Сериалчета за всички, част IV

Bamse! Pimpa! Ruxpin!

Moderators: Yan, Morwen, Marfa

трубадур
Ascendent

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 10:53 am

Почнах Frontier и е доста оле мале. Джейсън Момоав е много утепан милото и грам не може да играе тоя човек - къ мое да си 2 метра мускул и да си смешен. От друга страна младият красавец има присъствие, това, дето трябва да е злодей радва с мазност (въпреки че тука всички са боклуци и са мега сиви персонажи tm) попът и той ще излезе пич и все едно е от друг сериал и не знае как е попаднал тука. Визията се люшка между много евтина и бива. Действието поне е бързо и въобще не се ебават с глупости като пътуване в реално време. От англия до хамерика се скача с една сцена и после всички персонажи се намират през 2 храста у бая голям континент. Поне знаят какъв тип сериал са и не се пънат за повече.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Fri May 22, 2020 11:42 am

Хаха, за русия млад злодеещ пич ли става дума, дето бил хубав? И аз си го харесвам и там има некъв шипинг потенциал с шотландската мацка. Иначе, нататък се появяват едни търговци на боброви кожи, дето са бая болни и слизести и кефят. Има и индианци, което за мен винаги е плюс. Като цяло е в гъзъ, но аз му се кефя щото е за Канада, а и тоя период от историята е интересна кочина.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 11:46 am

Не го знам кой е тва, младията главен пичага Майкъл еди кво си, дето тръгна да дири жасон момоа, за да спасява мацката си от бесилото, за него сричам. Бтв, капитанът на кораба също радва къв е пустиняк, ме не знам дали не му видеха сметката докато пикае :mrgreen:
Само първи епизод гледах и е долнопробие на макс, но съм готов да простя всичко за толкова бързо развитие и липса на протакане.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Fri May 22, 2020 11:50 am

А, тоя главния мухъл, дори не го помня вече, лол. :lol: Все така долнопробен е нататък, да си знаеш.

Oui. Je suis garbage.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Fri May 22, 2020 12:25 pm

Е те всички са некви червеи, той поне има харизмичка човечето, аз още не знам закво се занимавам с глупости и не почвам черните платна или квото там пада като гледам кви награди е взело и щу за епика се говори, че има вътре, па не е и вие двамата с алдим да не потвърдихте тва. Не знам щу народ страдат от такава нагласа, ама не започвам да се наслаждавам на нещо, което знам, че ще достави с кофите това, което търся, ми се занимавам с бледи копия и продукти, които са маргинално свързани с темата, която ме вълнува.

В случая ми се гледа костюмарско, епично, кърваво и диво и се занимавам с последни кралства (което май ще се окаже добро всъщност) и frontier.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Fri May 22, 2020 12:42 pm

^Може да метнеш едно око на испанския сериал за капитан Алатристе, ама имай предвид, че свършва точно в нищото. Иначе е красив, с хубави костюми, готин главен герой, радващи битки и така нататък. Англоезичният превод на плъзналите из нета пиратски версии обаче е пълен потрес, та май е по-добре да не се пиратства. (Постарах се да докарам текста добре на български, като го фенсъбвах, обаче не знам колко е останало от оригинала.) Мисля, че го има в Амазон Прайм иначе.
Или това:
https://vimeo.com/ondemand/bornforthesaber
Купих го за десетина лева. Струва си.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Sat May 23, 2020 9:52 am

трубадур wrote:
Fri May 22, 2020 12:25 pm
Е те всички са некви червеи, той поне има харизмичка човечето, аз още не знам закво се занимавам с глупости и не почвам черните платна или квото там пада като гледам кви награди е взело и щу за епика се говори, че има вътре, па не е и вие двамата с алдим да не потвърдихте тва. Не знам щу народ страдат от такава нагласа, ама не започвам да се наслаждавам на нещо, което знам, че ще достави с кофите това, което търся, ми се занимавам с бледи копия и продукти, които са маргинално свързани с темата, която ме вълнува.

В случая ми се гледа костюмарско, епично, кърваво и диво и се занимавам с последни кралства (което май ще се окаже добро всъщност) и frontier.
Плз не се настройвай за някакви гениални гениалности в лицето на Black Sails. Колкото и да е гениално в някои отношения, в други е абсолютна дупка. Но е доста красив сериал, с готини животни като Флинт и Чарлз Вейн в него и корабите и костюмите са доста на ниво, така че, да, земи го гледай вече.

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Tue May 26, 2020 10:09 pm

Хнъ, тамън да се зарадвам, че дебилите от Нетфликс ще популяризират Snowpiercer филма, а то сериал с неква раста по Нетфликски и драматичен трейлър. Дали изобщо да му дам шансче, някой загледа ли го тва? :ninja:
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Tue May 26, 2020 10:40 pm

Xellos wrote:
Tue May 26, 2020 10:09 pm
Хнъ, тамън да се зарадвам, че дебилите от Нетфликс ще популяризират Snowpiercer филма, а то сериал с неква раста по Нетфликски и драматичен трейлър. Дали изобщо да му дам шансче, някой загледа ли го тва? :ninja:
Бтв у нашия нетфликс го има филма. Това много ме дразни бтв, разбитата листа, зависи в коя държава си нетфликс може да е от пълна дупка до ебаси яката селекция. Иначе сериалът много е страх :lol: Ще го тествам тия дни заради Конъли, ама очакванията са дъно.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Tue May 26, 2020 11:29 pm

Турете си VPN, пичове, и си гледайте Нетфликс от която държава ви скимне. Аз редовно гледам от американския, щото канадската селекция е чувствително по-малка. A наскоро си пусках Black Adder от британския (ужасяващо качество) и докато търсех ГитС:САК из нета за един приятел, го намерих целия на японския нетфликс с английски субс.

Oui. Je suis garbage.

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Tue May 26, 2020 11:33 pm

Има го в нашия нетфликс Сноупиърсъра бе, Кселос нещо не е гледал внимателно :mrgreen:

VPN хубаво, ма тогава не трябва ли още веднъж да плащам такса?
Mouthpiece drawn, got a verbal armory
Stack bodies, not figurines
Move beneath the surface, submarine
I'm half machine, obscene with a light sword
Look inside the brain, it's a riot in the psych ward
What you standing on the side for?
Roar like a lioness, punch like a cyborg

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Wed May 27, 2020 12:59 am

Еми плащаш си за VPN-a, но честно казано, тук и да сваляш неща от торенти ти трябва такъв (иначе интернет провайдъра почва да ти праща писма с легални предупреждения), така че е от най-добре похарчените у нас пари.

Oui. Je suis garbage.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Wed May 27, 2020 1:32 am

Нетфликс обаче се мръщят на VPN-и и банват доста такива услуги, та може би ако така и така ще плащаш за такава, направо да си спреш акаунта в Нетфликс и да си пиратстваш на воля. От Пиратския залив няма да те баннат за използване на VPN.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Wed May 27, 2020 4:29 am

Факт. Но досега за близо 2 години ползване са ми блокирали само един от американските адреси, и аз просто смених града. Няколко месеца пробвах пак с оригиналния град и си мина като пич. Те добрите VPN-и също се ъпдейтват като почнат да ги блокират твърде.

Oui. Je suis garbage.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed May 27, 2020 10:29 am

За момента HMA (hide my ass) на браузър, демек без кинчи също върши работа. И аз постоянно вися в американския нетфликс, щото там е имба просто, в сравнение с другите държави. Но да хубаво нещо е впн-а. Мизерия е само първото плащане, особено за кадърен, но за две години напред нещо от порядъка на 40 долара си е далавера (има такива, но доста отиват доста по-високо). В беге цени като го обърнеш разбира се е друга история.