Cyberpunk 2077

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Wed Sep 16, 2020 12:34 pm

Image

Бях си казал, че няма да се хайпвам и даже при отлаганията се чувствах уверен, че няма да се хайпна, но... Хайпнах се! :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=JV8BTZ6_PWQ

Туй клипче ме тилтна и преди малко си поръчах една RTX 2060 Super. Ся ако може да бачка и да не се занимаваме с дефекти, машината ще е готова и ще чакам.

Междувременно може да се утешавам с финалното издание на Control, тъкмо да го видя туй RTX к'во е. :mrgreen:

Дните почнаха пак да се влачат иначе, Ноември идва бавно... :(
Last edited by Amikae on Wed Sep 16, 2020 12:54 pm, edited 1 time in total.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 12:43 pm

Аз ще чакам. Чино си мирувах за вичър 3 и го зобах с всите бъгове изчистени и реално играех играта, за която всички точеха лиги правилно.

Ма отново - защо не изчака за 3000 версиите на нвидия, или тая карта ти дойде на мега яка сделка?

Инак, турни нещо по-така за отваряща тема за нещо, което ще е готи на мнозина... щото не са играли новия халф лайф.

Тва плакати, платформи, новини, статии, фактът, че ъпгрейдът ще е безплатен за следващата генерация, палци горе за сидипроджект както винаги.

Тикъл дъ болз дет се вика

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Wed Sep 16, 2020 12:59 pm

трубадур wrote:
Wed Sep 16, 2020 12:43 pm
Аз ще чакам. Чино си мирувах за вичър 3 и го зобах с всите бъгове изчистени и реално играех играта, за която всички точеха лиги правилно.

Ма отново - защо не изчака за 3000 версиите на нвидия, или тая карта ти дойде на мега яка сделка?

Инак, турни нещо по-така за отваряща тема за нещо, което ще е готи на мнозина... щото не са играли новия халф лайф.

Тва плакати, платформи, новини, статии, фактът, че ъпгрейдът ще е безплатен за следващата генерация, палци горе за сидипроджект както винаги.

Тикъл дъ болз дет се вика
Играта я пръснаха от отлагания за да я полират и аз играх Witcher 3 също лаунч дей на PS4 и беше отлична. Имаше много малко проблеми, с изключение на един по-голям страничен куест, който не работеше, всичко друго беше бомба.

Не изчаках 3000 щото видя ли им цените? Най-евтината е 3070 за 500 евра начална цена, това под 1100-1200 леа няма да падне в БГ.

Ся има слухове, че ще има 3060 също през октомври и то ще е примерно на ниво малко над 2070/2060супер, и ще е пак на премиум цени минимум 900 кинта.

Туй 2060 супер го взех на 770. Ако бях изчакал малко можеше да падне още, ама картите последно време са такъв ташак, че никога не бих си купил точно преди да излезе играта, която искам да играя. Дават дефекти, после са аут по гаранции за седмици. Сега ако картата има грижи не ми дреме, връщам я по гаранция, но ако я бях взел за лаунча на CP2077 и ми дойде дефектирала щях да откача. :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Xellos » Wed Sep 16, 2020 1:09 pm

Мда, къде 1к за видеокарта от тоя клас ще е минимум тука цената. А ще трябва и друг хардуер покрай нея. :x
Забавно как меметата/мимоеве/майнатаим в нета са с gforce 1050ti като предишна карта, тоест мойта щайга. :mrgreen:
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Wed Sep 16, 2020 1:12 pm

Xellos wrote:
Wed Sep 16, 2020 1:09 pm
Мда, къде 1к за видеокарта от тоя клас ще е минимум тука цената. А ще трябва и друг хардуер покрай нея. :x
Забавно как меметата/мимоеве/майнатаим в нета са с gforce 1050ti като предишна карта, тоест мойта щайга. :mrgreen:
И аз съм с 1050ti в момента. Бомба е картичката, даже нямаше да я сменя, ако не беше Cyberpunka. :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 1:52 pm

@Xellos къф е тоя аватар бе :lol: :lol: :lol: :lol:

инак видях цените и затова питам, но да, 2060 за тия пари става, освен че наистина 3000 серията сигур, ако ще се взима въобще, ще е след 2-3 години с все по-ниските цени и ще са излезли от трето лице карти, а няма да са само нвидийни, то те ще излязат доста по-бързо, ама аз въобще не съм се засилил за хардуер като цяло. Просто питах и ми беше интересно на какви цени вървят 20-ките ся в бегето.

От финална страна аз доста се държа страни от инфо за играта, освен чисто техническо. Единствено гледах първия геймплей трейлър отпреди една година и повече, където главната след секс не спеше гола и го смятам за голяма дивотия, даже писах на студиото да се оплаквам :mrgreen:

И съм до там един вид. Без значение кога ще я гейма, гледам минимално да се спойля. От друга страна имат конкурс сега сидипроджекта

https://www.cyberpunk.net/en/news/36071 ... on-contest

за илюстрация, та ако познавате дизайнери, драскачи или вие самите сте такива, юруш

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 2:06 pm

За тези, които ще я бацат на конзола, приордърът от озон идва с бая благинки. И преди разни певачки да са ми замрънкяли, че последователността е първо харакири, след това приордър - приордърът на физически копия (който аз отдавна правя) не е истински приордър, а си е реално дей уан едишън (щот даваш кинти при доставка), който хем е с 15-тина лева по-евтин, хем идва и с приордър дивотийки. Та този на Сайбърпънку включва дигитални зарибености, мини екциклопедия, картички, карта на Найт Сити и метална кутийка (или медальон) по избор, измежду четири бая арни:
Spoiler: show
Image
The hardest battles are fought in the mind.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Wed Sep 16, 2020 2:13 pm

@penzata Еееее защо така ме правиш сега? Тъкмо бях сигурен, че ще я вземам в ГОГ онлайн да мога да играя дей 1, ама това физическо издание много благо, дори за PC. Send help!

@трубадур Гледай това клипче, дето съм линкнал в първия ми пост тука. Мега ме зариби мен.

Впрочем какво ще играете вие? Корпо, номад, сити кид? :D

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 2:20 pm

Физическият пеце приордър идва с гог изданието, поне би трябвало

Инак неща а гледам квото и да било, много не искам да се спойля, дотолкова че нямам идея какво питаш :lol:

пп. нямам идея какво е сайбърпънк като пропърти, само за играта на цедепроджект и няколкото интервюта на създателя й, който се дразнеше на уок бунаците, дето му викат да се бил обиждал от собствената си вселена :metal:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 2:23 pm

Amikae wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:13 pm
Впрочем какво ще играете вие? Корпо, номад, сити кид? :D
Дюд, аз сигурно знам и по-малко от трубадура за тази игра. Даже не исках и геймплейното видео да гледам преди време. Реално, освен най-най-най-първият-преди-седем-години тийзър и трейлъра с Киану нищо друго не съм гледал и ми е тотален блекаут какво ще представлява играта (освен, че разбрах, че май ще има къстъмизейшън на гениталиите :mrgreen: ). Нямам никаква представа, но номад звучи правилно.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 2:25 pm

penzata wrote:
Wed Sep 16, 2020 2:23 pm
(освен, че разбрах, че май ще има къстъмизейшън на гениталиите :mrgreen: )
селинг пойнт ъф дъ иър, дет се вика, за тая игра не ни трябват модери

Но @Amikae от гледаното животните доста ме кефят, некви анаболни говеда, много ми пасват на светогледа

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Cyberpunk 2077

Post by Amikae » Wed Sep 16, 2020 2:26 pm

Клипчето, което съм линкнал показва 3-те ориджин сторита. Тоест къде стартираш в играта. Според мен не спойли нищо, особено за хора, които не са чували за тая вселена.

Гледайте спокойно и с кеф! :mrgreen:

@трубадур Мен също много ме кефят звуците. Оръжия, дрехи, стъпки, всичко звучи мноооого мазно. Не знам колко пари са наляли в аудио департмънта на тая игра, but this shit is crazy good!
Last edited by Amikae on Wed Sep 16, 2020 2:28 pm, edited 1 time in total.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Cyberpunk 2077

Post by трубадур » Wed Sep 16, 2020 2:27 pm

Тъкмо идвах да добавя, да бознах го, яко мяза. И разбрах кво имаш предвид. Ся така сложени нещата, отивам директно корпо без да се замислям. 8-)

И да го еба, и аз се хайпнах лекинко, то и без това се надявам играта да е второто пришествие на бейби джизъс, та нямаше нужда още повече да еректирам духовено.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by Moridin » Wed Sep 16, 2020 2:39 pm

Денят, в който почнаха да пускат тънките работни лаптопчета и всички си ги зехме, с облекчение заебавайки старите щайги, беше денят, в който теми като тази започнаха да ме депресират дълбоко :cry:
This is it. Ground zero.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Cyberpunk 2077

Post by penzata » Wed Sep 16, 2020 2:43 pm

Тъй като го гледам на работа, и както всички други клипове през работно време, и този е кастриран (сиреч, без звук), та се радвам единствено на картинките :mrgreen:, но, да, всичко клони към номад, не съм се излъгал, особено като видях бритчеда в 2:07 - адски мяза на лошия псайхъпат от Киборг с Ван-Дам. :metal:


п.п. потривам ръчички и чакам довечера да обяват, че ще пуснат ПС5 преди 19-ти, за да си се пръсна доволно. 8-)
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 11 guests