Друга покана за концерт

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Thu Feb 12, 2004 11:34 pm

Ами, снимките май няма да са съвсем ASAP, а на отчет нямате право, щото сте отстъпници ;ррр

Ама нали съм си добричка ;р... с уточнението, че съм профан и нищо не разбирам ;) - Рол свири чудесно, достави ми истинско удоволствие да го слушам, макар в началото да имах чувството, че се притеснява леко ;) Неговото и на ударниста изпълнението ми харесаха най-много като музика. Пианистките може да бяха хубави, може дори да свиреха добре, ама произведенията не ми харесаха особено, а виолончелиста беше страхотен сладур, нищо че сумтеше и издаваше звуци, все едно катери Мусала с глиган на гръб :)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 13, 2004 4:39 pm

Обаче пианистките определено бяха взимали уроци по сценично поведение. Мор предположи, че всъщност ще се насочат към НАТФИЗ след като завършат. На по-драматичните места сериозно започвах да се чудя кой трябва да им подаде кърпичка като се разплачат- диригентът или концермайсторът. А едната пианистка от време на време вдигаше очи и отправяше една ама наистина зашеметяваща усмивка нагоре, подозирам, че беше хвърлиала око на някой от оркестъра:Р Е, и виолончелистът показа драматичен талант като в началото гушна челото си с вид "мое си е плюшеното мече, пък!" и затвори очи замечтано.
Иначе на мен и първото изпълнение на пиано ми хареса като музика.
А Рол по мое скромно мнение свири много хубаво и освен това не се увлече да показва пантомимически талант за разлика от повечето други.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Feb 20, 2004 3:48 pm

Ама и дървеното-нещо-с-чукчетата-дето-музикантите-така-и-не-му-се-разбраха-за-името много ми хареса на мене :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 20, 2004 4:41 pm

Ксилофон било, аз само те обърквах подмолно (но неумишлено), когато го нарочих за маримба.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests