BIG BROTHER

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Oct 23, 2004 11:31 pm

айде обаче, който е писал, а не го е гледал, да го погледа, а после да си дава мнението :) моето мнение е, че Big Brother е предаване, което хората го мразят, но гледат да го следят :)

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Sun Oct 24, 2004 1:34 am

Интересно е и от научна гледна точка - вместо човек да затваря маймуни и други невинни животинки, най-накрая е решил да гледа сеира и на себеподобните си :twisted:
Това си е своеобразен експеримент. И то публичен.
Ще издържат ли участниците при постоянно наблюдение, ще има ли сривове, боища, секс и т.н. Ще се прояви ли балканската простотия (е тя вече се прояви :) )
Ми не знам, може би го гледам за да видя и как ще устискат толкова време. Лично аз не бих издържал.
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Oct 24, 2004 10:44 am

Ами аз се опитах да го гледам, установих, че го мразя и оттогава ако го случа бягам през десет програми та в десетия.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Oct 24, 2004 12:14 pm

Хм, аз като го погледах, усетих, че ми става жал за горките опитни зайци... така де, участници. Вече престават да ме нервят хората, започва да ме дразни концепцията.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Sun Oct 24, 2004 12:34 pm

Морвен wrote:Хм, аз като го погледах, усетих, че ми става жал за горките опитни зайци... така де, участници. Вече престават да ме нервят хората, започва да ме дразни концепцията.
Те хората за пари го правят (поне повечето). Което е разбираемо. Но и аз съм съгласен, че концепцията дразни. Не ми харесва никак това масово воайорство.

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Oct 24, 2004 7:44 pm

Случи ми се да погледам половин час онзи ден и ми беше непоносимо скучно. Направо ми се дощя да грабна дистанционното и да сменя канала, но бях на гости и възпитанието не ми го позволи.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Sun Oct 24, 2004 7:48 pm

Не ми харесва нито идеята, нито изпълнението й. Гледах го веднъж, но едвам изтърпях да свърши и ми беше супер безлично. Нито ме интересува да гледам как някой се преоблича, нито да гледам как 6-7 човека в една стая се смеят по най-изкуствения начин, който някога съм виждал. Не видях даже всички участници, но имаше само една жена, която не се преструваше, а просто си стоеше отстрани и мълчеше, ама ако се държат всички естесвено пак няма да ми хареса. И изобщо не мога да разбера по какъв начин им е интересно това нещо на другите хора .:?:

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Oct 24, 2004 8:17 pm

Неоспоримо е, че Big Brother се явява нещо като Черен Генерал в армиите на злото, устремени в The Last Battle между медиите и разкъсваните от страдание мозъчни клетки, останали последни в главите на хората. Естествено, същите тези хора побързаха да извършат своеобразно предателство към предполагаемото си достойнство, за да не остане и капка съмнение колко са малоумни, приемайки с отворени обятия тази перверзия. От какъв зор, питам аз, трябва да гледам как някакъв изверг с чийто биологичен вид категорично отказвам да бъда свързван, си чопли в носа или се драпа по ташаците в банята? Много ми е любопитно защо трябва да знам кога някаква материализирана от първичните измерения на най-страшните ми кошмари злобарка с ум, подобен на премазана на магистралата медуза, има цикъл? На хората им било интересно да гледат как някакви балъци правят точно това, което правят и те - пикаят, ядат, пърдят, хъркат и се чешат по корема. Е, като на мен не ми е интересно, не съм ли хор? Явно не. Ако искам да видя сополива носна кърпичка, ще си издухам носа, няма да си включа телевизора. Хората, които поради очевидните си психични травми не постъпват като мен, не ми пречат. Пречи ми когато ме принуждават да се съобразявам с тях. Защо напоследък единственият начин да проведа смислен разговор с живо същество, е да заговоря някое врабче? Защото околните са обсебени от Big Brother, ето защо. Преди 43 години хората са се вълнували от Юрий Гагарин и първия полет на човек в космоса, сега се вълнуват от това какво е изсрал Господин Нищо в два часа през нощта. Човечеството се развива, няма грешка.
Last edited by Lubimetz13 on Mon Oct 25, 2004 3:24 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Oct 24, 2004 9:40 pm

еми вярно, не е нищо BigBrother, ма вий пък не го гледайте, никой не ви кара. В края на крайщата трябва ли да сте такива хейтъри да отричате всичко комерсиално?
Няма смисъл, вярно, ма пък още по-малко има смисъл няколко поредни страници да го плюете. А всъщност като идея е интересно, само наистина да се държаха малко по-естествено хората.
Който иска да си го гледа. И за повечето хора смешни са тия, дето четат Властелина и Колелото ма няма форуми в които да ги/ви оплюват.
;(

едит: Любимец, аватара ти владее ;р
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon Oct 25, 2004 12:30 am

Погледах малко, установих, че е дори по-малоумно отколкото очаквах, и смених канала.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Oct 25, 2004 12:36 am

Очаквах много по-различно нещо.Може би защото следя това в Италия с голям интерес,но тук бях много разочарован.
Като че ли 2/3 от играчите простотията им тече от крачолите.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Oct 25, 2004 5:12 am

Drizzt Do`Urden wrote:еми вярно, не е нищо BigBrother, ма вий пък не го гледайте, никой не ви кара. В края на крайщата трябва ли да сте такива хейтъри да отричате всичко комерсиално?
Е, не върви да изказваме мнение за нещо без да сме запознати, не мислиш ли? Пък и не изказваме мнение за новата рокля на братовчедката на админа, а за нещо вървящо в праймтайма на национална телевизия, широко обсъждано къде ли не. Не виждам защо намираш нещо нередно. И не сме хейтъри (макар че не само ти имаш тази идея, признавам...), просто по една случайност гореспоменатото мнение е отрицателно. Не отричаме кока кола-та, не отричаме дънките, всеки от нас си има любима американска боза, но точно този вид комерсиализъм просто вече става извратен.
Няма смисъл, вярно, ма пък още по-малко има смисъл няколко поредни страници да го плюете. А всъщност като идея е интересно, само наистина да се държаха малко по-естествено хората.
Който иска да си го гледа. И за повечето хора смешни са тия, дето четат Властелина и Колелото ма няма форуми в които да ги/ви оплюват.
Е, по тази логика няма никакъв смисъл от разговори за каквото и да е. Да, сигурно повечето хора предпочитат Big Brother пред Толкин, това само ме кара да се радвам, че не съм повечето хора. (Btw, не знам дали си забелязал, но във форума почитателите точно на Джордан и Толкин не са чак толкова много). Да не говорим, че да, виждала съм по форуми да критикуват какво ли не, феновете на фентъзито не са се отървали от това.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Mon Oct 25, 2004 12:06 pm

Skywalker wrote:Като че ли 2/3 от играчите простотията им тече от крачолите.
Повече са :lol: Обаче простотията им е смешна, поне на мен.
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Oct 25, 2004 9:59 pm

Че те за това са там!!!
Добре че не са зели пример от Румънското,където събрали интелектуалци,пък те само седяли и си говорели и никой не ги гледал.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Oct 26, 2004 12:16 am

горките хора са там по 24 часа и се чудят какво да правят по цял ден, аз даже мисля, че малко закъсняха с простотиите :)

Сега като поотпаднат ще видим какво ще става :)

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 4 guests