Music Idol 2.0

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 28, 2008 8:50 pm

Ще видим, когато се случи. За мен Мюзик Айдълът е Тома, както и ти смяташ, не виждам к'во спорим. Ти изпитваш погнуса и някаква непримирима омраза към дебелите жени и само това ти е в главата когато трябва да взимаш предвид И други качества - гласови.

Не ми е важно какво ще стане на финала, за мен е достатъчно хубаво, че Деница стигна дотук.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 28, 2008 8:52 pm

Напротив, тя просто спря да пее наистина хубаво в един момент. В понеделник са я засипали с смс-и заради патриотичната песен, просто хората се трогват.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 28, 2008 8:55 pm

Едва ли 15 годишните хлапета, които никога не са възпитавани в някакъв , какъвто и да е, патриотизъм са се трогнали, защото изпя хубаво една прекрасна българска песен. Та, не съм съгласна, но няма и как да го докажа, както и ти.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 28, 2008 8:57 pm

ХАХА Деница и Тома на финал дано Нора да си вземе днеска да останат само заслужилите.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 28, 2008 9:10 pm

Тая песен на Руслана все едно е писана за Нора :shock:. Баси, страхотно ми хареса.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed May 28, 2008 9:31 pm

Justice for all!
Както я върнаха Пламенка така си и тръгна- това беше най- честното спрямо останалите.
Аз се радвам че тримата ми най- любими от началото са на финал.
Ясен VS Тома VS Деница - ще бъде интересен финал. :lol:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 28, 2008 9:33 pm

Само на мен ли ми се струва, но Пламена вади ужасяващ испански :shock: :x?!

Бтв, помните ли Вяра от Стар Академи? Еми изпя я по-хубаво.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed May 28, 2008 9:37 pm

Аз се постарах да не я слушам, след кошмарното изпълнение на песента на Руслана :shock: Много се радвам, че си излезе, ще мога да спя спокойно, само дето кошмари не сънувах, че може да спечели в крайна сметка другата седмица :roll:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed May 28, 2008 9:45 pm

На бараж бяха точно тези, които предвидих и отпадна точно тази, която исках. Доволен! :mrgreen:

Иначе, Никола, лъснало е кат мамунски задник защо точно не се кефиш на Деница, така че стига се обяснява. :lol:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu May 29, 2008 2:30 am

Радвам се че Деница стигна до финала, и би било адски хубаво да бъде първа в понеделник.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 29, 2008 8:37 am

А пък на мен УЖАСНО не ми хареса как Нора ИЗВРЕЩЯ песента на Руслана. А да не коментирам дикцията й. Или по-точно липсата на такава. Моите уважения, но колкото и да ми е неприятно онуй русо пути, пее по-добре от Нора и това е положението. Много повече ми хареса нейната Руслана. А като казвам това, искам да дообясня, че и двете Руслани всъщност ХИЧ не ми харесаха. :mrgreen: А Каминото верно не си го изпя добре, но в крайна сметка на момичето му беше гадно. Така де, правят цял концерт, само за да те върнат, а ти пак си отпадаш. Много ясно, че нямаше хъс да пее. Колкото до испанския - кофти беше, но не беше толкова кофти колкото на Вяра от СА. Пламена поне беше уцелила някои от думите, докато Вяра пя Кен Ли тогава. Е, факт, музикантски го изпя по-добре, не мога да си кривя душата, но както казах, причините за това бяха обективни. Като цяло снощи по едно време много ми се искаше Нора да отпадне, а после ми се искаше и двете някак да отпаднат... Ма на, не стана. Но се радвам как се развиха нещата. И още повече се радвам, че Ясен остана. Вече почти не ми пука кой ще е МИ, стига само да не е Нора :smug:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6474
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu May 29, 2008 6:32 pm

Marfa wrote:А пък на мен УЖАСНО не ми хареса как Нора ИЗВРЕЩЯ песента на Руслана. ... Вече почти не ми пука кой ще е МИ, стига само да не е Нора :smug:
Нора vs. Ана. Коя заслужава повече омразата на Marfa?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Ashara
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Sun Feb 17, 2008 7:29 pm
Location: Sofia

Post by Ashara » Thu May 29, 2008 10:25 pm

Mushu wrote:Не знам, ама аз вече гласувах за Ясен 2 пъти и за Нора един път, пък оная с кучешката физиономия да си ходи :twisted:
Абсолютно подкрепям! То мина де, но много се радвам, че Ясен остана и Пламенката си замина както си я върнаха :D

Добре, "моята" тройка на финал, колко се радвам само : Ясен, Тома и Нора. Такам. Тома трябва да е първи...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 30, 2008 8:31 am

tigermaster wrote:
Marfa wrote:А пък на мен УЖАСНО не ми хареса как Нора ИЗВРЕЩЯ песента на Руслана. ... Вече почти не ми пука кой ще е МИ, стига само да не е Нора :smug:
Нора vs. Ана. Коя заслужава повече омразата на Marfa?
Никоя. Ана си имаше и добрите моменти, например Кабарето й беше на световно ниво. А Нора само дето не ме разрева, когато пя "If I Close My Eyes Forever". Омразата на Марфа - гив ми а брейк.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6474
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri May 30, 2008 11:30 am

Marfa wrote:Никоя. Ана си имаше и добрите моменти, например Кабарето й беше на световно ниво. А Нора само дето не ме разрева, когато пя "If I Close My Eyes Forever". Омразата на Марфа - гив ми а брейк.
Като си спомня как наричаше Ана и като виждам "който ще да печели, само да не е Нора", си правя съответните изводи. Но щом казваш, че омраза няма, значи няма.

В понеделник няма да спечели Тома. Не знам, някакво такова усещане имам. Досега не се е борил за гласовете на зрителите на елиминациите и може би това ще окаже някакъв ефект.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests