The 100

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Валсо
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Sun Nov 15, 2020 3:03 pm
Location: 192.168.0.1
Contact:

Re: The 100

Post by Валсо » Sun Nov 15, 2020 3:43 pm

Matrim wrote:
Sun Feb 21, 2016 2:59 pm
Какво е The 100? На пръв поглед - поредната тийн боза по CW, барабар с досадни любовни триъгълници, "лоши" момчета и т.н.
Много обичам негативни коментари за филми и сериали. Защото именно те ме карат да ги гледам. Ако някой ми каже "този филм/сериал е добър и става за гледане", забравѝ даже да си помисля за него! Ако обаче коментарите за него (особено в замунда) са само плюене, то задължително ще го гледам. Защото 80% от плюещите сериала са за неврологията на 4-ти км, да не кажа по-подходящата дума. Съответно за тях "добър филм" е или някоя сълзлива драмичка, дето едва стига 2 звезди в IMDB, или някой безличен сериал като "Предатели" и "Две жени и една трета".
Та така... като намериш някой сериал, оплюй го, моля! :lol: :lol:
Home is where root is!
Image

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: The 100

Post by coldie » Tue Nov 24, 2020 8:35 pm

Валсо wrote:
Sun Nov 15, 2020 3:43 pm
Matrim wrote:
Sun Feb 21, 2016 2:59 pm
Какво е The 100? На пръв поглед - поредната тийн боза по CW, барабар с досадни любовни триъгълници, "лоши" момчета и т.н.
Много обичам негативни коментари за филми и сериали. Защото именно те ме карат да ги гледам. Ако някой ми каже "този филм/сериал е добър и става за гледане", забравѝ даже да си помисля за него! Ако обаче коментарите за него (особено в замунда) са само плюене, то задължително ще го гледам. Защото 80% от плюещите сериала са за неврологията на 4-ти км, да не кажа по-подходящата дума. Съответно за тях "добър филм" е или някоя сълзлива драмичка, дето едва стига 2 звезди в IMDB, или някой безличен сериал като "Предатели" и "Две жени и една трета".
Та така... като намериш някой сериал, оплюй го, моля! :lol: :lol:
То просто от години няма нещо близко до класически фантастичен сериал. Или по-скоро се броят на пръсти. Само някакви нетфликси, и от този сорт. Но тъй или иначе Стоте е слаб сериал.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The 100

Post by трубадур » Wed Nov 25, 2020 12:09 pm

Бе аз ли не мога да чета или на @Matrim мнението е положително? :dunno:

User avatar
Валсо
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Sun Nov 15, 2020 3:03 pm
Location: 192.168.0.1
Contact:

Re: The 100

Post by Валсо » Sun Nov 29, 2020 6:16 pm

трубадур wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:09 pm
Бе аз ли не мога да чета или на @Matrim мнението е положително? :dunno:
Не е особено положително. Гледал го е единствено заради Шкодата с готино дупе (Октавия). :lol:
А аз го гледах, защото трейлърът му ми хвана интереса. Едва по-късно и аз открих своя eye candy factor - Clarke. Image
Home is where root is!
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests