Deadpool

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Moderators: Roland, Morwen, Marfa, Roamer

Martix
Mistborn

Re: Deadpool

Post by Martix » Mon May 21, 2018 2:42 am

Супер е филмчето, още от същото, точно каквото се искаше. Мога да му извадя 10 минуса ако реша, но мога и да го гледам още 5 пъти, което е по-показателното :yay:
8.5/10
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Jun 11, 2018 12:30 am

Аз го гледах преди няколко дена и супер много му се израдвах. Доста епични моменти и прекрасна пост-кредит сцена, прекрасни отварящи и затварящи надписи. Кастът рутеше освен детето с отвратителната му дикция. Прави ми впечатление, че напоследък в киното/телевизията и театъра, се слагат хора с говорни дефекти и това никак не ми понася.

Доста яка музика. На Доли Партън се сцепих, както и на Bangarang и се почувствах стара :lol:

Раян Рейнолдс и многогодишната му отдаденост към тоя проект заслужават огромни адмирации просто.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Wed Aug 22, 2018 5:17 pm

Инфантила в мен потрива ръце... момента с крема за лице и "Боже мой" с руски акцент :shock: :rofl:
https://www.gamespot.com/gallery/deadpo ... 2900-2191/

Когато те светнат, че реднеците с пикапа и тоалетната хартия са Мат Деймън и Алън Тюдик...
Profanar la tumba, al ritmo de la rumba!