Тъмните му материи (HBO)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
трубадур
Ascendent

Re: Тъмните му материи (HBO)

Post by трубадур » Wed Jan 27, 2021 2:25 pm

Dr. Horrible wrote:
Wed Jan 27, 2021 9:48 am
Абе не ги защитавай :lol: Една вещица се промъква в цялата база, става на мъгла и пушек, другата не може да се изправи от стола. Вещицата се промъква при враговете и вместо да убие мъчителите на посестримата си, убива другата вещица "че да не издаде тайната". Може би ако убиеш мъчителя ѝ е я измъкнеш, няма да издаде тайната :lol:
Една вещица е достатъчна да избие цялата армия, но като цяло изобщо не правят нищо, просто чат-пат си говорят. Демоните хем са им слабомото място, хем могат да остават много далеч, но пък вещиците ги взимат в битките, щото... що да не :lol:
и с това твърдение съм силно съгласен

Killua
Ascendent

Post by Killua » Wed Jan 27, 2021 3:15 pm

Аз бях сигурна, че са сменили актрисата на Серафина, наистина супер различна визия.
И да, и на мен ми хареса промяната в косата на Лира, не мислех, че е перука обаче хаха, колко съм наивна!

И да, съгласна с мненията за сезона, доста по-добре от предния сезон, има какво да се желае, наистина, но влезе много леко и приятно. Чак ми е любопитно за следващия сезон (и да видя книгите).
shadow dance nikoga ne luje

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Jan 27, 2021 3:36 pm

И аз натам се насочвам, да чекна книгите като хората, щото навремето не знам кво четох ама нищо не помня, ма тия дни взех да проверя присателя и пулман (поне по уикипедия данни) мяза да е много точен пич, дано не се пръкне от някъде неква мръсна тайна :hihi: