Гледано напоследък...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 28, 2007 11:17 am

Тия безглавите бяха големи изроди. И ангелът и дяволът също. А най-голямото чудо беше, че Кеанича беше сравнително удачно кастнат. :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Feb 28, 2007 11:24 am

shayhiri wrote:Тия безглавите бяха големи изроди. И ангелът и дяволът също. А най-голямото чудо беше, че Кеанича беше сравнително удачно кастнат. :shock:
Само да не беше тая пача Рейчъл Уайз или там както се спелува на български. Тя по принцип има доста добри роли, ама в тоя филм играеше на нивото на Кристана Локен от Кървавта Райна.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Feb 28, 2007 4:48 pm

Миии ние пък снощи си причинихме The Covenant (he's the fucking teenage Harry Potter)! :twisted:
Ако не сте чули за него - продължете така. Ако ли пък сте чули - забравете че съществува! :roll:
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 28, 2007 5:08 pm

Бтв, има едно списание, знам, че едва ли ще си го чувала - Shadowdance се казва. Даже май от дъжд на вятър пускат обяви за броевете наоколо. Та тия пичове май са писали за Covenant-а, ама не съм сигурен :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Feb 28, 2007 5:25 pm

Shadowdance, shadowdaaaance (почес)! Мани, на познато ми е ама не се сещам сега! И голями съмнения имам ти да не си сигурен за нещо! :lol:

А сега сериозно, де. Съжалявам ако си си извадил заключенито, че не го чета или не ми харесва. Просто го изтребвам систематично, в малкото свободно време което ми остава. Та явно до Ковенант-а не съм стигнала (признавам че изцяло само съм до 10 брой май :oops: ), но пък си чета подред всичко, даже и за аниме-то и игрите (нито съм фен, нито играя :oops: )! :lol:
Та се надявам да не противореча на експерта ревюирал филма, де!!
:mrgreen:

Edit: Ники, аз и заради езикът просто ги чета. Добре пишат хората тук. И така не забравям езика! :oops:
А ако Роланд се навие, може да загатне в кой брой да търся, че прерових отгоре отгоре но не го намирам!?!?
:P
Last edited by BaYa on Wed Feb 28, 2007 7:45 pm, edited 1 time in total.
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Feb 28, 2007 7:09 pm

Чети ги отзад-напред, че то първите не са за разправяне :mrgreen:
:ninja:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Mar 01, 2007 10:07 am

Вчера най-накрая изгледах Pan's Labyrinth. Размазах се. Толкова хубав филм не си спомням от кога не съм гледал. Просто е невероятен. Горещо препоръчвам на всеки, който още не го е изгледал. Не мога да повярвам, че не са му дали Оскр за чуждестранен филм. Явно ще трябва да изгледам Das Leben der Anderen да видя дали е по-добър, но се съмнявам. Ако пуснат Лабиринта по кината задължително ще отида да го изгледам още веднъж.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 01, 2007 10:13 am

И аз така. А съм си харесал и бруталното двд-издание от Амазона :) С картички и слипкейс...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Mar 01, 2007 10:16 am

Roland wrote:И аз така. А съм си харесал и бруталното двд-издание от Амазона :) С картички и слипкейс...
Кви пари е, че нещо ме блазни и мен идеята да го имам оригинално.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Mar 01, 2007 10:28 am

ЦЪК

А има и такова.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Mar 01, 2007 4:24 pm

Всичко за Гийермо :arrow: http://imdb.com/name/nm0868219/.
Само не мога да открия обясненията му за Гръбнака, Лабиринта и 3993 - трилогия посветена на войната 36-39 година!
Да не кажете все пак, потърсих ви го на английски. :lol: Но има доста по-интересни неща на испански. Ако Мушу се навие, м/у двете по можеме да преведем нещо за всички желаещи!
Все пак ето официалният сайт на Гръбнака .. http://www.elespinazodeldiablo.com/. Който иска разяснения/обяснения, да пита на ЛС. Ще отговарям, но просто не мога да се наемa всичко по ред да преведа сега. :wink:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Saliin
Commoner
Posts: 33
Joined: Sun Jan 28, 2007 1:06 pm

Post by Saliin » Sat Mar 03, 2007 11:39 am

С приятели гледахме Вълкодав...брутална фентъзи гавра със Стар Варс.А началото прилича на руски вариант на Конан Варварина :lol: Най-симпатичното нещо във филма беше прилепа на нашия(Батман :shock: ) :D
Слънчевата светлината мисли, че е по-бърза от всичко, но греши. Без значение колко бързо пътува тя, тъмнината винаги е там първа и я чака.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 03, 2007 4:52 pm

Официалната гавра със Стар Уорс винаги е бил Ерагон и никой не може да му отнеме тази чест! :evil:

Вълкодав си е... обикновена гавра. :?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Mar 03, 2007 11:02 pm

Аз пък гледах днес 'Dreamgirls', в който Дженифър Хъдсън ми обра точките с глас/пеене. Филмът е много приятен ала-мюзикъл и музиката кефи. Хареса ми много.

Гледах и 'Little Children' и честно не знам какво да кажа толкова... филмът хем ми хареса, хем беше разфокусиран сюжетно, не знаеше какво иска да каже и какво послание да предаде или много послания, освен това беше леко скучничък и муден.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Mar 04, 2007 1:19 am

А така, поддържайте информационния поток... :)

Децата бях решил да го пропусна, а Мечтателки (последно засега) - да гледам. Заради Еди Мърфи. Дано не бъркам, щот иначе хич не се кефя на афроамериканци.

А ей-сега гледах пак "Departed". :D Баси здравия филм! Ако и да не свършва холивудски (за ужас на публиката в Арена). Все пак в самото заглавие се казва какво се случва с повечето от героите. А и в реалния живот е така. Само врътката на Костело с ФБР и сега не ми се върза много, ама карай. Страшни актьори и най-добрият филмов едитинг (какъв по-дяволите е бг терминът?), който някога съм виждал. :shock: 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests