Гледано напоследък...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Sun Mar 13, 2005 4:10 pm

вчера си пуснах някакъв незнаен филм "Ларва" :arrow: оказа пълен боклук и изгледах само първите 20 мин.След това си намерих нов trailer на starwars 3 и от тогава съм го пускал към 10-тина пъти.
рулира
:!:
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Mar 15, 2005 5:34 pm

НАГРАДАТА НА ПУБЛИКАТА за най-популярен филм на фестивала се присъжда на филма „НАВЪТРЕ В МОРЕТО”, на режисьора АЛЕХАНДРО АМЕНАБАР. Наградата, осигурена от СТОЛИЧНА ОБЩИНА, e диплом и парична премия от 1000 лв и ще бъде връчена на българския разпространител на филма.
Мня... ценители :D 8-). Аз все още си чакам безплатните пропуски за следващия фест :roll: .
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Mar 16, 2005 6:21 am

Surfer wrote:вчера си пуснах някакъв незнаен филм "Ларва" :arrow: оказа пълен боклук и изгледах само първите 20 мин.След това си намерих нов trailer на starwars 3 и от тогава съм го пускал към 10-тина пъти.
рулира
:!:
Да наистина новият трейлър е убийствен!

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed Mar 16, 2005 2:41 pm

Снощи ме подлъгаха да гледам Sky captain and the world of tomorrow с Джъд Лоу, Гуинет Полтроу, Анджелина Джоли, Джовани Рибизи. Честно казано, мен този филм ме хвърли в пълно недоумение. След кратък размисъл реших, че най-добрия вариант е да го определя като комедия. И да е имало някакъв философски смисъл в него, на мен ми се е изплъзнал. Беше ми скучен, но все пак имаше и 3-4 забавни момента.
pulled out

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Wed Mar 23, 2005 4:20 am

Хм, последно гледах Blade: Trinity, на кино, като стар фен на предишните части... Ми, кво да кажа - не съжалявам за парите, ама екшъна се губи доста на фона на комедията, което е тъпо. Малко са прекалили със смешните моменти и са се поосрали с екшън сцените. Можеха много по-добре да го направят.
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun Apr 03, 2005 4:43 pm

Току що хванах по HBO "Завръщане в Невърленд". Последния анимационен филм за Питър Пан и пак успях да се разрева накрая. Тази история, в каквито и да е варианти да я гледам, все стигам дотам... Толкова ли я чувствам близка или е въпрос на как-ти-я-поднасят, не знам, но си е факт, че винаги ме трогва.

И да похваля последния игрален филм за Питър, който излезе мин. година - просто е невероятен. Много приятен, със ВЕЛИКОЛЕПНА музика на James Newton Howard и... струва си гледането :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Sun Apr 03, 2005 10:41 pm

Elayne wrote:И да похваля последния игрален филм за Питър, който излезе мин. година - просто е невероятен. Много приятен, със ВЕЛИКОЛЕПНА музика на James Newton Howard и... струва си гледането :roll:.

Не мога да не се съглася с това, макар че аз не бих го нарекъл чак невероятен. Но музиката заслужава всякакви суперлативи.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Thu Apr 07, 2005 5:12 am

Аз гледах днеска Sin City, брутален филм :shock: ( в буквалния смисъл). Изключително красив, черно-бял с малко цвят на стратегически места, просто трябва да се гледа дори само за визията. И въпреки, че насилието бе твърде много, кръв се лееше , глави, крака, ръце хвърчаха навсякъде, хората биваха убити по ВСЕКИ възможен начин, кой от кой по гнусен, някак си не ти става толкова гадно, дори насилието е красиво, абе не мога да го обясня, само знам че скоро няма да го забравя този филм и съм супер щастлив, че го гледах.
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Fri Apr 08, 2005 8:38 pm

Вчера гледах "De-lovely" - мюзикъл с биографични елементи, посветен на американския композитор Коул Портър. В главните роли: Кевин Клайн и Ашли Джъд.
Красив, стилен, смешно-тъжен и за всеобщо учудване без щастлив край филм...
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Apr 08, 2005 8:51 pm

Хм, това звучи интересно. Да се гледа ли?
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Fri Apr 08, 2005 11:54 pm

Снощи най-накрая гледах филм...Не ми се беше случвало отдавна, заради кибернетичните спортове...
Както и да е, филма се казваше "Завръщането на живите мъртви 3". Доста порядъчнен филм с много повече красота, отколкото може да се очаква от подобно заглавие. И беше адски романтичен...главния герой не искаше да се раздели с любимата си зомби, въпреки че беше изяла един негов познат.
Надявах се на хепи енд в който девойката някакси успява да възвърне нормалното си състояние, но не. Финалът беше в стил Ромео и Жулиета като действието се развиваше в крематориум...Ех, защо не дават повече такива филми по телевизията. Почувствах се душевно облагороден след това и спах като бебче.

User avatar
Regsa
Sorcerer
Posts: 444
Joined: Sun May 09, 2004 12:46 pm
Location: the Bird's cave

Post by Regsa » Sat Apr 09, 2005 12:00 am

Ghibli wrote:Хм, това звучи интересно. Да се гледа ли?
Почти е задължително :roll: ... особено моментите, в които Кевин Клайн се опитва да пее. Не му върви на човека в тази дейност, но я извършва с такава любов...
"Somewhere over the rainbow way up high
There's a land that I've heard of once in a lullaby..."

User avatar
Tiaiel
E'lir
Posts: 165
Joined: Sat Mar 19, 2005 10:08 am

Post by Tiaiel » Tue Apr 12, 2005 9:15 pm

Блях вчера ходих на "Криеница" - само дето си дадох парите.Имаше интересен край,но просто не си падам по психо-трилърите - психиката ми е прекалено слаба за тях.
Има нещо в съществуването на черна дупка в съседство,което води до безсънни нощи.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 13, 2005 1:05 pm

Пък аз, ако и не много по темата, съм на 9-ти епизод на Fullmetal Alchemist и мноу му се кефя :) И да, знам, че забозявал истерично и т.н. yada yada yada, но пък ся си ме кефи много :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Apr 13, 2005 6:52 pm

Roland of Gilead wrote:Пък аз, ако и не много по темата, съм на 9-ти епизод на Fullmetal Alchemist и мноу му се кефя :) И да, знам, че забозявал истерично и т.н. yada yada yada, но пък ся си ме кефи много :)
Аз го преживях до към 15-ти...
После адски забозя...
Аре плс ако нататък се окаже яко, ми кажи, че да седна да го догледам...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests