Почистване на някои потребители...

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Почистване на някои потребители...

Post by Daggerstab » Thu Oct 07, 2004 7:18 pm

Тъй, последният регистриран (neEd'Le - вижте му профила) нещо ми се стори подозрителен, затова от скука погледнах Мембърлиста... Натъкнах се на два дублиращи се потребителя:

Ghost
Ghost_line
MasterBlaster!
MasterBlaster

Някой да направи нещо по въпроса, а? Или съм много нахален? ;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Thu Oct 07, 2004 7:28 pm

И да се развали хубавата бройка? Я стига...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 08, 2004 9:23 am

Аз съм за леко поразчистване, ма май няма много как :/
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Mon Oct 11, 2004 6:22 pm

Потребителите вече са 203, така че спокойно можете да изтриете двата дублиращи се акаунта - ще останат 201 ;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Mon Oct 11, 2004 7:24 pm

Абе то хубу да се изтрият, но има и вариант хората просто да са си забравили паролите и да са регистрирали втори акаунт максимално близък по име до желания от тях... Ма не нам, де, не разбирам толкоз...
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Oct 11, 2004 9:31 pm

Ми хайде, който си е регнал 2 акаунта, да си каже и да изтриете ненужния... Забравят се пароли... Така е...
Това ми напомня, че може да изтриете ConstanMacob.... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Mon Oct 11, 2004 10:09 pm

Aко се изчистят всички неактивни потребители и втори акаунти ,ще останат 20-30 най-много. Ще изглежда малко празно ,но пък може и да се радваме на достигането на ново кръгло число -50. :lol: .Така или иначе във всички форуми ,в които пиша ,има огромна част потребители без постове. И да се изтрият ,и да не се все тая ,промяна няма да има.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Oct 11, 2004 10:16 pm

пък всъщност тая тема отдавна я бях подфанал ;Р
ениуей, както преди бях предложил, може автоматично да се трият потребители, които не са пускали постове дълго време... да ре1ем 6 месеца.
Или по-добре не, ръчно е по-добър вариянт, в случей, че някой има проблем и няма да може да пише да съобщи на админите да му пазят акаунта...
Пък както и да е де, на кой му пука? ся няма смисъл да пазите потребителите от началото на годината, които имат по около 0 поста. По-новите може да ги оставяте.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 12, 2004 2:26 pm

Значи, внасям следното предложение (и ше съм признателен останалите админи и модовете да кажат какво мислят) - пускаме съобщение, че ще затрием първите 20 юзъра без нито един пост (това първи по дата на регистрация) след точно две седмици. Ако някой има нещо да каже, две седмици ще трябва да му стигнат. И това през едно 5-6 месеца мисля, че ни решава проблема, доколкото има такъв.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Tue Oct 12, 2004 2:35 pm

20 потребителя от 200? Или това трябва да започне с някакво начално голямо разчистване и след това постоянно така?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 12, 2004 2:36 pm

Юзъри, които са регистрирани, но не постват, а влизат да четат само (каквито има доста), няма да се трият. Тази мярка е за такива, които или са втори ник на някой активен, или са се регнали за спорта някога преди векове и отдавна не помнят, че има такъв форум.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Tue Oct 12, 2004 3:26 pm

Повечето акаунти според мен са на последните (които са забравили за форума). Все пак трудно ще се обедя ,че имаш акаунт от 3 месеца ,редовно четеш и не си се изкушил поне веднъж да отговориш нещо в някоя тема...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 12, 2004 4:21 pm

Аз също, но има хора, на които им е навик и н никой не му е проблем, ако е така. Аз и принципно не виждам какво толкова може изобщо на някого да му пречи това колко, какви и прочее юзъри има в мембърлиста. В смисъл, значение има кои и какво пишат в крайна сметка, останалите да си стоят кротко, щом ги влече, ко ще и да не ни помнят.

Та вълнува ме за предложението мнения?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Tue Oct 12, 2004 4:27 pm

Mi spored men biva taka kakto si go prelojil. Ne 4e me gree mnogo kolko i kakvi useri ima to4no de...
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Oct 12, 2004 7:47 pm

Roland of Gilead wrote:Аз и принципно не виждам какво толкова може изобщо на някого да му пречи това колко, какви и прочее юзъри има в мембърлиста. В смисъл, значение има кои и какво пишат в крайна сметка, останалите да си стоят кротко, щом ги влече, ко ще и да не ни помнят.
Като редови юзър - мнението ми абсолютно съвпада с горното, прибавяйки и това, че не виждам смисъла да се трият потребители, докато няма техническа причина. На кого, с какво и в какво точно пречат? Мембърлистът е нещото, което поглеждам най-рядко, и дори бройката не ме вълнува особено. Важните са тия, дето пишат, а те са в темите.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests