Vampire: The Maskquerade - Bloodlines

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 18, 2008 5:24 pm

thunder wrote:С Малкавиян каот си говориш с телевизора е краят :)
да -:twisted:
аз с него си говорих и с едно разпределение на спирката на втория квартал.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Mon Aug 18, 2008 5:25 pm

Викаш фенския пач спира забиванията? Ще трябва да го сложа тогава.

Първият път играх с Тореадор, ако се пусна с друг освен Brujah ще трябва доста да си пренастройвам навиците, защото свикнах да се бия почти винаги със Celerity. Имам някаква идея да се пусна с Носферату при преиграването, но подозирам, че здравата ще се оплета в каналите, защото на всякакви игри съм гола вода в ориентирането. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 18, 2008 5:34 pm

С Носферату се приготви за пълзене САМО в каналите и яко стелт съчетано с НЕ говорене с хората (защото разпознават носферату)
Моят съвет е да почнеш с Малкавиан- имат най-култовите диалози а и уменията им са добри за всякаква игра.
П.С. Има значение дали играеш мъжки или женски персонаж.
П.П.С. Да- фенския пач оправя забиването.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 18, 2008 6:12 pm

Преди да пуснеш малкавиан обаче трябва да я минеш еидн път, понеже иначе няма да разбереш нищо от диалозите :)

крайно не на ред в главата са тези
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Aug 18, 2008 7:18 pm

С Носферату не са точно така нещата, превъртал съм я играта с него, принципно можеш и по улиците да си ходиш, хората се плашат, ама нищо повече. И естествено избягваш ченгетата :lol: Но дори и да предпочетеш канализацията, ориентирането не е чак толкова трудно. Абе май ще взема да я превъртя за четвърти път, пак се зарибих :P Просто тази игра за мен е духовния наследник на Deus Ex, която пък за мен е THE BEST GAME EVA :D

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 18, 2008 7:38 pm

Delegat wrote:С Носферату не са точно така нещата, превъртал съм я играта с него, принципно можеш и по улиците да си ходиш, хората се плашат, ама нищо повече. И естествено избягваш ченгетата :lol: Но дори и да предпочетеш канализацията, ориентирането не е чак толкова трудно. Абе май ще взема да я превъртя за четвърти път, пак се зарибих :P Просто тази игра за мен е духовния наследник на Deus Ex, която пък за мен е THE BEST GAME EVA :D
Мисълта ми беше за важните диалози където с някои от другите класове можеш да убедиш човека отсреща- това с Носферату няма как да стане :)

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 18, 2008 8:01 pm

аааа, сетих се за най-любимия диалог, когато убедих някаква, че съм стария и домашен любимец костенурка и тя ми се извини, че ме е пуснала в тоалетната :) в момента я преинсталирам :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Aug 18, 2008 9:10 pm

RRSunknown wrote:
Delegat wrote:С Носферату не са точно така нещата, превъртал съм я играта с него, принципно можеш и по улиците да си ходиш, хората се плашат, ама нищо повече. И естествено избягваш ченгетата :lol: Но дори и да предпочетеш канализацията, ориентирането не е чак толкова трудно. Абе май ще взема да я превъртя за четвърти път, пак се зарибих :P Просто тази игра за мен е духовния наследник на Deus Ex, която пък за мен е THE BEST GAME EVA :D
Мисълта ми беше за важните диалози където с някои от другите класове можеш да убедиш човека отсреща- това с Носферату няма как да стане :)
Уплахата е най-добрия начин за убеждаване :lol: Иначе си прав де :P

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Aug 18, 2008 10:20 pm

Най се кефех като им заповядам директно с Вентруто и ги доминейтвах.
А някои от уменията владееха - доминейтваш човек да се бие за тебе и винаги си имаш безплатна и несъпротивляваща се колбичка :twisted:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Aug 19, 2008 11:57 pm

Пуснах се с Малкавиян, репликите ме попиляха от смях, но наистина, добре че вече съм играл с друг, че нещата са леко объркващи в диалозите. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Morrowind
Adept
Posts: 228
Joined: Fri Jun 06, 2008 9:42 pm

Post by Morrowind » Wed Aug 20, 2008 1:49 pm

Аз с ноsferatu два пъти я почвах, ама се не ме свърташе да я превъртя....може да я сложа и аз пак по някое време:) Ама тоя път с некой готин вмпир, че тоя ми влияеше на нервите:) Но няма и да е Макавиян де:)
www.branev.blogspot.com - моят блог
http://fortumo.bg/ - SMS услуги за 5 минути

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Aug 20, 2008 1:51 pm

С Вентру пробвай - любимия ми клас, а последната им дреха е особено култова :twisted:

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Aug 20, 2008 2:16 pm

Абе и Тореадорката ми след първите одежди й се падаха доста секси тоалети, но като гледам жената Вентру дори и почва с вечерна рокля. :)

Един въпрос - пише, че Вентру не могат да смучат плъхове - как се оправи в подземията по пътя към бърлогата на носфератуфците?
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Aug 20, 2008 3:01 pm

Matrim wrote:Абе и Тореадорката ми след първите одежди й се падаха доста секси тоалети, но като гледам жената Вентру дори и почва с вечерна рокля. :)

Един въпрос - пише, че Вентру не могат да смучат плъхове - как се оправи в подземията по пътя към бърлогата на носфератуфците?
с револвер магнум :), а ако много се наложи- имах запаси от кръвната банка.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 20, 2008 4:03 pm

Matrim wrote:Абе и Тореадорката ми след първите одежди й се падаха доста секси тоалети, но като гледам жената Вентру дори и почва с вечерна рокля. :)

Един въпрос - пише, че Вентру не могат да смучат плъхове - как се оправи в подземията по пътя към бърлогата на носфератуфците?
Това е единствения момент от играта който минавам с God mode. Прекалено досаден ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests