Crazy Ex Girlfriend

Bamse! Pimpa! Ruxpin!

Moderators: Yan, Morwen, Marfa

Amelia
Moderator

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by Amelia » Fri May 22, 2020 8:44 pm

Абе хубаво е момчето, бе, споко. Просто предпочитах да го гледам с дрехи. :mrgreen:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Sat May 23, 2020 11:48 am

аз много си падах по него като бях на 14 и той играеше стоунър в пропаднало братство и ходеше със Съмър от Рик и Морти и най-големият му враг беше един пич, който беше Натаниел. Като го видях в сериала избухнах от смях, щото играеше тоталната противоположност.

Инае мен любимият ми сторилайн на Натаниел е тоя със затворничките, които накрая го заобичват изцяло заради действията му и целите ебавки около white savior crap :mrgreen: И ми харесва, че докрая на сезона той продължава да го прави и му харесва, както и че е одобрен от затворничките.

И една приятелка го изгледа наскоро, но се оплака, че Ребека е мега дразнещия персонаж, което донякъде разбирам, но според мен Ребека е един от най-добре развитите женски персонажи евър. Въпреки, че бих държала на повече развитие в четвърти сезон вместо квадрата. Спокойно можеше да е триъгълник, щото новият Грег беше толкова ненужен и смотан (а Скайлър ми е симпатичен принципно)

Roland
Site Admin

Post by Roland » Wed May 27, 2020 2:48 am

Глупости пълни. Целият четвърти сезон е катарзис и развитието е повече от всички досегашни сезони взети заедно.
And you can't dance with a devil on your back...

Killua
Ascendent

Post by Killua » Sat May 30, 2020 10:43 am

Минавам да кажа, че възраждането на темата тук ме провокира да го почна пак и ей, наистина го обожавам този сериал! Стигнах до към края на втори сезон и явно бях in a good place с появата на Натаниел и любимия ми епизод после със Санта Ана уинд, та ми подпочнаха контракциите и се наложи да прекъсна!
shadow dance nikoga ne luje