"glupavite filmi"

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
GOTHMOG
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Tue May 18, 2004 9:29 pm
Location: Coruscant - The Capital of the Galactic Alliance

"glupavite filmi"

Post by GOTHMOG » Tue Jun 08, 2004 1:42 pm

Ne znaq kolko hora mislqt kato men, no ponqkoga nai-hubavite filmi sa tupite filmi. Ima dni ili ve4eri, kogato ne ti se iska ni6to drugo osven da sedne6 pred televizora i da se nasladi6 na razpuska6tiqt, neangajira6t nito edna mozu4na kletak i nepulno bezsmislen film naet ot videotekata. No ne govorq za sku4novati bozi a za filmi sus stoinost puk bila tq i otnosno kolko nisko moje da padne kino industriqta !!!!!!!! Ima edna malka 4ast (tui nare4eniqt elit na glupavite filmi), koito zavinagi 6te ostanat v 4ove6kata pamet :) Tezi "glupavi" 6ediovri, tupo-interesni proizvedeniq sa perfektni za razspuskane. Eto i 4ast ot moqta klasaciq:
1 - Honkong 97 (nai-tupiq film za vsi4ki vremena)
2 - Trusove 1,2,3,4....i t.n. (klasika v janra - da ne si go gledal e vse edno da propusne6 Star Wars ili Otneseni ot Vihura)
3 - Kubut i Kubut 2 - Hiperkub (bez komentar)
Klasaciqta produljava ama nqma da vi zanimavam pove4e. Po-dobre daite va6ite predlojeniq. Zabelejete 4e tova e klasaciq na tupo-interesnite filmi a ne prosta6ko-bezinteresno-sku4no-tupite :)
P.S. Koi vi "haresva" piove4e Trusove ili Kubut?
May the force be with you!

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Tue Jun 08, 2004 3:44 pm

Hong Kong '97 нищо не ми говори, но всичките "Трусове" имат специално местенце в личната ми класация за кефещи филми. Тъпи като сюжет, нискобюджетни, с по 5-6 актьора и мнооого умряла пустош за фон - и все пак не знам защо, но много си ме радват. Първият филм го гледах в 2 часа през нощта на тежък рожден ден, и страшно добре си пасваше на весело-лигавото настроение, дето си върви със съответното мястовреме :wink:

Кубът не ми хареса, но пък ми се ще да предложа нещо друго за класацията - "Големи проблеми в Малък Китай" с Кърт Ръсел, това филмче винаги ми вдига настроението като го гледам :D
Elves dig rocket launchers.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Jun 08, 2004 3:57 pm

аааа, "големите неприятности" бяха култови :) А за тъпите филми - на човек просто му се гледат някакви такива филми понякога. Това обяснява как е възможно на някои хора всъщност да им харесат всякакви боклуци като "Отмъстителите" например. Въпреки че не вярвам някога да съм в настроение да ги харесам аз лично

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 08, 2004 4:10 pm

Че си има нужда от дъжд на вятър от боклуци няма спор, да :) Ама "хубави" не е думичка, която бих прикачил към тях, само защото в конкретен момент са ме развеселили.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5773
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jun 08, 2004 6:19 pm

Съгласна съм, че има "хубави" и сред "глупавите" филми (как прозвуча това само...), но почти никога не ми се гледа такова нещо нарочно. По-скоро ако попадна на нещо по каналите и го загледам, както стана с "Куб 2", който така и не догледах, но по средата не беше зле изобщо, та, ако попадна на нещо такова, ми се случва и да го харесам :)

User avatar
GOTHMOG
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Tue May 18, 2004 9:29 pm
Location: Coruscant - The Capital of the Galactic Alliance

Post by GOTHMOG » Wed Jun 09, 2004 12:15 am

Tremit - Naoukno sum suglasen s teb - sqka6 si mi 4el mislite :)
Roland - Koq druga duma podhojda pove4e kato ima6 predvid temata kato cqlo? :)))))
May the force be with you!

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jun 09, 2004 12:53 am

ай стигате бе. не сте харесали Отмъстителите. мен пък много си ме изкефиха, много подходяш филм за убиване на 2 часа в неделя вечер, кат го пуснат по телевизията.
Освен това, специално в Отмъстителите имаше кво да се види - Ума Търман си кефеше, и имаше една забавна (е, в контекста на филма) сцена където си говореше със sir Шон Конури за времето.

User avatar
GOTHMOG
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Tue May 18, 2004 9:29 pm
Location: Coruscant - The Capital of the Galactic Alliance

Post by GOTHMOG » Wed Jun 09, 2004 2:24 am

Da zabavno be6e (nai-ve4e zaradi Yma Turman)!
May the force be with you!

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Tue Jun 15, 2004 11:46 am

...и заради Шон Конъри.
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue Jun 15, 2004 8:36 pm

Последният глупав филм които гледах беше наиситна необикновен, защото се нареди автоматично на първо място в класъцията ми за тъпи филми - става дума за "100 Гирлс", някаква комедия от 2000-та, която дори не я бях чувал, но уви - един приятел ми я даде като ми я препоръчваше и се излъгах да гледам. Загубих си цели 2 часа от живота! :P
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 15, 2004 8:46 pm

Ко беше тя? "Пич, къде ми е колата". Е това е един от антифилмите на вси времена!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jun 15, 2004 9:52 pm

Марфи, чети по-внимателно. :D
Единствените "глупави" филми, които признавам, са дебилните комедии като "UHF", тях много си ги обичам, иначе вероятността да довърша гледането на разни боклуци е доста ниска. освен ако ен включва няколко прелестни създания в оскъдно облекло през по-голямата част от времето. :lol:
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Wed Jun 16, 2004 4:46 am

освен ако ен включва няколко прелестни създания в оскъдно облекло през по-голямата част от времето.
Exactly! :lol: :twisted: Защо мислиш гледах този филм (100 момичета) - момичетата наистина бяха на ниво, макар и да не бяха 100.
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jun 16, 2004 9:17 am

Чета бе, Дем:) Виж ся, там е работата, че това нещо е толкова тъпо, че ме зариби да го изгледам от край до край със зяпнала уста, нещо, което дори "Ейс Вентура" не успя да направи с мене. И ако пак го пуснат - пак ше го изгледам;)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: Martix and 3 guests