Какво слушате сега?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...

Moderators: Yan, Marfa, Roamer

трубадур
Ascendent

Re: Какво слушате сега?

Post by трубадур » Wed May 13, 2020 11:00 am

Brave new world си остава най-добрият албум на Iron Maiden много вдъхновение е имало докато пишат музиката. Тия епични 8-9 минутни песни с дълги пасажи само китарни джиджи-биджи и феномелано тресане на барабани и то без 200 тригъра, и кво да се говори за бас линиите, дето не е казано вече. Епохален албум е. Завръщането на Айдриън Смит и Брус Дикинсън си казва думата, макар да сме честни, албумите и без тях са добри. Просто тези музиканти няма как да надраскат посредствена шитня. Но Brave new world за мен си е върховен мейдън.

Martix
Mistborn

Post by Martix » Mon May 18, 2020 7:19 pm

SZZS на Сони Бонанза - най-добрия текст евър. платина платина плати-на-мене-бедняко :lol:
В клуба пристигам по чехли, със три самолети, които са ЗВЕРСКИ :lol:

Не мога, изпочупва ме от смях тая песен.
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue May 19, 2020 1:23 pm

SINISTHRA - Closely Guarded Distance

https://www.youtube.com/watch?v=NPj88uE-BuA

малко популярна банда, но тук, особено след 7-та минута, пичът от аморфис просто изрива, целият албум са само чисти вокали и е абсолютна размазвация. Тая година кататония, paradise lost (разкошен албум бтв), my dying bride и сега тия шампиони. Кристални продукции, чудесни композиции, много мелодия, много майсторски вокали, въобще gloom и doom нещата са на небивала висота, а мислех, че няма кой да бутне 2019-та по тоя показател. Много депресия, много нещо.

coldie
Archmage

Post by coldie » Thu May 21, 2020 9:11 pm

Тази детска песничка, даже не съм убеден че е дестка ме разплаква почти винаги когато си я пусна.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Archmage

Post by coldie » Sat May 23, 2020 2:47 pm

Екипът на Живерт правят някакви неща, които аз поне не съм виждал. Диското не е мъртво.
https://www.youtube.com/watch?v=bCn92IKdU8s
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Sun May 24, 2020 11:56 am

NANOWAR OF STEEL - Sneeztem of a Yawn под карантина :D

https://www.youtube.com/watch?v=cGv8FnVcSdE
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Fri May 29, 2020 11:42 am

Новият албум на Lady Gaga е фраш от бангъри. Много бързи и кратки поп парчоци, взимащи влияния от различни епохи, и му дадох шанс на албума щото има песен с Blackpink, а то се оказа, че цялото нещо си заслужава. Доста съм доволен, ако повечето поп беше толкова разнообразен и явно треснат от вдъхновение и една песен не звучи като другата и просто се пука от креативност, щях по-често да го жуля.