WoW:Следващото поколение

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 14, 2008 4:05 pm

Не ми се рови из темата назад та пак да питам :oops: пък и съм качил още.
Хм, добутах 65 лвл нейде, ма се чуда извън фрост дървото ако трупна некоя и друга точка в аркейн дали нема да има полза от сега от към мана реген. Като за соло настройки тва ясно. Щото съм запълнил почти всичко смислено за лед. Тоест 40точки в фрост заради елементала да имам и другите да метна в аркейн щото има са пари за 1-2 проби.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Apr 14, 2008 5:46 pm

дала съм ти примерен фрост билд на стр. 25 от темата.. ето го:

http://www.wowhead.com/?talent=of0xZZVAGsofxsbqt
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 14, 2008 5:50 pm

Бе тва добре ма е за 70. тоест 5 точки трее спеста от нейде за са да прехвърла в аркейн.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Tue Apr 15, 2008 12:44 pm

Хвани си всичките точки на Фрост-а първо и след това почвай да слагаш в Аркейна.
напъни се малко повече с това левелване, на 70 лвл какви богатства те чакат... :)
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Apr 15, 2008 12:54 pm

Аз чукнах 60то ниво и респекнах в елементал, ма още не съм съвсем в кастърски дрешки, че имам да връщам пари на един приятел, който ми даде за да си купя маунта. Дзверо, ако не ти е проблем, драсни няколко полезни макрота за елементал шаман. Благодаря предварително :P

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Apr 15, 2008 12:57 pm

unlearn на талантите за 5 голд и пренареждаш :)

а билдовете така се и правят - до максималния левъл, за да си поиграеш с точките и така да ги наредиш, че да ти е пълноценно левълването... а вече на 70 лвл, зависи в каква насока мислиш да развиваш героя си - за пве (хероикс или рейдс) или пвп (БГ-та или арена) си пренареждаш отново талантите - вече за целта, за която ще се ползва билда...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 15, 2008 2:00 pm

Ехааа мернах вчера за пръв път в Шатрах маунт Феникс /предполагам/ баси шукаритетния е :)

Е пренаредих ги, то пари се посъбирват :) 66 and rising :) че не мръзнат добре босовете и си трее :(

Бруталността на Ice Lance просто нема описване :spite:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Zim
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Wed Apr 16, 2008 5:52 pm
Contact:

Post by Zim » Thu Apr 17, 2008 11:47 am

Тези фрост магове... аз играя селската тактика - много в аркейн и малко в файър

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 21, 2008 9:09 am

Еми фростеца освен за елитките си е недосегаем особено с крит ;) Аз понеже не играя в пвп де. Ше ме разплескат кой къде ме фане са кат вляза най-сетне некъде из мелетата.

Да дигна още 2.5 лвл и 70 :) Утре ми изтича акаунта, ма подли гадове ме снабдиха за рд-то с карта :oops: А хлапетата в ордата все по-големи манафи стават. Тоя номер с скупчване върху куестгивър-а да не мое го таргетнеш, ако не е селяния па на!
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Apr 21, 2008 2:32 pm

Обичат го този номер, проклетите, особено на новия остров. Веднъж едно недоумряло роге се беше притаило така точно върху "quest giver"-а. Аз чинно се опитах да стартирам куест, при което естествено таргетнах говедото. Тоягата ми отхвърча към главата му, а в следващия миг блаженно полюшвах спиритични крила над трупа си и разотиващата се стража. А онази гад се забавлява. Та сега винаги внимателно оглеждам, нацелвам и така нататък. И при все това вчера пак нацелих един от поне 5-имата идиотини, кацнали на главата на badge vendor-а, но имах късмет, че се бях завъртяла настрана, та ми каза, че не гледам в правилната посока и пропуснах да нанеса самоубийствения удар.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Apr 21, 2008 2:48 pm

Колко съм дебнал ей на такива местенца направо не е истина:))

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 21, 2008 2:48 pm

The only good rogue is the Dead rogue :twisted:. Как един се беше промъкнал чак до кулата на магията в SW мамицата му подла и ме килна в тясната алея още кат бех 40ка.
Иначе харчим пари за коне ;) Ма повече кефи от слона за езда. Най-малкото виждам кво има пред мен вместо да се тръткат два слонски бута на половин екран.
Побутнах малко и таурена поне да излезе от началното селце до 7 лвл на нептулон ;)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Apr 25, 2008 8:56 pm

Един интересен Warrior build който ми хрумна току що с най-голямата шибана двуръчна брадва която човек може да намери :)

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

Някой да си каже мнението :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Apr 29, 2008 3:40 pm

Image

пачовете на Близард :D

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 30, 2008 9:27 am

Муахаха тамън си купих са първия Грифон и се чудех тоя тринкет дали му бачка :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests