Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Oct 26, 2009 3:40 pm

Добро начало на 4-ти сезон. Много яка идея за представянето на ангелите, а и Кастиел изглежда готин :mrgreen: Руби честно по ми харесваше руса, тая чернокосата е някак безлична :? А третият епизод направо ме изкърти с тоя плот туист:
Spoiler: show
да метне Дийн обратно във времето, за да се окаже, че баща му всъщност е бил невинен цивилен, а майка му и дядо му са били ловците и че в крайна сметка е станало точно това, което тя не искала...
Image

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Oct 30, 2009 7:07 pm

Извинете ме, зарекох се да не пиша тука докато не свърша поне сезона, че иначе излиза, че си говоря сама, защото вие вече сте изгледали всичко дотук, но не се въздържах :oops:
Йенсен или Дженсен (не знам кое е правилното) е гениален, заклевам се! Епизод 6, където
Spoiler: show
Дийн прихвана призрачната болест и почна да се плаши от всичко просто беше невероятен. Освен, че паднах от смях на повечето места, не можех да не се възхитя от прекрасната игра - параноята, подскоците от страх, поведението на Дийн - просто невероятно яко изиграни
И после тия сценаристи просто ме утрепаха - гениална идея на 9-10 епизод :mrgreen:
Spoiler: show
Сам да спи с демонка, а Дийн с ангел - прекрасно противопоставяне
Подозирам, че тази тема ще се доразвива нататък и очаквам появата на Ана :twisted:
Image

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6943
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Nov 16, 2009 11:27 am

Доста добър беше "The Real Ghostbusters" :) Кефя се, че продължават да се гаврят сами със себе си.
Чакам с умерено нетърпение "Abandon All Hope" при все че следва адски досадната поне двумесечна пауза в средата на сезона.
Spoiler: show
Интересен момент е дали правилото, че само ангел може да убие друг ангел важи и за Луцифер. При положение, че важи колтът не би трябвало да сработи. И тогава ми е интересно какво ще измислят.
П. П. Кроули ще го играе Марк Шепърд (ака Баджър от Файърфлай)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

petri4kov
Farmer
Posts: 53
Joined: Thu Mar 13, 2008 8:26 pm

Post by petri4kov » Mon Nov 16, 2009 7:47 pm

Искаш да кажеш че скоро ще има пауза 2 месеца?! :o УЖСТ Аз сигурно ще забравя да го гледам като почне да излиза...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Dec 17, 2009 2:44 pm

Мрън, мразя паузите в сезоните :evil: Трябва да отбележа, че 5-я сезон определено най ме кефи. Просто има брилянтности като
Spoiler: show
след като единия спа с ангел, другия с демон, сега двамата станаха приемници пак на точните противоположни вечни врагове или където ангелът имитираше фокусника и ги натика в тв света
Да не говорим пък за невероятните епизоди на Дийн
Spoiler: show
където постепенно го достраша от всичко (умрях от смях) или където онзи картоиграч го одъртя (и тук само дето не паднах от стола)
Обаче ми се струва логично това да е последният сезон, макар и за мое съжаление, защото
Spoiler: show
когато евентуално гътнат някак си дявола или намерят бог, какво по дяволите ще правят в следващите сезони
Image

petri4kov
Farmer
Posts: 53
Joined: Thu Mar 13, 2008 8:26 pm

Post by petri4kov » Mon Jan 18, 2010 12:43 am

Токущо видях, че от този петък отново почват да излизат епизоди! :)

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Jan 18, 2010 11:28 am

Супер, мерси за инфото - тъкмо миналата седмица се чудех не е ли крайно време пак да почват :mrgreen:
Image

petri4kov
Farmer
Posts: 53
Joined: Thu Mar 13, 2008 8:26 pm

Post by petri4kov » Mon Jan 18, 2010 1:58 pm

Доста интересни епизоди се заформят според мен.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6943
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Jan 18, 2010 3:02 pm

Тия дни излезе информация, че шефката на CW навива Крипке да правят и шести сезон. От една страна хубаво, от друга имам две притеснения:
1. Как ще се отрази на планирания финал на 5 сезон и дали няма да го остави отворен.
2. Ако все пак си го завърши по план каква нова история ще започне в шести сезон, която да е по-OMG от това да се бориш с Луцифер.

Разбира се може и просто да каже, че няма да прави шести сезон, но е малко съмнително.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Jan 18, 2010 4:46 pm

Хммм, не знам дали да се радвам или да се разочаровам, че ще го сбозят. Впрочем, Ян го изказал доста добре опасението :?
Image

petri4kov
Farmer
Posts: 53
Joined: Thu Mar 13, 2008 8:26 pm

Post by petri4kov » Mon Jan 18, 2010 7:34 pm

Тва е доста тъпо. По- добре е да го оставят 5 сезона, обаче с хубав край, отколкото да го разтягат излишно. Обаче най- вероятно ще изтискат всички възможни пари.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Feb 05, 2010 11:35 am

E, дочаках :mrgreen: Общото впечатление от двата епизода е, че успяват да поддържат качеството, макар и да са някакви отделни случаи без връзка с главния плот.
Spoiler: show
Имитацията на Дийн на Анибал Лектър в лудницата направо е златна, както и Сам в тялото на онова 17 годишно лапе плюс лапето в неговото - много добре изиграно
Image

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Feb 05, 2010 1:00 pm

Абе, поддържат, но засега 2-та епизода след паузата са толкова самоцелни, че ми развалят цялостното впечатление, нищо че сами по себе си стават. :?

И аз съм против 6-ти сезон, макар че наистина могат да оставят 5-ти отворен (една добра причина да се мотае действието в последните епизоди), и накрая
Spoiler: show
да се доразправят с Луцифер в 6-ти.
... и дори 5-ти може да завърши как Луцифер и Михаил са си гепили каквото им трябва.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6943
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Feb 05, 2010 2:00 pm

По последните непотвърдени слухове Крипке държи да си завърши историята в петия сезон, така че за ся за това няма притеснения. Лошото е, че се говори за евентуален шести сезон без него.

Иначе днешния епизод е по основната история, поне по резюметата.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6943
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Feb 12, 2010 11:48 am

Междувременно след днешния тематичен епизод следва поредната пауза от месец и половина преди ударното завършване на сезона.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests