One Piece - сапунките могат да са добри

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jun 30, 2015 10:08 am

МЕГА!

Това Ода ли го е правил?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 30, 2015 12:24 pm

Не е Ода май, а MADTAKUMIX, ама линковете се на японски излизат та не знам ;). Кърти при всички положения ;). Поне излезе блурейрипа зема го изгледам някой ден и филма. :oops:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Thu Jul 02, 2015 6:34 pm

Фуджитора ме впечатли! Очаквам продължението и да видя "after-arc-а" и реакцията на Кайдо. Нещата се развиват на много високо ниво. Awaken-devil-fruit мафия.
Замислям се, дали всъщност Чернобрадко няма някакво устройство за премахване на плодове. Може би "велико" оръжие или нещо такова.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5260
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by alshu » Thu Jul 09, 2015 9:11 am

One Piece ep. 694-699 - неща, които ми направиха впечатление. Усоп май разви някакво далекогледско хаки, със снайперистко приложение. Реакциите на Шъгър с идиотския глас на Rie Kugimiya къртят, особено в момента, когато Лоу каза на Луфи - "Не и обръщай внимание!". До този момент тя циври гадно, но тук изведнъж надува гайдата в пъти по-интензивно "Вряааа!" :lol: . Техниката на Робин "Гигантска ръка", може да произведе и чифт гигантски крака, с които да тъпче противниците :lol:. От момента, в който Луфи и Лоу се изправиха срещу Минго, Требол и известна част от персонажа на Белами :lol: , анимацията на битките се подобри. От тези петимата, както обикновено Требол ме кефи най-много. :lol:
В 700 почва флешбек, затова ще изчакам да се натрупат повече епизоди преди да го почна.
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Claymore » Thu Jul 09, 2015 2:18 pm

Въййй, Фуджитора почва яко да ме кефи. Време е някой да се напъне за някаква промяна отвътре. А какво беше това, което вметнаха че Кузан движел вече с Блекбиърд? :shock:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Xellos » Thu Jul 09, 2015 5:35 pm

Хехех тия от последната снимка Амелия ако не си ги отнесе у тях ;)

http://9gag.com/gag/aepGP8B

______________________

Фуджитора си личеше от рано, че е Огромен Пич ;).
Хаха Акайну дали не е бесен :D
Хех тия двама идиота от Новите звезди с какъв акъл ще скачат на Шанкс само ненам :)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Thu Jul 09, 2015 5:51 pm

ЗИМАМ ГИ ОДМА!!!

Баси якия чаптър! Начи, обичам развитията след битка - обикновено сритват историята и й придават няква скорост, след десетките глави сълзи, сополи и шонен мариз. Говернмента вече сдава фира, така като гледам. Фуджитора е много як!

КЪДЕ МИ Е ПОСТ-БАТАЛНИЯ КУПОН БЕ!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Thu Jul 09, 2015 6:12 pm

Още не са реанимирали, ще почакаме за купона :) А това за Кузан и мен ме постъписа...

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Wed Jul 15, 2015 3:27 pm

Каква приятна изненада - ОП в сряда! Да си призная пуснах някоя и друга сълза, но не ми пука :)

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Xellos » Wed Jul 15, 2015 6:31 pm

Ооо найс, трябваше си обяснение за това ;).
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Sun Jul 19, 2015 10:01 am

Реших да понаваксам с анимето и сега съм на Дресроса (Санджи таман се би с Минго и Лоу трябваше да му спасява гъза). Артът е учудващо добър и в момента точа лиги по Лоу. Факин хот.

Иначе, ОП-а, в който Люфи, Зоро и Санджи се бият срещу тримата адмирали, ме кефи безмерно, поне в тая си част. Искам да го видя това наистина!!!

Ребека е неква поредна Виви там. Викам Ода да поспре с ревливите многострадални принцеси, че ми писна вече. Леля й е пич - шипвам я със Санджи. Барто и Зелето са най-готините нови персонажи - останалите са ми през центъра. Там цялата рода на цар Киро мое да ходи да се гръмне (само без Виолетката, де).
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Tue Jul 21, 2015 1:59 am

Стигнах до God Usopp в анимето и се попикавам от смях. :lol: :lol: :lol:
Ода е гениален.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by ProxyFantasy » Tue Jul 21, 2015 11:17 pm

Нямам търпение да видим кой ще е новият член на екипажа!!! Чудя се Бартоломео или Зелето! И двамата много ме радват и двамата ги искам в групата! :D

User avatar
SatanicSlayer
Merchant
Posts: 90
Joined: Thu Sep 26, 2013 4:32 pm
Location: Grind Line - Arabasta.
Contact:

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by SatanicSlayer » Wed Jul 22, 2015 12:15 am

Бартоломео няма лошо минало. Зелето не го знам кой е, но си мисля, че и той няма как да стане нов член на екипажа.
От тази арка най-много Луфи да има много лоялни съюзници - Крале, Водачи и Пиратски главатари.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Wed Jul 22, 2015 11:33 am

КООООООООООООООРАААААААААААААА - СААААААААААААААААААААААААААААННННННННННННННННН!!!

Кора-сан е СПАЙК!!!

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!

Та, ъп ту дейт съм с анимето вече. Изгледах 40-ина епизода за 2 дни с яко превъртане на всяка една сълзлива сцена с Ребека, а те бяха много. И кво ли не още. Примерно, не съм изгледала и 30% от сцените на нещастни ревящи селяни, които се съсичат един-друг. А понеже един епизод се състоеше основно от сцена, в която Усоп си замерваше мерника, от тоя епизод гледах май само 2 минути.

Това аниме е паднало до низините на Наруто и Блийч. Гледам го по инерция и заради сеютата. Иначе е абсолютно непоносимо.

Зелето е Кавендиш. Нали Люфи му вика Cabbage. Иначе не ги виждам нито него, нито Барто като част от екипажа. Викам да забършат Виолетката - таман Санджи да намаже малко, а и аре стига вече с тоя сосидж фест. Честно казано, не мисля, че им трябват повече хора. Бих направила компромис за Лоу, щото го обожавам, но знам, че няма да ме огрее. По същата причина, по която няма да стане с Кавендиш и Барто - имат си собствени екипажи. И уменията им са ненужни. Ква ще им е функцията в екипажа на нашите? Те вече си имат всичко - и доктор, и кенши. Барто като къв ще го ползват? Шут? Мое да стане за шут на Мугиварите всъщност.

ПП. ОБИЧАМ Гладиус - много е як тоя неговия сайбер пънк дизайн. Бейби 5 ми е другото любимо нещо около Минго - Лоу колко сладко я разплаква - и като малка, и като пораснала вече. А и умението й е мега.

А Минго е чисто зло. Май досега чак толкова зъл гадняр не са имали нашите... И си е лайненце още от малък. Ама пусто, много ме кефи, баси! ;_;
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest