Ами да поспамим малко:р - I'm with Canislav?

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Sep 10, 2004 7:55 am

Въпреки многократните разяснения на производителите за микровълновите печки, опитите на потребителите да варят яйца с помощта на техниката
продължава. Ето какъв архив от обяснения с купувачи е натрупала водеща компания в производството на електронните фурни. От близо година тези
често задавани въпроси задължително придружават упътването за експлоатация на изделието.

ВНИМАНИЕ:
Как да сварим яйце в микровълнова печка?

Въпрос: Колко време трябва да варя яйцето в микровълновата печка?
Отговор: Яйца не се варят в микровълнова печка, защото избухват. Използвайте тенджера и обикновен котлон.
В.: Как да обработя яйцето, за да мога да го сваря в микровълнова печка?
О.: Не съществува начин да се вари яйце в микровълнова печка.
В.: Сварих едно твърдо яйце, после го сложих да се стопли в микровълнова печка. То избуна. Къде съм постъпил неправилно?
О.: Не е трябвало да топлите яйцето в микровълнова печка. Трябваше да го ядете студено или да го стоплите в обикновена тенджера с вряща вода.
В.: Увих яйцето в тиксо, за да не се взривява, но то все пак избухна и изцапа микровълновата печка с жълтък и парчета тиксо.
О.: Изтрийте стените на фурната с влажен парцал. Остатъците от тиксото може да отстраните със сода бикарбонат. Не бива да надрасквате стените
на микровълновата печка с метални предмети.
В.: Налях в стъклена тенджера вода, за да изравня осмотичното налягане, сложих вътре две яйца, похлупих йената с капак срещу евентуален взрив
и я сложих в микровълновата печка. Водата още не беше кипнала, когато яйцата избухнаха и строшиха капака на йената!
О.: Забравили сте да добавите сол във водата. Освен това тенджерата трябва да бъде не стъклена, а метална, а печката - не микровълнова, а
обикновена.
В.: Сварих твърдо три яйца от пъдпъдък, обелих ги, сложих ги в хлебче за хамбургер и го претоплих в микровълнова печка. Яйцата избухнаха и
разкъсаха хлебчето.
О.: Трябвало е да ядете яйцата отделно, без да ги топлите заедно с хлебчето.
В.: Само кокошите ли яйца избухват в микровълнова печка?
О.: Всички яйца избухват в микровълнова печка.
В.: Продупчих яйцето с игла, изпих го и оставих празната черупка да се стопли в микровълновата печка. Тя замириса на изгоряло, а после гръмна.
О.: Трябвало е да запазите празната черупка за някой празник, а не да я топлите в микровълнова печка.
В.: Продупчих яйцето с игла, за да изравня налягането и го оставих да се стопли в микровълнова печка, обаче то избухна.
О.: Измийте стените на микровълновата печка с влажен парцал.
В.: Варих яйце в микровълнова печка 10 секунди и то не избухна. Но не се и свари.
О.: Трябва да използвате микровълнова печка с по-голяма мощност - от 900 вата нагоре или да увеличите времето на приготванe. Тогава яйцето
непременно ще избухне.
В.: Изпържих си яйца на очи и ги стоплих в микровълнова печка и те не избухнаха!
О.: Пържените яйца, за разлика от суровите в черупки, рядко гърмят в микровълнова печка.
В.: Сложих яйце в микровълнова печка, но то не избухна.
О.: Проверете дали вашата микровълнова печка е включена в електрическата мрежа или се обърнете към сервиз.
В.: Следвайки вашата инструкция "Как да сварим яйце в микровълнова печка?" започнах да си варя яйце, но то избухна и ми изцапа цялата фурна!
О.: Трябвало е да четете инструкцията докрай, без да прекъсвате веднага след заглавието.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Sep 10, 2004 7:58 am

9 и1/2 дни на Евгени Минчев в затвора

благодарение на ritanata_zelka на Tuesday, September 07 @ 12:00:00 HKT
дневникът наПредисловие:
Ах, каква фешън патрулка...

Ден 1-ви:
Полицаите бяха много любезни.Много внимаваха за прическата ми, никой не ме удари по нея.Закачиха ме за трамвая.Чусвтвам се като у домаси.Тъйкмо се бях унесъл в спомени-аха да потегля за Централна гара и ме отведоха някъде. Мръсници мръсни, развалиха ми маникюра.
Ден 2-ри:
Още не съм влезнал в затвора и всички ми се изредиха.. да ме поздравяват.Нали съм си звезда.Набутикаха ми го и се откотюрих.Сега не мога да си седна на дупето.Сядам на крайчето на нара и се държа за палката на Господин полицая.
Ден 3-ти:
Не мога да се оплача. Преди търкахме паркета сега търкам нарове.От друга страна няма никакъв светски живот..Откъм ДУХовен живот обаче не мога да се оплача.Другите, затворниците, вече се хващат на бас колко дни ще изтрая там.Само аз не се хващам на бас, защото съм се хванал за палците.
Ден 4-ти:
Яки момчета има тука. Мисля да направя конкурс"Мистър полицай".Победителят ще предложа за гейерал.В момента съм започнал кастинг. Оглеждам надзирателите, но те не знаят още.
Ден 5-ти:
Вече започнаха проблемире.Мисля да напиша отворено писмо и да изложа проблемите черно на бяло.Първо тук е пълно с воайори-непрекъснато някой гледа през шпионка .Не че няма кво да видат, ама не е хайлайфско.Второ, нещо взе да ми липсва светският живот!То бива бива ДУХовен живот, сама на човек му писва, а и оставя лош дъх в устата.Освен това никакъв фешън.Изкарват ни всяка сутрин на дефиле.Едни демодирани райета-ни чантичка, ни фишу,дори и грим не ми дават.И трето -непрекъснато ме подозират.Днес ми всзеха дори пиличката. Щял съм да избягам.Че кой бяга от хубавото?!Срамота! Това е гейоцид!
Ден 6-ти:
Проблемите продължават.Видях се в огледалото-УЖАС! Започнал съм да приличам на мъж с тази набола брада.Освен това малко съм неразположен напоследък-имам дярийка.
Ден 7-ми:
Остават ми още осем дни.Че кога мина времето/!Намерих си работа-започнах да чистя мъжката тоалетна с гел.Явно съм направил впечатление, защото ми предложиха роля в театъра на затвора.В момента чета сценария, казва се "Мистър Мускул-гей-водопроводчик".Явно всички ме желаят-участвам и в затворническото трио "Ванкоми.Тоова сме ние:Ванко1-рап,Кондьо-чалга, и аз,Минчев-шансони и други френски рбаоти.
Ден 8-ми:
Животът е прекрасен. Почвам обществено полезнен труд.По свое желание реших да помагам на момчетата да изчукват павета.Разрешиха ми.Само Павето от шеста килия нещо се опъва.
Ден 9-ти, някъде към 12 часа:
Край.Мислих, мислих,мислих и накрая реших.Днес говорих с моя адвокат. Момчетата също са твърдо зад мен.Твърдо съм решен да обжалвам тази моя мръсна отвратително низка, мерзка присъда.Че откъде на къде 15 дни? С какво съм заслужил това жестоко, нечовешко, нехуманно отношение.Къде сгреших?Аз ли с дупето ти се молих, господи, ти ли обратно ме разбра?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Sep 10, 2004 11:58 am

Ау... Това последното е брутално, въпреки че кефи ... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Sep 11, 2004 7:40 pm

btw някой знае ли ко имаше днеска във Варна? На всяко кръстовище имаше куки и даже по пътя за златните се бяха наредили по 2-ма на всеки 40-50 метра.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Dzvero
Sorcerer
Posts: 469
Joined: Fri May 21, 2004 11:21 am
Location: Nibiru

Post by Dzvero » Mon Sep 13, 2004 2:24 pm

Наръчник на пилота

1. Всяко излитане е по желание. Кацането е задължително.
2. Ако бутнеш щурвала напред, къщите стават по-големи. Ако го дръпнеш назад -
смаляват се. Това правило важи докато не дръпнеш щурвала съвсем назад и не го
оставиш там - тогава къщите стават мноого големи.
3. Летенето не е опасно! Катастрофите са опасни.
4. Винаги е за предпочитане да си долу и да съжаляваш, че не си горе, вместо да
си горе и да съжаляваш, че не си долу.
5. Единственият път, когато имаш прекалено много гориво е когато самолетът ти се
запали.
6. Витлото е един голям вентилатор в предната част на самолета, който служи да
разхлажда пилота. Когато той спре, пилотът започва да се изпотява.
7. Когато изпитваш съмнения за височината, дай нагоре. Никой досега не се е
сблъскал с небето.
8. "Добро" приземяване е това, след което можеш да вървиш без лекарска помощ.
"Страхотно" приземяване е това, след което самолетът може да бъде използван
повторно.
9. Учи се от грешките на другите. Няма да живееш толко дълго, че да ги направиш
сам всичките.
10. Разбираш, че си се приземил без колесници, когато трябва да дадеш пълна
скорост, за да стигнеш до рампата.
11. Вероятността да оцелееш е обратнопропорцинална на ъгъла на приземяване.
Колкото е по-голям ъгълът, толкова по-малка е вероятността и обратно.
12. Стой настрана от облаците. Добре осведомени източници твърдят, че някои
планински върхове имат навика да се крият в облаците.
13. Винаги се опитвай да изравниш броя на излитанията с броя на кацанията.
14. Има три малки правила, които гарантират гладко кацане. За съжаление никой
досега не е успял да ги открие.
15. Започваш с пълна торба късмет и празна торба опит. Номерът е да напълниш
торбата с опита преди да си изпразнил тази с късмета.
16.Хеликоптерите не могат да летят - те са толкова грозни, че земята ги
отблъсква.
17. Ако единственото нещо, което виждаш към прозореца е земята, която става все
по-кръгла и по-кръгла и единственото, което чуваш е вълнението,което се надига в
салона за пътници, значи нещо не е наред.
18. Във вечнатa битка между птиците, изработени от алуминий, летящи със стотици
километри в час и земята, която се движи с нула километра в час досега земята не
е инкасирала нито една загуба.
19. Оглеждай се непрекъснато. Винaги има нещо, което си пропуснал.
20. Запомни, гравитцията не е просто идея. Тя е закон. И не подлежи на обжалване.
Не мое да мъмриш, брат!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Sep 14, 2004 11:38 am

Театрално училище.
Преподавател обяснява на студент компютърджия:
- Искам нежност, да изобразите, нежност! А не тази идиотска усмивка! Предствете си че виждате монитор с OS2, а така е по-добре, сега на монитора е UNIX, Браво! Отлично!
- А сега искам негодувание - преставете си Windows 95, не колега, не искам бяс! Добре, Windows 3.11, не тази скептична физиономия де! Хайде трябва ми негодувание! Windows NT си представете, не не ми трябва ласкава усмивка! Добре... Представете си, представете си Internet Explorer! O! Отлично изиграно колега!
Хайде сега нещо по ваша инициатива - Microsoft Word! Колега, ама моля ви се колега, не повръщайте в залата!
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 14, 2004 11:38 am

Из "бленуванията на един леко объркан, но богат, млад човек:
Тучинка wrote:Благодаря на всички за хубавите приказки и отзиви. Възрастта ми (която вече толкова пъти беше засегната:)), не смятам, че е от значение, но да речем, че от доста време не съм на "17". Книгата е писана в периода - 15-18, като последната година беше само за редактиране и доизпипване. Смятам да запазя точната си възраст в тайна, поне засега, но ще ви подскажа, че е някъде между 18 и 22:)Колкото до мнения като на уважаемия Борис "мани я тая боза, кайете ми кога ше излиза новата книга на ДЖордан" - това за мен си е чист Спам и не смятам да му обръщавам внимание. Научи от мен, че за да критикуваш някоя книга, трябва поне веднъж да си я прочел и да изкажеш дълго и конструктивно мнение, относнно недостатъците й. Бъди сигурен, че Васко, "другия пат" ще се представи по-добре, в това мога да те уверя, съдейки по досегашния ми прогрес по втората част; приятно четене на "Кръстопътища по здрач" или други силно състоятелни четива.
Колкото до стила - прави сте, има да се шлайфа и в момента давам всичко от себе си за да го подобря. Проблемът е, че след последната редакция текста малко се разводни. По мое мнение има малко повече повторения, но така е преценил редактора. Някой екземпляри на романа имат по-добро книжно качество от други. Рисунките са излязли бледи, но и затова нямам вина. Като цяло аз съм доволен, макар, както каза някой, да има тресчици за дялане. Винаги може по-добре, но смятам, че съм издал един приличен продукт - лек и увлекателен за четене.
Тъй като тези, които са прочели и харесали книгата споменаха за колоритността на героите, смятам да направя едно проучване. Това трябваше да стане на сайта, но в момента не знам кога ще бъде качен. Бих искал, тези, които са прочели "Да надбягаш съдбата", да ми разкажат за любимите си персонажи от книгата. Във втората част ще се наложи да "елиминирам" още няколко героя, така че ще ми е от полза да науча фаворитите ви.

Много поздрави и благодарности за проявеното търпение:))
Васил Тучков.
But it isn't true if it isn't true:
Спаренко wrote:Прави впечатление, че "критиките" към г-н Тучков идват от полуграмотни псевдоексперти, които не са дочели книгата и вече дават квалитетни мнения "тоя крал от еди-кой-си", от не-знам-си-кой-си. Всъщност аз не видях автора да е ползвал конкретно някой автор за вдъхновение. Има моменти от други книги, но кой ли ги няма?
За мен обаче е важно книгата да е приятна, а аз тази я глътнах за един ден, което неи бих могъл да кажа за някои изтъпления в жанра, в които "оригиналните" герои се тюхкат 2 100 страници за смисъла на безмислието.
Така, че Тучков - давай! Истинските фентъзи-фенове знаят какво е ценно в жанра и ти можеш да ни го дадеш! Побързай с част 2!!!
П. С. Относно възрастта - наборът на Тучков Кристофър Паолини превърна книгата си "Ерагон" в най-продаваното фентъзи в САЩ. Феновете му са милиони, а скоро ще има и филм по книгата му "Ерагон". Така, че възрастта, както на Запад са разбрали, не е порок а перспектива.
Е, за някои незадоволени наоколо явно е порок, обаче.
П.С.П.С Не, четвъртия Мартин не е излязъл, ира, пиленце любаво. Влез в "Амазон" и се информирай, чедо, а после флуди темите.
П.С.П.С.П.С. И единствената критика към автора - е-мейла ти нещо май не бачка :(
Уважение-всекиму, вересия-никому:
Спархоук
Modesty - why bother?
Тучинка wrote:Здравейте отново! Извинявам се на всички, ако съм оставил впечатлението, че се цупя или нещо подобно. Напротив, изключително ми е приятно да видя, че има интерес, било той положителен или не. Аз силно вярвам в това, че такава птица като лошата реклама не съществува. Единственото, което ме дразни мъничко е безразборния Спам, но няма какво да се направи - всички форуми го имат, малко или много.
Колкото до проучването с героите - отлично си знам сюжетната линия и не се влия чак дотам от чуждото мнение. Просто ми беше интересно да чуя за героя/ите, които са ви направили най-голямо впечатление и исках да поддържам контакт с читателя.
За "Ерагон" отлично знам, и по думите на г-н Антов от Бард сме щели да повторим успеха:)) В момента пиша синопсис на английски език, който Бард ще предложат на чуждестранни издателства. Съвсем скоро и в Украйна ще се появи четивото, тъй като оттам проявиха интерес.
Старал съм се да не крада пряко от други издания, но човек винаги се повлиява и може да откриете познати неща. Смятам, че това е нормално и се среща дори при големите имена ( ако не и най-много). Лично смятам, че най-много съм се повлиял от "Тъмната кула" на Стивън Кинг, "Мечът на истината" на Гудкайнд и дори от Тери Пратчет, поради факта, че това са едни от любимите ми книжки.
Много поздрави и отново благодаря за хубавите ( и лошите) думи.

П.С. За втория том - бързам колкото мога, ще се постарая до няколко месеца да я завърша.
True power of steel ever persistant:
Спаренко wrote:Aaa,sega tazbrah:)
A ina4e ti pogelavam da povtori6 uspeha na Eragon, makar, 4e Chris Paolini e dqvolski dobar i nqma da ti e lesno. No 6te e qko!

Tova e po gotino i ot WOT.
Love is in the air:
a creature called Darkling wrote:Култ в жанра! Влюбена съм в героите! Успех на автора!
Колкото до негативизма и "шегобийското" крадене на имена - българска простотия и нищо повече. Някой инфантил неуспешно се опитва да подложи крак на автора, като спъне връзката му с читателите! Аз съм с теб и съм сигурна, че още много читатели мислят като мен!
И коментарът, който лично мен ме спечели за каузата ферева:
некъв wrote:Книгата е супер фенска!!! 100% Фентъзи!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Sep 14, 2004 11:44 am

Роландеееееееее - пиши powered by в такъв случай - да знам откъде са малоумията.

edit powered by http://bard.bg/catalogue/?al=%C4&BookID=643
Last edited by The Dragon on Tue Sep 14, 2004 11:47 am, edited 1 time in total.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Sep 14, 2004 11:45 am

?!?
Интересно...
Що за чудесии стават тука?
Книгата е френска???
Дето се вика- "Къде сбъркахме?" ...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Tue Sep 14, 2004 12:20 pm

"100% фентъзи" - туй не говори никак добре за жанра...
Онзи ден за първи път влязох във форума на "Бард". О, какви чудеса видях там. Какви познания за Живота и за Вселената, че и за всичко останало. Как съм живяла досега без тези прекрасни люде?...



P.S. Някой е подарил на сестра ми пластмасово жълто цветенце със малка синя жабка в него. Много е сладко... :wink:
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Sep 14, 2004 8:42 pm

Ахъм, Джайм, фЕнска, не фРенска, но това не променя нещата кой зне колко:Р Мисля, че основната вина е на родителите, ето това е!

Регс, браво за цветенцето:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Sep 15, 2004 6:13 pm

Леле, ма съм дървооо...
Грешно съм прочел и съвсем се ошашавих... :) :) :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6936
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Sep 15, 2004 11:43 pm

Ти Спарки взимаш ли този....
ХРОНИКИ НА СЕДЕМТЕ ЛУНИ:
Васил Тучков

автор: Sparhawk

Книга І
"Да Надбягаш Съдбата"


"Да надбягаш Съдбата" е първата книга от "Хроники на Седемте Луни", фентъзи-трилогия, дело на младия и талантлив българин Васил Тучков.
Действието се развива в мащабен фентъзи-свят (който ще може да видите и на цветна карта, приложение към книгата), населяван от най-разнообразни магически създания - елфи, джуджета и по-екзотични същества като метаморфи и гигантски птици Ру. Далеч, в глъбините на вселената обаче се спотайва могъщ архидемон, есенция на всичко зло. Неговата цел е всеки свят да потъне в мрака. За целта той манипулира податливи хора, покварявайки ги и превръщайки ги в интструмент на волята си. Преди много години атаката му е била отблъсната на на кошмарна цена - върху света се е стоварил апокалипсис.
И сега той отново опитва:
Неговите слуги, покварени некроманти, призовават Мохмора, Гъбата на Отчаянието, кошмарно растение, което трови магията на техните врагове - магьосниците от Академията. И когато доброто вълшебство на магията загине, светът ще потъне в хаос!
Според древно Пророчество обаче надежда има - в две момчета, Водното и Небесното. Едното от тях е Кай, който е белязан с бял кичур в косата - символ, че е пратен от Бог. Другото е Алън, малък чирак от Академията за Магии и Аномалии, който обаче уж няма талнт за магьосник. Съдбата ще събере двамата и ще ги сблъска със сили, надминаващи разбиранията им и със зло, покваряващо самия живот…
Книгата на Тучков е отлично начало на обещаваща фентъзи-сага и по нищо не отстъпва и на най-нашумелите хитове в жанра от САЩ и Великобритания. Героите привързат читателя към себе си за броени страници, а сюжета държи читателя прикован към романа, докато прелистваните страници му разкриват пъстър и завладяващ свят на магии и приключения.
В заключение: задължително четиво за феновете на епичното фентъзи. Надявам се, че книгата ще бъде преведена и на английски език, защото наистина го заслужава. Аз лично чакам продължението!
Може да целунете булката:)

Явно сме чели различни книги, за пореден път...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Sep 16, 2004 8:02 am

Мохмора, Гъбата на Отчаянието? Deliver me, Lord, from violence and sudden desires of massacre...

От друга страна трябва да се признае, че за разлика от Кай и Пъг, Алън и Томас поне са с различен брой букви.

А, ма не, той пък Алън бил чиракът.. гнях.
This is it. Ground zero.

User avatar
Drake
Adept
Posts: 234
Joined: Fri Aug 27, 2004 5:07 pm
Location: Castle Discordia
Contact:

Post by Drake » Thu Sep 16, 2004 9:28 am

Защо ли имам чувството че всичко това съм го чувал/чел/видял някъде? Виж Мохмора, Гъбата на Отчаянието е някаква иновация :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest