Предстоящи филми, част IV

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Martix » Wed Oct 19, 2022 2:14 pm

Остават 2 дена до Черния Адам. Почти се бях отказал да го гледам на кино, щото първоначалните мнения не са блестящи, обаче развитие от последните минути ме разубеди и ще се гледа. А именно, ще го дават на imax 2d в България. Направо не мога да повярвам, супергеройски блокбастър на 2д, явно warner наистина са много закъсали.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by филмов критик » Wed Oct 19, 2022 3:14 pm

Днес прочетох някакви негативни ревюта , но се канех от доста време да го гледам на кино.Иначе за Тор Лав Енд Тъндър , бях предубеден , че няма да ми хареса , но като ходих да го гледам на кино се оказа ,че се филма става , освен това открих Дио покрай него :D .
Така, че ще е 50/50.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Wed Oct 19, 2022 9:00 pm

филмов критик wrote:
Wed Oct 19, 2022 3:14 pm
Днес прочетох някакви негативни ревюта , но се канех от доста време да го гледам на кино.Иначе за Тор Лав Енд Тъндър , бях предубеден , че няма да ми хареса , но като ходих да го гледам на кино се оказа ,че се филма става , освен това открих Дио покрай него :D .
Така, че ще е 50/50.
Тор беше направо негледаем...
Аз тия дни гледах Амстердам, който беше порядъчно приятно сборище на звезди.
Черния Адам му се чудя, мисля, че ще ми е скучен, доколкото трейлърът ми беше крайно дженерик, но пък Скалата все пак е пич, та ще си помисля (все още ми е малко странно, че и него го викнаха в супергеройски филм, ей, не остана актьор неопетнен значи!).
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Yan » Wed Oct 19, 2022 9:06 pm

Killua wrote:
Wed Oct 19, 2022 9:00 pm
Черния Адам му се чудя, мисля, че ще ми е скучен, доколкото трейлърът ми беше крайно дженерик, но пък Скалата все пак е пич, та ще си помисля (все още ми е малко странно, че и него го викнаха в супергеройски филм, ей, не остана актьор неопетнен значи!).
Не точно го викнаха :) Скалата е причината да го има тоя филм, щото яко натискаше за него и обясняваше колко го кефи Black Adam.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Killua » Wed Oct 19, 2022 9:20 pm

Yan wrote:
Wed Oct 19, 2022 9:06 pm
Не точно го викнаха :) Скалата е причината да го има тоя филм, щото яко натискаше за него и обясняваше колко го кефи Black Adam.
Е, щом е толкова зарибен, може би ще му се е получило. Ще гледаме и ще видим :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by филмов критик » Wed Oct 19, 2022 10:10 pm

Killua wrote:
Wed Oct 19, 2022 9:00 pm
филмов критик wrote:
Wed Oct 19, 2022 3:14 pm
Днес прочетох някакви негативни ревюта , но се канех от доста време да го гледам на кино.Иначе за Тор Лав Енд Тъндър , бях предубеден , че няма да ми хареса , но като ходих да го гледам на кино се оказа ,че се филма става , освен това открих Дио покрай него :D .
Така, че ще е 50/50.
Тор беше направо негледаем...
Аз тия дни гледах Амстердам, който беше порядъчно приятно сборище на звезди.
Черния Адам му се чудя, мисля, че ще ми е скучен, доколкото трейлърът ми беше крайно дженерик, но пък Скалата все пак е пич, та ще си помисля (все още ми е малко странно, че и него го викнаха в супергеройски филм, ей, не остана актьор неопетнен значи!).
Ами като си изключих критичната мисъл и ми хареса :) .Мисля, че и същото ще е с Черния Адам.На трейлъра ми се видя като добър екшън със специални ефекти , историята не я знам и не държа на нея.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by трубадур » Thu Oct 20, 2022 8:52 am

Ди Каприо още държи фронта и не се излага в спандекс. За друг не се сещам. Май брат пит.

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by филмов критик » Fri Oct 21, 2022 4:53 pm

Няма и да ги видиш.Всеки уважащ себе си актьор подбира ролите, плюс това всеки си има диапазон от роли , които са подходящи да играе.Вземи пример Скалата.Той освен нацепена батка друго не може да играе.Може да му се иска ама не става.Освен това веднъж публиката да те запомни с няколко роли, такива ще играеш до края на живота си.Друг пример Дейв Батиста - като се опитва да играе , емоционални и Ентелигенти герои.Еми тоя правоъгълник като си сложи очилцата , колкото и да се опитва да мине за Ентелигентен аз друго освен правоъгълник не виждам.Примерите са много.
Единственият вариант е актьорите да закъсат за пари или да остареят и тогава ако нямат друг избор ще го направят.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Dr. Horrible » Thu Nov 03, 2022 8:22 am

Jennifer Lawrence will no longer star as Elizabeth Holmes in Adam McKay’s ‘Bad Blood,’ after watching Amanda Seyfried’s award-winning performance in Hulu’s ‘The Dropout.’

“I thought she was terrific. We don’t need to redo that. She did it.”
Отлична новина :D
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Sat Nov 12, 2022 7:18 pm

Разбира се, скоро, след като излезе пълният трейлър на "Джон Уик 4", излезе и тази новина:
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/a ... a-de-armas
Ана де Армас играе главната роля в спиноф на франчайза със заглавието "Балерина". Киану Рийвс също ще участва там.

От една страна - колкото повече, толкова повече, което е хубаво. От друга - не ми се ще този франчайз да тръгва в коловоза на съвременните комиксови блокбастъри с общи вселени и други такива глупости. (Прави се и спиноф сериал за героя на Иън Макшейн на млади години.) От трета - екшънът на Ана де Армас беше на практика единственото, което ми хареса в последния Бонд, така че това да получи централна роля в екшън филм ме радва.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by penzata » Fri Jan 27, 2023 8:48 pm

Шекспир като улично куче :heart::




п.п.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by alshu » Tue Jan 31, 2023 9:40 am

Сега това се предполага да те провокира да видиш познати неща, но от различен ракурс или просто някой ненавижда класиката?
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Yan » Sun Feb 19, 2023 2:22 pm

Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by tigermaster » Thu Mar 16, 2023 1:08 am

Нормално ли е да съм учуден, че новото "Dungeons & Dragons" е с 89% при Гнилите домати:
https://www.rottentomatoes.com/m/dungeo ... ng_thieves
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Предстоящи филми, част IV

Post by Yan » Thu Mar 16, 2023 4:20 pm

tigermaster wrote:
Thu Mar 16, 2023 1:08 am
Нормално ли е да съм учуден, че новото "Dungeons & Dragons" е с 89% при Гнилите домати:
https://www.rottentomatoes.com/m/dungeo ... ng_thieves
Ревютата са доста позитивни и наблягат на това колко си личало, че всички са се кефили на материала и са се постарали да направят филма достъпен както за пълни новаци, така и за ветерани в D&D. Като никога съм оптимистично настроен :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 27 guests