Евровизия

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon May 23, 2005 9:23 am

А! Верно е! Бях забравила за тях! И аз се шашнах, дума няма! Стандартна политическа песньовка, че и фалшиво изпята, а по едно врме се накъсаха да им дават все по 12 точки. Бе тея хора акъл имаха ли?! :o :shock:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue May 24, 2005 5:43 pm

Че какво толкоз се чудите? Мисля, че на всеки му стана ясно, че конкурса си е за халтура и песни еднодневки, служещи за повдигане на самочувствието на страни, където няма добре развита музикална сцена. Гледайте англичаните и ирландците, изобщо не им дреме кой спечелил и кой не. Италианците пък дори не участват!

Иначе мене ме изкефиха онези норвежци, само за идеята за гавра с конкурса :) Иначе не бяха нищо особено, още една група, за която развитието на музиката свършва 1985-86 г. Не знам как са пяли на финала, който не гледах, но поне на полуфинала не показаха кой-знае какви умения.

Иначе не ме учудва, че гъркинята е спечелила (то една гъркиня, цял живот живяла в Швеция, ама нейсе) - просто приемете факта, че в Западна и Северна Европа адски много се кефят на разните му ориенталски кючеци в момента (за съжаление). Надявам се, че след всичко изказано и изписано (нямам предвид този форум), най-накрая всеки ще си даде сметка, че просто конкурса не си струва.
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests