Beowulf

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 26, 2007 12:32 am

И теб ли те е яд, че не смогна за премиерата? :lol:

Аре да се орг. с Мор-а и да ходим Арената некоя тез вечери? :D
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Mon Nov 26, 2007 12:49 pm

Можете ли тази вечер???
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 26, 2007 1:04 pm

Аре ве, момичето се счупИ да пита. Ей тва са дигиталните в Арена:
12:10, 13:20, 14:30, 15:40,16:50, 18:00, 19:10, 20:20, 21:30, 22:40
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Mon Nov 26, 2007 1:16 pm

Питах Пенчев и Морви, те няма да могат, подозирам че и Жоро трудно ще се навие за толкова скоро. Пак няма да го бъде май.
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Nov 26, 2007 2:59 pm

Ами ние го изгледахме филмчето (малко акцидентно), така че за него специално не съм на линия, но както казах за някакви следващи срещички на излизане от киното съм доста навит, стига да съм готов с броя де :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 26, 2007 3:46 pm

Е кажи си мнението за филма бе Жоре. :wink:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Nov 26, 2007 7:27 pm

shayhiri wrote: Минувач, не се излагай. Виждаш, че си единственият на форума с демонстративна контра на Беоулф. Повечето хора вече го видяха, останалите - ще. На всичкото отгоре е абсолютно безсмислено за човек, който толкова хареса Праха, да не иска да види следващата, още по-сериозна заявка за разказваческо майсторство на Геймън.
Не, не е единственият! Аз съм с него, и скоро поне 300 спартанци ще се присъединята, крешяйки - ХАХАХАХАХАХАХАХА!!! Всеки път когато чуят името на Беоулф. И въргагаляйки се от смях по земята! :rofl:
Аз си излезнах преди края (не знам дали да те излъжа, че не го изтраях), дори по средата някъде. И не смятан да го довършвам на кино, ще си го догледам в къшти. Но, да знаеш, че е от най-добрите комични рисувани филми които съм гледала напоследък! :mrgreen: Но страхотно мори очите, с опити да се взирам във всичко, което беше някак "размазано".
Просто мнението ми много съвпада с туй на Рол, преди две страници! :mrgreen:
Last edited by BaYa on Mon Nov 26, 2007 7:31 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 26, 2007 7:31 pm

Рол, чу ли? :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Nov 26, 2007 7:39 pm

Не, ама пък прочетох, да ти кажа...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 26, 2007 7:47 pm

Да бе, вярно.
BaYa wrote:Но, да знаеш, че е от най-добрите комични рисувани филми които съм гледала напоследък!
Горното имах предвид, щото Бая си едитнала поста м/увременно.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Nov 26, 2007 7:53 pm

Не си толкова тъп, come on :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Nov 26, 2007 8:01 pm

Мда, Бая си едитна поста, за да си поправи някоя правописна грешка. И за да поясни, че освен комичен е и рисуван филм. Аааа, и за да си признае, че 40 минути мига в киното напарцали и й се зави свят.

Бая, дори ще пренебрегне злобарските ти кометари, от страници насам и ще ти препоръча филма от предците на Бубу-то, който е страхотна анимация - Полар Експрес. И пак е на чичо Земекис. (Да си кажат информатиците тук. :wink: )
Относно угризенията на съвеста на Бубу, говоря по памет от гимназията:
Spoiler: show
Той разбира че Грендел става трол/убиец, когато датския (или шведки) крал/благородник убива баща му. Когато убива Грендел Бубу знае, че прави същото. Постъпва по същият начин, следва точно същият път.
Ааа и на мен повече ми хареса и допадна оная психарска версия с Ламбер. Но тя беше само от 2-та част на историята май.
Spoiler: show
Когато майката на убития Грендел, прилъстява Бубу (убиецът на сина си) за да си отмъсти.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Nov 26, 2007 8:01 pm

Мойто мнение също съвпада с това на Рол.

Графиката наистина беше доста по-добре отколкото в трейлъра.. но на места :shock:

Примерно 1/3 от моделите в по-близък план бяха мега детайлни, други бяха гладки като дъска. Една трета се движеха с адски детайлен кепчъринг, останалите бяха бетер буратино. Природата и специално дърветата къртеха (добре че нямаха листа :mrgreen: ), но подскоците на конете бяха комични, а дори самият Беоулф на моменти силно мязаше на принца от Шрек по реализъм.

Единственият наистина добър кат графика образ беше Хротгар и то откакто се облече. Не знам защо, но началното меле и най-вече кръчмата преди него всички модели бяха баси трагизма :shock:

Драконът и Грендел ме изкефиха мощно, Анжелина беше доста секси, но то тва беше баси камеото.

Това за визията.

Филмът не беше толкова зле като останалото, но няколко странни места в логиката на сюжета и изначално леко бозавата предпоставка водят до финалното заключение - средняшка работа. Няколко ценни момента, няколко добри реплики, няколко яки битки и толкоз.
This is it. Ground zero.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 26, 2007 8:56 pm

Кво е заключението за визията: очевидно е, че може да стане, просто все още липсва времевият и паричен ресурс, за да се изпипа дългометражен филм от-до. Ако вървят нещата и има смели творци, до 2-3 години сме там.

Какво не ти се върза в сюжета? Казвай, че имам да обяснявам и на Рол за иронията. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Nov 26, 2007 9:00 pm

Дюд, тя и холограмата посредством силови полета е възможна, ако и може би не на 2-3 години разстояние, ма соу уот?
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 0 guests