Legacy Of Kain

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Bragir

Post by Bragir » Mon Jan 26, 2004 10:26 pm

мдаа велики мултиплейъри на ред алерт имаше, ех, скромно, грозничко, ма грабваха игрите, ако да бяха 2D. Уоркрафтите колко съм им се радвал едно време, то за War2 даже за памет събирах сума време пари за да иа подкарам на 8мб. И колко нощни на броод. Ся ако не ми тръгне някоя нова игра, а те се повече са ми извън power-a na pc-to хич и не мъча.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Feb 04, 2004 3:20 pm

Amи то и на мене вече ми мина мерака пшо РС игрите... Може би просто от доста време не са излизали свястни игри... Обаче пък често играя по-старите(и не чак-толкова старите де:)) Например преди една седмица на ред алерт се изкефих максимално катч бих 4 брутала, два от които само с 3 хроно легионера, 20-на rokteer-а и една Таня...
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
evilman
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Mon Feb 09, 2004 4:16 pm
Location: у нас ?
Contact:

Post by evilman » Mon Feb 09, 2004 10:28 pm

Абе не мога да разбера защо секи казва че Defiance била тъпа!?
Мен пък ми хареса доста и всъщност е единствената игра която съм играл в последните месеци с удовоствие и без да я захвърля след втория ден (макар и по едно време да ми се щеше да си изхвърля пц-то през терасата :wink: )
"We are the ones that wanna choose,
aways wanna play but never wanna loose ..."

Bragir

Post by Bragir » Tue Feb 10, 2004 8:54 am

hehe, to hronolegionerite sa si mega iaki, ma ne sa balansirani neshtata w igrata, s amerikancite okopaesh li se wednaj niama wlizane i posle moe mu razprodadesh bazata. ma brutala si e Brutal naprawo.

abe ot kade moga si drapna parwata B Omen nishto 4e bila grozna.

User avatar
Warrior Of Ice
Merchant
Posts: 91
Joined: Tue Mar 02, 2004 4:38 pm
Location: София
Contact:

Post by Warrior Of Ice » Tue Mar 02, 2004 4:46 pm

Малко закъснявам с това включване по темата, но нямаше начин да подмина Defiance.

Като геймплей, енджин и бойна система играта не предлага нищо невиждано до момента, макар да е повече от добра в тези аспекти. Силата й, както винаги, е в историята - с ръка на сърцето мога да заявя, че в нея виждам повече смисъл от всички филми, които съм гледал и повечето книги, които съм чел. Гениално дарк фентъзи!

Уникален свят, уникални герои и атмосфера, невероятна философия... Не само неповторимият начин, по който са представени вампирите и връзката душа-тяло във въображаемия свят Nosgoth, но и самите разглеждани въпроси будят у мен това преклонение пред идеолозите на Legacy Of Kain (най-вече Amy Hennig). Съществува ли цикъл на раждане/смърт/прераждане и може ли човек да се освободи от него? Има ли такова нещо като свободна воля и може ли тя да промени историята или събитията са склонни да следват посоката на най-малко съпротивление и да заобикалят постъпките ни, стремейки се винаги към една развръзка? Благословия или проклятие е безсмъртието? Каква стойност има един живот, съпоставен със съдбата на цял свят и каква е отговорността да избираш между това да обречеш на изтребление една от две раси? А има ли монетата трета, невидима страна? И така нататък... Въобще разглежданите в цялата поредица теми намират някаква кулминация в Defiance и можем само да чакаме развръзката, която ще е в следващата (и последна за серията) игра.
.::Metal World::. - Българският метъл портал

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Mar 02, 2004 7:44 pm

Абе да си призная, Generals е единствената C&C която не съм играл, няма и да изиграя, и ако ЕА не обявят в най-скоро време истинско продължение на серията (разбирайте Red Alert 3 или Tiberium Twilight) серията яко ъе го издуха ....
Пак сори за оффффф - топика ...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 15, 2004 2:12 pm

За напред всички С&С игри ще бъдат Осрани(разбирай 3d), даже да предположим, че Generals не истинска игра от C&C серията(все пак няма нищо общо с останалите игри от поредицата)100% съм сигурен, че продълженията на C&C, Red Alert и Tiberian Sun ще бъдат същия провал.;
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Jul 09, 2004 10:46 am

btw така ли ми се е сторило, или в един от чаптърите Кейн ходи из снега?
Щото малко не се връзва снега да не му пречи, а водата -да..:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Wed Nov 03, 2004 12:35 pm

Абе тая темичка доста стара, обаче и на мен Legacy of Kain сериите са ми любими. Дифайънаса ме накефи доста въпреки отвратителната камера. Само за Blood Omen ме е яд щото съм играл само малко от втората, надявам се че някога ще мога да ги изиграя и двете. След като си купя нов комп например :P То с тая щайга само първия ще тръгне...
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Nov 03, 2004 12:57 pm

А пък на новия първият няма да тръгне ;) Не е зле някой да запази някъде прословутия ХР пач...
This is it. Ground zero.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Nov 03, 2004 6:25 pm

Бе вярно ще да е хубаво ...
Иначе играта може да се свали от www.the-underdogs.org (ако не се бъркам в адреса, но мисля че там я бях нямерил). Не съм сигурен за пача, обаче.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Nov 04, 2004 6:59 am

. Само за Blood Omen ме е яд щото съм играл само малко от втората
на мене пък тя ми е любимата от всички. :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Thu Mar 24, 2005 1:22 pm

Изиграх наскоро Blood Omen2 - мн яка наистина! Обаче в един тъп клуб и финалното филмче беше изрязано! ЯД Яд ЯД!!! Ама кво да се прави :( Кат сменя щайгата ще ги изиграя всичките части пак:-)))
Та едно въпросче, ей тука
http://dlh.net/chtdb/chtview.php?lang=g ... isp=g25392
Пише за някакъв чиит дето може да се въведе - (Превеждам за тея дето не знаят немски) Натисни в менюто следното - Блок - Авто насочване - Дарк гифт меню - Оглеждане - Атака/Действие - Използване на дарк гифт - смучкане на кръв:-)))
Наш Кейн ставал със бронята от Blood Omen1 и със рейвъра направо от началото. Играл съм си поне половин час, ама нищо не направих, някой правил ли го е тоя номер? Мн ми се иска да го видя в действие с рейвъра върху някой човечец :twisted: Ако някой успее да го направи, да пусне скрииншотчета :P
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Mar 24, 2005 1:32 pm

хех, аз пък сега таман я играя ;) ама съм още към 4-я чаптър ;)
а за тоя код, мисля, няма нужда да се мъчиш, пробвал съм го не става :)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Mar 24, 2005 2:29 pm

И все пак кода май го има. Ето го Кейн с бронята от BO1. Тук можеш да прочетеш повече подробности. Въобще www.thelostworlds.net е най-добрият неофициален сайт на Legacy of Kain.
pulled out

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests