Alice Cooper, SLAYER, IN FLAMES на "Kaliakra Rock Fest

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Fanatik_Priest
Smallfolk
Posts: 23
Joined: Sun Jun 22, 2008 11:45 pm
Location: Зад китарата

Post by Fanatik_Priest » Wed Jul 09, 2008 6:57 pm

^^ Браво за постъпката - аз не можах да се навия да се пръсна по цяла България за два дена. Дано Лепърд дойдат отново, както се говореше веднага след концерта.

Заяждане... няма начин - всяка тема, свързана с Manowar или Metallica, накрая свършва с епична битка на тема, трю/ънтрю или респективно старата/новата Металика.

Относно "най" гласа на Ерик можем да поспорим. Вярно е, че е от най-големите, но той има 4 октави, а Роб Халфорд (а.к.а. Дедо-Педо) има 4 и 1/2 октави (без фалцет естествено), така че спор определено има. (Не започвайте, че с това че Дедо-Педо крещи/пищи - Ерик пък реве като вълк -> свирим отбой). :)
You Rock! ®
I Rock! ™


FanatikPriest.WordPress.com

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6471
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed Jul 09, 2008 7:15 pm

Fanatik_Priest wrote: Относно "най" гласа на Ерик можем да поспорим. Вярно е, че е от най-големите, но той има 4 октави, а Роб Халфорд (а.к.а. Дедо-Педо) има 4 и 1/2 октави (без фалцет естествено), така че спор определено има. (Не започвайте, че с това че Дедо-Педо крещи/пищи - Ерик пък реве като вълк -> свирим отбой). :)
Гласът на Ерик Адамс е с диапазон около шест октави, между другото. Или поне така пишеше в английската уикипедия преди време. Обаче и да не е така, ПЕТ НЕВЕРОЯТНИ ЧАСА!!! Без да трепне! Винаги съм го мислил за най-добрия, но след това и да имаше някаква част от мен, която се съмнява, вече няма...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jul 09, 2008 7:30 pm

Гат Дедо-Педо изкара над 5 часа крясъци по сцената, без гласа му да пострада изобщо от умората, ще го призная. Дотогава Ерик си остава Гърлото на метъла.
И бтв тук за Тру и Ънтру метъл не можеш да спориш, най-малкото щото сме достатъчно интелигентни за да осъзнаваме колко титанично смешна е позьорщината на тоя тип музика, философия и поведение. И сме фенове и на Nanowar, все пак.
Но в цялата тая елементарна и наивна тъпотия, има нещо толкова мило и по детински чистосърдечно, че няма как да го мразиш или презираш. Не и ако не се опитваш сам да позьорстваш, ама по другия начин. Joey&Co were super duper cute!!!
Малииии, ако ме чуят сигур ще ме напердашат... Толкова се стараят да са мъжествени...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests