Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6947
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Apr 16, 2010 11:55 am

Steam приемат дебитна. Не е като да не си пазарувам постоянно от там с Виза Електрон картата си.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Apr 16, 2010 11:55 am

Международна дебитна може да си изкараш от буквално първата произволна банка в влезеш и ти е удобна, така че това не е оправдание. Принципно казано.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Apr 16, 2010 12:52 pm

fgddgfgfd
Last edited by Muad_Dib on Fri Apr 16, 2010 6:48 pm, edited 1 time in total.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Apr 16, 2010 1:22 pm

В каква валута ти е? Ако е в лева е възможно някъде да не бъде приемана, въпреки че не би трябвало това да е така. В евро примерно трябва да върви на всякъде. Или се обърни към съответната банка издател защо не ти върви картата.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Apr 21, 2010 11:08 am

Реших най-сетне да мина Асасинс Крийд 1 която все почвам няколко пъти и все я спирам по различни причини. Закъсняла работа ама си наваксвам, пък и не искам да почвам сериозно двойката без да съм минал единицата.

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Fri Apr 23, 2010 1:33 pm

Мъча се на N: the way of the ninja. Успях да завърша колонките 00-09, 10-19 и 20-29. Останалите 7 или съм ги преполовил, или не мога да им мина първия/те епизод/и :(

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri Apr 23, 2010 2:08 pm

Тея дни врътна Sam & Max : The Penal Zone, първи епизод от новия сезон. Сериозно се изкефих, ако не друго то поне изродския хумор си е все същия

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Sun Apr 25, 2010 12:25 pm

снощи циклих много здраво на добрият стар transport tycoon

бях забравил каква уникална краста е тая игра

междувременно се мъча пак на Ace Combat-а, с надеждата да успея да я превъртя на на най-високата трудност,ама мисията ми идва леко невъзможна.

мре се от една вражеска ракетка,противника има винаги числено превъзходство,забравяш да свалиш противник в чист dogfight...а това е засега само в първата третина на играта,не ми се мисли какво ще е към края.
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 26, 2010 9:56 am

Минах Assassin's Creed единицата. Просто си представям как е потекъл процеса на разработка. Направили са света, изпипали са история и графика и като е дошъл момента да правят мисиите се е оказало че няма време и дизайнерите са нацъкали с редактора набързо няколко "мисии" които са клонирали из картата. Сигурно е било доста лесно - отваря дизайнера модела на града , нацъква с мишката 7-8 местенца по- върховете и доволно се отпуска пишейки в отчета си за деня - 7 мисии направени.

User avatar
F242
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Sat Feb 11, 2006 6:34 pm

Post by F242 » Mon Apr 26, 2010 7:39 pm

RRSunknown wrote:Минах Assassin's Creed единицата. Просто си представям как е потекъл процеса на разработка. Направили са света, изпипали са история и графика и като е дошъл момента да правят мисиите се е оказало че няма време и дизайнерите са нацъкали с редактора набързо няколко "мисии" които са клонирали из картата.
Същите впечатления имах и аз когато я играх в края на 2007 - първата игра, която си купих за 360. Така и не успях да я довърша и това ме отказа да купувам втория AC. Не завинаги естествено - но съм се зарекъл че ще купя втория само след като доиграя първия. А това е малко като във вица за Иванчо, дето баща му обещал да му купи колело :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"The vulgar think the God by analogy to man and so worship Him in the form of the Gods. The learned think the God by analogy to principles and so worship Him in the form of Love or Truth. But the wise think the God not at all. They know that thought, which is finite, can only do violence to the God, who is infinite. It is enough, they say, that the God thinks them."

User avatar
Goshko
Misting
Posts: 268
Joined: Wed Jul 29, 2009 10:38 am

Post by Goshko » Tue Apr 27, 2010 9:20 am

Fallout 3. Всеки път си мисля че вече съм намерил де що има по картата и всеки път се удивявам като открия че не е така :)
When in danger, When in doubt, Run in circles, Scream and shout.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Apr 28, 2010 1:34 am

F242 wrote:
RRSunknown wrote:Минах Assassin's Creed единицата. Просто си представям как е потекъл процеса на разработка. Направили са света, изпипали са история и графика и като е дошъл момента да правят мисиите се е оказало че няма време и дизайнерите са нацъкали с редактора набързо няколко "мисии" които са клонирали из картата.
Същите впечатления имах и аз когато я играх в края на 2007 - първата игра, която си купих за 360. Така и не успях да я довърша и това ме отказа да купувам втория AC. Не завинаги естествено - но съм се зарекъл че ще купя втория само след като доиграя първия. А това е малко като във вица за Иванчо, дето баща му обещал да му купи колело :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Трябва да ти кажа, че 2-ката е невероятна и изключително полирана игра. И си заслужава загубата на всяка секунда време в 1-цата, само и само да стигнеш до нея. Просто не е за изпускане. Не правете грешката да игнорирате този франчайз и по-скоро приключвайте с 1-цата.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Apr 28, 2010 10:30 am

Според мен пък не трябва да се прави грешката въобще да се занимаваш с единицата, която за мен лично не е нищо особено. РРС трябваше директно да си праска двойката, бтв Радо - сори, че не съм ти отговорил на личното, но чак сега го виждам.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Apr 28, 2010 10:30 am

Цъкам си Бордърлендс небрежно като имам време, играта всъщност е много, ама много зарибителна и се кефя, че има толкова много ДЛЦ-та, а май ще има и още.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Apr 28, 2010 10:48 am

Да ви кажа честно най-ме хвана яд че освен един гол ачийвмънт имах точно нулева полза от страничните мисии (катеренето/спасяването), а чак последните три атентата разбрах че нямало нужда да минавам по 6 инвестигейшъна а само по три.
Иначе двойката от 3-те ми часа с нея е десетки пъти по-добра и се надявам тази тенденция да се запази.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests