Зита Джоунс от Мацката на Жоро... бррррр...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jun 27, 2005 8:50 pm

Леле, колко фалшиво беше това (Марин и Вяра), истинско мъчение за ушите ми :cry:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 8:50 pm

Elayne wrote:Леле, колко фалшиво беше това (Марин и Вяра), истинско мъчение за ушите ми :cry:.
МУАХАХАХА :) Едновременно :)

Обаче преподавателите НИЩИЧКО не им казаха! Е*И МУ МАЙКАТА!!!!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 9:05 pm

А Жорж е ВСЕ така безинтересен и равен...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 9:12 pm

Вяра е бездарна и фалшива... "вулкан от талант и страсти" била, милата, божкееее!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 27, 2005 9:13 pm

100 % съм съгласен за последното.

А Мария Илиева колко притивна (ми) е станала, просто няма да започвам да коментирам.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 9:18 pm

И Деян е фалшив... При тва пее некъв умрял гръцки хип-хоп... Ма аз почвам да подозирам, че нещо техниката им не е наред тая вечер...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 27, 2005 9:24 pm

Мани техниката. Мани че тоя гръцкия рап е ужасен. Ама и Деян (ли беше? нещо още не ги различавам по имена) беше пълно дърво.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jun 27, 2005 9:24 pm

Деян си скапа текста, а всички досега пяха много зле. (Бтв кво конкретно е ставало между Дидо и Вики? Аз пак съм изпуснала :?...)

Доколкото знам миналата седмица е имало тъкмо два рождени дни, хората са купонясвали и ето кво става от липса на сън и репетиции.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2005 9:31 pm

Станало ли е нещо? Не знаех...

О, боже, да й имам на Валя гнусната чалга... Ма пък я пее добре де...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 27, 2005 9:35 pm

Е, извинявай, ама Валя досега беше най добре. Пък и "чалгата" си е супер песничка. Само дето все пак май и така и така ще хвърчи, язък дето рева май цяла седмица.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest