Upcoming Movies, Part III

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Jan 15, 2013 12:14 pm

Мерси.
Сега остава и да съумея да изчакам до тогава, вместо да изгледам пиратското копие.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Tue Jan 15, 2013 4:29 pm

Seven Psychopats anyone?
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Tue Jan 15, 2013 5:30 pm

Razaelski wrote:Seven Psychopats anyone?
В EuroCinema го дават отдавна.
The hardest battles are fought in the mind.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Tue Jan 15, 2013 5:32 pm

penzata wrote:
Razaelski wrote:Seven Psychopats anyone?
В EuroCinema го дават отдавна.
fail, реших, че пиша в "гледано сега"
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue Jan 22, 2013 6:05 am

Razaelski wrote:Seven Psychopats anyone?
Я кажете това повече комедия-екшън ли е, или по-скоро някакъв абсурдизъм че нещо не ми е ясно?
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5252
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Post by alshu » Fri Jan 25, 2013 11:19 am

http://www.denofgeek.com/movies/24228/b ... ers-reboot

Не че казва нещо конкретно за новия проект на Brad Bird - 1952, но демонстрира geek powers и мания за спекулации над почти несъществуваща информация :lol: :lol: :lol: .
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Feb 16, 2013 9:23 am

Някой гледал ли е "Умирай трудно 5"? Мислех да го гледам скоро по някое време, обаче критическите ревюта са направо катастрофални. А предвид факта, че при гнилите домати филми от обичани и доказани през десетилетията поредици в общия случай получават високи оценки, колкото и да са зле, това хич не ме обнадеждава...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Mar 28, 2013 10:03 pm

Martix wrote:
Добре, беше забавно първите няколко пъти. Аре стига вече, гади ми се от улвърина, направете един филм за Сторм да му се не види.
С Холи Бери?! :shock:

Пас.

А и Вулвърин си остава най-популярният соло персонаж от Химените, това е положението.

Очакванията ми за новия филм вече са на санитарния минимум след предишния бълвоч за Ноктьо Космарлачев, та дано ме изненада приятно.


П.П. Оная тема е само за трейлъри, Мартикс, коментарите са в тая (ако няма конкретна създадена за даден филм). :wink:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Thu Mar 28, 2013 10:34 pm

passer-by wrote: П.П. Оная тема е само за трейлъри, Мартикс, коментарите са в тая (ако няма конкретна създадена за даден филм). :wink:
Да, и аз така си мислех, после отворих предпоследната страница и ми мина.

А да се върнем на темата. Не стига другото, ами и трейлъра е слаб. Много, ама много ще се зарадвам, ако върколака направо си събере багажа и се пренесе в собствен IP и не се появява вече в X-MEN филмите. Малко силно звучи, но ми писна той да е центъра на всяка x-men история и едва ли не Иисус, наш спасител.
Но това е положението, парата дава заповедите.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Mar 29, 2013 10:30 am

Ноктьо Космарлачев
Dangerous and disturbing this forum is....понякога :lol:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Mar 29, 2013 2:56 pm

tigermaster wrote:Някой гледал ли е "Умирай трудно 5"? Мислех да го гледам скоро по някое време, обаче критическите ревюта са направо катастрофални. А предвид факта, че при гнилите домати филми от обичани и доказани през десетилетията поредици в общия случай получават високи оценки, колкото и да са зле, това хич не ме обнадеждава...
Dem беше писал ревю - http://www.shadowdance.info/magazine/movies/die-hard/ - и трябва да кажа, че след като го гледах, съм съгласен с всяка дума от него. Да, знам, че си видял ревюто - беше оставил коментар още тогава :)

Но, да, филмът изобщо не става. Или... добре де, може би би могъл да става за много нискобюджетно B-movie с елементи на екшън, но за такова нещо не си заслужава да дадеш пари като за нормална прожекция в нормален киносалон.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5252
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Post by alshu » Wed Apr 03, 2013 11:32 am

http://io9.com/check-out-the-first-foot ... -466752351

Костюмът на Ant-Man е гъзарски, а concept art-ът на Rocket Raccoon е много сладък.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Sun Apr 14, 2013 12:01 pm

Имам един въпрос и май е за тая тема. Гледах трейлъра на "Filth" на Бойл и ми направи впечатление, че се рекламира с Милионерчето. Осъзнавам, че това му е най-награждавания филм, ама бидейки адаптация на Ървин Уелш, нямаше ли да е малко по-логично да се рекламира с "Трейнспотинг", с който филм Бойл е известен?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Apr 17, 2013 7:35 pm

Amikae wrote:Ръсел Кроу е перфектен, а трейлъра е разбиващ!
(За Man of Steel иде реч.)

Перфектен за таткото на Суперман? Ами... не. Ама хич.
Костнър като татко Кент също е адски странен избор.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Wed Apr 17, 2013 8:25 pm

Не знам защо, обаче очаквах Кевин Костнър да е в ролята на Лекс Лутор. Това, впрочем, беше първият трейлър на филма, който видях - и ми допадна. Дано да е добър.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 77 guests